Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    No tak japonský sběratelky jsou úplně jiná liga, ty mi připadají jako vztyčený prostředníček ukazující směrem k západu
  • Iggy
    "Když otevřete mapu, není poseta bambilionem otazníčků, jejichž „objevování“ nemá s objevováním vlastně nic společného a jde spíše jen o odškrtávání nákupního seznamu."

    D Ě K U J I ! *14* *14* *14*
  • Kdyz uz pc master race nevi kudy kam tak se vytasi s half lifem. Je to trapny protoze se jedna o jeste vic precenovanou serii nez je zelda
  • 0011
    Farebnější, takové hezké české slovo *3* a ten příspěvek jsem nepsal zhulenej. Fps propady tam jsou, ano a nijak drastické a doposud je to jediný alespoň trochu validní argument všech, co po téhle hře šlapou. Jinak já si zahulím jenom občas, ale potvrzuje se mi, co tvrdím už dlouho, že to má špatný dopad na mozek, nejvíc u lidí, co nehulí, zrovna tak zelda má negativní dopad na mozek lidí, co to nehráli. Většina moderních AAA multiplatformních her má propady jako prase a některé i na konzolích, čest vyjímkám jako Doom, zkus to popřít ty chytrolíne *7*
  • Tak on Horizon herne stoji za starou backoru, takze neni divu ze te zelda bavi vic.
  • 0011
    Sběratelská vášeň *1* v baldurovi i když ho jedu po milionté tak sesbírám a sestavím všechny sbraně, dokonce i ty, které moje postava nemůže používat, šlechtit koně nemusím, je to akční adventura, ne farming simulátor, ale mít plnou stáj už jenom pro ten pocit, to je prostě moje.
    Jinak ff 7 mám rád, šlechtění tam bylo udělané dobře, ale ta hra trpěla jiným neduhem, který u jrpg naprosto nesnáším a naštěstí se ho japonci zbavují v nových hrách i remacích starých - random encounter, brr.
    Konzole mi příjde naprosto v pohodě, hlavně v handheld modu ale hlavní problém je v tom, že to je port, sám Aonuma řekl, že bude další zelda, protože je škoda ten svět jen tak zahodit (s čímž souhlasím) tak uvidíme, třeba optimalizace bude mnohem lepší, ale v handheld modu jsem fps dropy ještě nezaznamenal a to jsem byl v docela početné bitce s vybuchujícíma barelama atd. Uvidíme, jak se monolithsoftu bude dařit s Xenoblade 2, to bude teprve benchmark, ať už to bude openworld(spíš ne) nebo ty jejich naprosto megalomanský mapy a hlavně bude dělaná přímo pro switch
  • A kdeze su zrazu tie kecy jedneho nemenovaneho zabrzdenca o tom, ako Nintendo len donekonecna doji ich detske znacky?
  • To máš pravdu, pro JP a US dělají mnohem zajímavější sběratelky a rád bych si za ní připlatil... Ale co samotná EU sběratelka není o tolik dražší je použit polystone (takže menší soška váží daleko více, než soška k zmíněnému Horizonu), co je na ní však hnusné, tak to je tak plastová kytička... :-)
  • Na hofylandu!!!!!!!!!! xD aaaahahahahahahhahahahahahahaha, blast from the past tvl, cca 10 hracu z 15ti uzivatelu hofylandu xDD no to me pokalej xD
  • 0011
    No já si užívám i obyč verzi, sběratelka pro evropu je dost ochuzená, ale bral bych tu s tím pouzdrem co vypadá jak sheikah slate a mapou, mám pár sběratelek od nintenda, ale příjde mi, že ty americké mají lepší, praktičtější věci, jako třeba u téhle právě to pouzdro.
  • Tvoje prvni veta perfektne shrnuje celou tuhke tvoji trosku xD
  • K tomu jak se tu lidé baví o něčem co nehráli, ale pevně ví jak to je... Za sebe mohu říci, že po té co jsem si koupil PS4 Pro kvůli Horizon a odehrál asi tak 8 hodin jsem byl příjemně nadšený. Pak jsem si šel pro sběratelku Zeldy (je jen na Switch, osobně jsme ho chtěl kupovat tak nejdříve v létě, ale nakonec jsem se rozhodl jinak, jelikož mě vnitřně něco hlodalo). No a jak to popadlo? Jen jsem si chtěl Zeldu zkusit, pak jí hrál 5 hodin v kuse a od té doby Horizon pustil jen 1, když jsem ho ukazoval kamarádovi. Zelda pro mě zadupává Horizon a to jednoduše proto, že mě mnohem více baví hrát, toť vše...
  • nightborne
    Bez konce, protože Gaben. Ale snad někdy...

    Ale pozor, můžu mít zároveň rád Halfa, a zároveň si zásadně chtít zahrát novou Zeldu. Dokonce tak, že mi v hlavě už dva dny běží úvahy, jestli koupit, nebo nekoupit. Včetně konzole. A včetně televize, hergot. Drahá sranda.
  • Hnisavec
    vieš čo je problém? že vacsina čo teraz hráme Zeldu, tak sme Half Life hrali aj následne failepizódy, tak vieme, že v reále išlo o stupídnu koridor fps bez zmyslu, bez konca s totálne dementným príbehom, na ktorom žial stála. Hluchonemý Sheldonko tam behá s krompáčom či páčidlom a štuchá do facehugerov alebo jazdí vo vláčiku. Zatial čo ty si svoj názor na Zeldu cucáš z prde3 *15*
  • Trolík Obecný : čím že tato hra tak vyniká ??
    tím že je to jedna s dvou her na Nintendo která se dá hrát, vyjít to na pc tak má hodnocení 1/10
  • Dark Souls,Bloodborne,Final Fantasy 7 ,Half Life 1,2, toto su najzasadnejsie hry v mojom živote a bezvyhradne ich rešpektujem... ale Zelda je proste ešte lepšia,uprimne si myslim že to je najlepšia hra aka bola doteraz vytvorena
  • Tak já teda nevím. Když už se tu mnozí ohánějí metacritic, tak se podívejme například na takový Half-Life, což je nepochybně jedna ze zlomových her v herní historii. To nemůže nikdo popřít, bez ohledu na to, jestli ho ta hra baví nebo ne.
    No a první HL má na MC 96%. Tato hra prakticky redefinovala fps žánr a mnoho prvků z něj přebraly i jiné žánry a mnoho herních mechanik z této hry vychází dodnes.
    A pak tu máme novou Zeldu. Tato hra rozhodně nevyniká technickým zpracováním, animacemi či třeba hudebním podkresem či jeho zakomponování do gameplaye. Nepřináší žádné inovátorské, natož revoluční prvky a když se mnozí zcela upřímně ptají, čím že tato hra tak vyniká, že si zaslouží tak vysoké hodnocení, tak se jim dostává zpravidla odpvěď typu "musíš si to zahrát".
    Ok, proti tomu asi nelze nic moc říct a hrát se to v konečném důsledku může opravdu dobře. Ale 98% a výkřiky o nejlepší hře vůbec???
    98% by měla mít opravdu ale opravdu vyjímečná hra a to po všech stránkách. Měla by přinést něco nového, ne-li zlomového. A to nová Zelda určitě není.
    Hra to může být dobrá (byť gameplay mě nechal naprosto chladným) a velmi zábavná, ale myslím si, že aby tato hra byla lépe hodnocená, než třeba zmiňovaný HL a mnoho dalších zlomových her, tak toho spousty postrádá.
    Toť moje trocha na téma Zelda - nejlepší hra všech dob dle score na MC..
  • Tak samotný Nintendo neni úplně mainstream. Rozhodně v Evropě ne. Takže Zelda taky nemůže bejt mainstream.
  • nekromant33
    budu o tom uvažovat v době, kdy konzole nebude působit jako nějakej bootleg
  • klikfest *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit