Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V ktere polovine sveta? V te leve nebo v prave? :-)
  • 0011
    mám rád všechny 3 Gothic hry(a mám a hrál jsem i 4ku, hru jsem dohrál, datadisk jsem vzdal už po hodině) Hyrule právě je funkční svět mnohem víc než v gothicu, kde se ti za rohem u městečka prohání nebezpečné potvory atd. tady to je rozlehlé ale plně funkční právě proto, že to je rozlehlé a umístění flory a fauny dává smysl. Ti co si stěžují na rozlehlost buď hru nehráli, nebo neobjevili mechaniky, jak cestovat, btw na štítu se dá jezdit i po dunách v poušti, můžete mít až 5 koňů ve stáji, každého s jinými vlastnostmi a to se vůbec nezmiňuju o - bez spoilerů - naprosto zajímavému funkčímu gearu. Btw jsem člověk co na jakoukoliv hru upřednostňuje k+m(nebo hotas) ale k ovládání, hlavně lukostřelbě nemám jedinou výhradu ani v handheld modu, ale pro controller je trochu jiná liga.
    OT: viděl jsem modifikaci pro controleru na elite x box, sám to nebudu dělat, jsem spokojenej s tím jak to je, ale tak tady to je:
    https://www.youtube.com/watch?v=tQNPVGLdOyU
  • Takže ty vidíš do hlavy 7000 lidí na základě přečtení pár troll komentů. Kvalitní anecdotal evidence... *15*
  • Líbí se mi, jak si dal nejuspesnejsi a automaticky nejlepsi. Bohužel, nejuspesnejsi =/= nejlepší... *15*
  • To myslis vazne? nebo nejaky highlevel trolling??
  • *sem
  • Zrovna tak jsem muzu dat jiny zdroj http://kotaku.com/the-first-nintendo-switch-sales-numbers-for-japan-1793032877 ale o tohle mi puvodne vubec neslo.
  • Pral bych si vice hernich "svetu ", klidne mensich zato s funkcim zivym svetem viz. Prvni dva Gothici. MGS V vylozene svetem zklamal.
  • Pokud ti vadim ja, co rikas na ostatni? Tuny hejtu, nesmyslu a spiny na neco co videli sotva na obrazku a v podstate je to ani nezajima. Jinak o pohadkovem uspechu a nejprodavanejsi konzoli vsech dob nema cenu mluvit tyden po vydani. Ja jsem zminoval launch, cimz chci vyvratit nesmysly typu, ze Switch nikoho nezajima, od brezna se budou Nintendu valet konzole ve skladech a pote krachne apod.
  • Ano, vsak jsem to psal a vzhledem k tomu ze do Nintendo konzoli patri i Wii, jedna se o velky uspech :)
  • Ty jsi jak typicky politik, vytrhnes z kontextu jedno cislo, co pro tebe hovori proznive, a na zaklade toho vytvoris zaver, ze jsi nejlepsi na svete. Switch ma urcite slusny rozjezd, rozhodne se ale nejedna o zadny pohadkovy uspech ani o nejlepsi ci nejprodavanejsi konzoli.

    Co ale uz vubec nechapu je, proc s tim otravujes pod recenzi na Zeldu? O Switchu ti nikdo nic extra spatneho nerikal.
  • Mluvil jsem o PS4 a Wii a ty rozhodne nekde prekonal, coz povazuju za uspech, kdyz obe konzole jsou prodejni legendy, proto jsem to zminoval. Za tyden Switch prodal vice nez 600K, na eurogameru psali neco pres milion, ono se casto jako tyden nepresne zminuje jen obdobi prvnich 3 dnu (patek-nedele).
  • OK, ty sis treba neco dohledal, ale obecne se tu ve velkem jel jenom hejt nebo max. prvni cisla z UK, o tom zbytku skoro nic. Switchi se proste povedl pohadkovy launch, take to uz firma potrebovala jako sul.
  • Dari se mu celkem slusne, ale nikoliv tak jak tady pises. Rozhodne nikde neprekonal PS4 a napriklad v Japonsku, coz je zeme Nintenda, nema ani nejlepsi uvodni prodeje mezi Nintendo konzolemi. NDS se v prvnim tydnu prodalo o tretinu vice. S PS4 ani XBOXem se to pak uz vubec neda rovnat. V celem svete se prodalo za prvni tyden asi 600k Switchu a naprikald PS4 se prodalo milion kusu jen v US a jen prvni den.
  • Veskoslav
    Nejlepší launch v historii Nintendo konzole. A po problému WiiU se není ani čemu divit. Čekat více jak 10 let na konzoli je pořádný opruz.
  • 0011
    ne ale idioti mě pak nenaserou a příjdou mi akorát k smíchu, hlavně ti ze slovenska nebo pokoušející se psát slovensky *3* špatně optimalizovaný unity a posledního batmana na PC jsem si taky užil, tam jsou propady FPS katastrofální, jediný argument vás chytrolínů co tuhle hru "hráli" akorát na tom youtube je fps, v tom případě většina her, co mám na uplay stojí za prd, letím si zrušit účet *7*
  • Nejlepsi launch v historii neni priklad uspesne konzole? :) Proti ostatnim systemum nic nemam, jen mi jde o to ze Switch se proste dari.
  • Veskoslav
    Takže ani na jednom klíčovém trhu nedokázala porazit PS4.
  • Veskoslav
    Pokud by jsi četl, tak většina zpráv je o tom, že je to nejrychleji se prodávající se Nintendo conzole v historii, ne konzole všeobecně. Mimochodem ta Francie jsou čísla určená distributorem, tedy dodaná, nikoliv prodaná.
  • Tolik k tvrzeni ze Switch je fail a prodeje budou horsi nez u Wii U. Moc dobre si pamatuju co tady ve velkem doted jelo, to same na eurogameru a podobni hlupaci pak jeste dostavali 20 palecku apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší