Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže podla recenzie vyzera zelda na wii u skoro rovnako ako na switchi..
    takže nakoniec predsalen kupim wii u k tomu zeldu,xenoblades,bayonettu 2 nejakeho maria
    a o zabavu mam postarane
    • Taky mi to přijde jako lepší volba.
  • Nemám nejmenší tušení, proč mi byl vymazán zcela korektní komentář, cenzor je nejspíš velkým fanouškem Zeldy, ale zkusím se vyjádřit jinak. Madagaskar, Doba ledová a třeba Já, padouch jsou ve své kategorii fajn filmy, které neurazí ani dospělého, když je s dětmi sleduje, ale hovořit o nich jako o skvostech světové kinematografie a kandidátech na Cenu akademie? Fakt ne, sorry jako.
    • Tak hovoř o jiných animácích, které mezi skvosty patří. Tam bude to přirovnání na novou Zeldu sedět líp *3*
  • mikezz
    Škoda tej cenovky a slabého HW. Som zvedavý, v akom stave bude Switch po pár rokoch, momentálne je to konzola fakt len pre hardcore Nintendo fanúšikov. Za polovičnú cenu by som do toho kvôli tejto Zelde bol ochotný ísť.
    • Tak si za polovic kup Wii U, verze LoZ je tam téměř identická a dokonce má prý stabilnější framerate.
    • Vakek
      Chtěl bys ji za poloviční cenu? Opravdu si myslíš, že je cena za tuto novou konzoli neadekvátní? Myslím, že za domácí konzoli to není přehnané. Je pravda, že lineup je bídný, ale to se časem zlepší.
  • Tak mne napadlo, když už je tu ta hardwarová sekce, že by mohli zrecenzovat i switch. Minule sem nekdo do bleskovek postoval nejake video a byla to dost hruza, hlavne hrozne levne celkove provedení (levné plasty, kusy do sebe ani poradne nezapadají a poškrábou displej atd).
  • Fakt se mi líbí, jak si tady PC hráči a hráči z nenintendích konzol vylévají srdíčka, že ta Zelda za moc nestojí a je to strašně overhyped. Očividně si tímto způsobem obhajují onen smutný fakt, že oni si tohle nemůžou zahrát, protože to nevychází na jejich platformu. Stačí si představit situaci z paralelního vesmíru, kde Zelda výchází multiplatformově a okamžitě mi naskočí oslavné diskuze a must buy kecy. Ale když je to pouze na Nintendo, které nemáme? Tfuj, to hrát nebudu, taková dětinská blbost. Padá tomu framerate, prostě k ničemu. A je to moc barevný a japonský, no prostě hovadina. Chlapci, tímto se ukazuje ta typická česká omezenost a zaprděnost. Celý svět hraje a užívá si hru, v Čechách většina lidí nadává a kritizuje, aniž by s ní měla jakoukoliv minimální zkušenost. Mě to fakt nepřekvapuje.
    • toto není můj případ. Tato Zelda se mi celkem líbí (i graficky) podle dojmů z webu. Jsou hry, u kterých mě mrzí, že si je nemůžu zahrát, protože jsou to konzolové exkluzivity a já si kvůli tomu konzoli pořizovat nebudu - Xenoblade Chronicles, Demon Souls, Halo série, některé Zeldy, Final Fantasy atd.
      A pak jsou hry, které jsou taky exkluzivity a z nějakého důvodu jsou mi nesympatické, např Horizon Zero Dawn nebo Uncharted. A to mi pak konzolisti předhazují, že prý hry kritizuju, protože jim je závidím.
      • flash789
        No vidis Drzzte, konecne se na necem shodneme, ten tvuj vyber her na konzole je presne podle mojeho:) A horizon a uncharted taky nemuzu ani citit.
      • Vidíš, mě Uncharted taky vůbec nezajímá a nebaví, stejně tak mě nezajímá a nebaví Horizon. A přesto mám doma PS4 a hraju na ní hry. To je podle mě něco jiného. Já mluvím o lidech, kteří mají nulovou nebo minimální zkušenost s čímkoliv od N a jen hledají výmluvy, proč je to tak špatné a proč to vlastně nechtějí hrát. Je mi jasný, že to tady schytám, ale to je mi fuk.
    • Uz pred par dnama byla venku beta emulatoru a za nejaky ten mesic bude plne funkni takze muzes se svym switchem zpatky na zachod ale radim ti dohraj to rychle ten kram je prej docela rozpadavej
    • flash789
      Co to? Ja doma Nintendo mam,a presto zeldu nijak zvlast neadoruju. A hral jsem Majoru Mask a Wind wakera. Jinak souhlas s tim ze tvrdit kdyz je neco japonsky tak to je hovadina je totalni nesmysl. Uplne jsme ti do toho elaboratu nezapad zejo:)
      • Nezapadl no, není moc lidí, kteří mají doma N konzoli a zároveň je nezajímá Zelda. Jsi docela vyjímka.

        Ale jinak si za tím stojím.
        • Veskoslav
          Znám spoustu hráčů, co mají Wii/WiiU či si uvažuji o Switchi a naprosto nejeví zájem o Zeldu. Pro ně je srdcovka Mario atd.
          • Bredy11
            Mario? Nee, mario nee... Mário se mi zhnusilo už na handheldech. Běžel jsem, zmačknu skok, spadnu do propasti, bežím zmačknu skok a spadnu do propasti. Od té doby nemohu toho skákajícího dědka vystát. Když k nám přišla Wii U konzole, zas tam byl Mario a zase... stejná hratelnost, zase jsem padal do propasti
            • Veskoslav
              Na klasickém Game boy jedině Pokémony a Maria jsem poprvé hrál na pc *1*
          • Já si z těch desítek lidí a fanoušků Nintenda v ČR vybavuju jen jednu holku, která na tom hraje jen Pokémony. Zbytek v současnosti jede Zeldu.
            • Na hofylandu!!!!!!!!!! xD aaaahahahahahahhahahahahahahaha, blast from the past tvl, cca 10 hracu z 15ti uzivatelu hofylandu xDD no to me pokalej xD
            • Veskoslav
              Na Hofylandu (diskuzní fórum pro neznalé) jsou zatím Zeldové v menšině (cca 10 hráčů). Spousta potencionálních zákazníků na Switch čeká na jiné tituly. Já jsem zkoušel akorát The Legend of Zelda: Twilight Princess na Wii a The Legend of Zelda: Link's Awakening na GB. A popravdě jsem ani jednu nedojel, protože mě to nějak nechytlo. Novou Zeldu bych si i zkusil, ale kupovat buď zastaralou WiiU nebo podle mě předražený Switch se mi nevyplatí.
        • flash789
          ja jsme nerekl ze me nezajima, ale jsem k ni trosku vic opatrny..
          • Čoveče, komu budeš věřit? Kritikům, u kterých je nějaká šance, že byli podplaceni (všechny podplatit nemůžeš). Nebo Metacritic user score, kde 1) většina userů na první pohled hru nehrála (systém nemá možnost zjistit, zda uživatel hru zakoupil narozdíl od Steamu), 2) jediné dvě známky, které se objevují jsou 0/10, či 10/10. 3) Kde tělo recenze hodne často tvoří "zelda sucks tečka", nebo "zelda best game ever.". Nepodceňuj stupiditu herní komunity, fanboyové udělají šecko, aby nějaká hra měla perfektní/mizerné hodnocení. Je to válka v pravém slova smyslu. *1*
          • Opatrnost není v tomto případě na místě. Dohrál jsem několik Zelda a žádná mě nikdy nezklamala. Pokud ti není Zelda vyložene proti srsti a máš rád open world, tak neváhej. Recenzenti se určitě nespikli a nedomluvili ohromný komplot desítkových hodnocení. Bude to asi v nečem jiném. Že by ta hra byla opravdu tak svělá? *3*
            • na druhou stranu hodnocení recenzentů se už tolikrát dramaticky rozcházelo s hodnoceními hráčů, že člověk začne být trochu podezřívavý. DAI vyhrávala samé 10/10 a hry roky a přitom byl škvár 7/10 nanejvýš. A největší rozcházení bývá u těch největších, nejmocnějších herních studií. O těch důvodech nebudu spekulovat, protože tady za to velmi rádi banují.
            • flash789
              A co hraci kteri davaji 76..tam je urcite nejake spiknuti proti ne? :)))..proste to trosku smrdi s ohledem na to ze ty dve Zeldy co jsem hral me sice docela bavily ale zadna herni euforie to teda nebyla..
  • maros.goc
    trocha prehypovaná recenzia nakoľko vôbec do číselného hodnotenia nezapočítava evidentné mínusy, ktoré Breath of the Wild má, ale tak budiž....
    • Hnisavec
      recenzia je subjektívny názor autora, nie súhrn objektívnych mínusov a plusov a na konci nejaká výsledná hodnota. Jááj počkať, ty si kvázirecenzent? *6* *7*
      • maros.goc
        akoze ja sa s tebou nechcem hadat, BotW je fakt vynikajuca hra, a konecne svieza Zelda, najdolezitejsia Zelda od Ocarina of Time, ale uz ma aj trocha stve ta nekritickost voci tej hre ...hra nie je dokonala no dostava dokonale znamky, trocha mi tu smrdi prehypovanost .....
      • maros.goc
        ty si tomu teda dal.....subjektivny nazor autora ano, suhrn objektivnych minusov a plusov ano, lenze tie dve kategorie sa maju vzajomne doplnat nie sa vylucovat ....to ako keby som hru vychvalil a dal hre 2/10, vychvalenie su objektivne fakty, 2/10 subjektivny nazor ....takto to predsa nefunguje
    • Framerate. A co tam máme dál? Nic? Aha. 10/10 úplně v pořádku.
      • maros.goc
        framerate, asi milionkrat pouzite tie iste rasy, tie iste prostredia, nezmyselne radikálna destrukcia zbrani, shriny su velmi jednoduche, hlavne dungeony su kratke, nedosahuju urovne tych najlepsich dungeonov v serii Zelda, vela hluchych pasazi pri prieskume sveta, absencia hudby, kde by to najviac potrebovala .....
  • Že by nejlepší hra současný konzolový generace? Podle recenzí to tak rozhodně vypadá, ale trochu se bojim, že to chytá všude desítky, protože Zelda. No, co se dá dělat, asi si halt ten Switch budu muset koupit a zjistit to sám.
    • nekromant33
      budu o tom uvažovat v době, kdy konzole nebude působit jako nějakej bootleg
  • Milosh, Já to chápu.. jsi fanoušek, hra tě baví a recenze je vždycky subjektivní.. ale do háje, kroť se trochu a zkus se na to podívat i jako normální člověk co za to musí platit.
    • 0011
      V tom případě okamžitě požaduju snížení hodnocení Bloodborne na 4/10 protože ještě nemám PS4 a musel bych si ho koupit *8*, tvoje "logika" v kostce *7* a jestli se bavíme čistě o ceně hry, tak stojí jako jakákoliv jiná nová AAA hra na PS4 a Xone
    • nemudrujte...nikdy som žiadne nintendo nemal,nikdy som nehral žiadnu zeldu.. wii u som si kupil pred 2 tyždnami a tejto Zelde by som bez debaty strelil 10/10 dokonca len predvčerom som prišiel na to že vlastne nehram za Zeldu ale za Linka
      • aha, potom je to jasne... *3*
    • Souhlas, Zelda by si zasloužila, aby ji, nejen na tomhle serveru, recenzoval i někdo jiný než skalní fanoušek série a Nintenda obecně.
  • Poslední hřebík do rakve herní kritiky.
  • KamilZm
    Moc pěkná recenze, mám rád dlouhé a podrobné texty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit