Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bethesda je vydavatel, Zenimax Online Studios je výrobce. Lidi z Bethesdy se ale na vývoji hry podíleli, i když nejspíše se do toho moc nezapojil Todd (ten prý nesnáší MMO) - tedy ústřední postava SP TES série. To celé zastřešuje Zenimax Media. Všechny tři právní subjekty mají společné sídlo. Finančně jsou provázány, takže kdyby nějak výrazně neuspělo TESO, bude to mít negativní dopad na celou sérii. Proto si nepřeju vyloženě krach TESO, protože by se to negativně odrazilo na TES sérii a možná by ani nevyšlo TES VI.

    TESO určitě rozhodne o osudu TES série. Je to pech, že zrovna generické MMO má rozhodovat o osudu podle mě tak dobré single player série.
  • Je to proste - Haters gonna hate, because haters dont wanna pay...
  • Ano nazor muze mit jiny, ale on prakticky zhatil vsechny mechaniky hry a myslim si, ze za par hodin clovek ty mechaniky nema clovek sanci ani vstrebat :D Jo ma nazor ok.. Ja mam taky nazor, ale nevytrubuju vsude - Jdete si to vsichni koupit, je to proste super hra :D To ostatne hateri delaji v opacnem slova smyslu.
  • On má jiný názor, takže to samozřejmě hrál málo a nerozumí tomu. Že?

    Teď vážně a bez ironie, jemu se to nelíbilo, tobě se to líbilo. Takové jsou názory na TESO obecně. Netřeba hned znevažovat názor někoho jinýho.

    Hra nevypadá sebelépe, proto se na ní háže špína. Jednoduchý. Ono je taky potřeba se na tu hru dívat jako na velmi drahý AAA projekt a z tohoto úhlu pohledu to hodnotit.

    Pay to play je samozřejmě špatný model, pokud se nedá hráčům možnost si produkt vyzkoušet - klasický trial třeba na 24 hodin by stačil. Uzavřená Beta s mnoha technickými problémy a omezeními nestačí.
  • Ty vole ono se z toho fakt stava FAN stranka Kingdom come a to ta hra ma vyjit za dva roky :D:D
  • Miluju lidi co neznaji fakta a hazeji na hru spinu. Hru nedela bethesda... Pocitam, ze si udelal tak level 5 a pak si to vypnul. Ano taky jsem byl ze startu v rozpacich, ale po 16ti odehranych levelech si me hra proste neuveritelne chytla. Dungeon perfektni, world bossove super, skill system promakany, crafting ma konecne SMYSL i na nizsich levelech a je taky dobre vymysleny, celkove z dropu lepsich itemu i na levelu 10 ma clovek proste radost oproti jinym MMORPG, kde dropnete sekeru pro level 8 a za par minut uz pouzivate sekeru pro level12 a za par minut to sane.. Je tady pomale levelovani, zadne rychlovky, jde to krasne pomalu. Bossfighty jsou tezke - bez healera ani ranu - bez tanka se i docela da obejit :D Wanna be better? Vsechno je to o tom, ze je to pay to play a to vy proste nedokazete skousnout a budete proste na hru hazet spinu, i kdyz by hra vypadala sebelepe.
  • Na TESO jsem se hodne tesil, ale po tomhle free weekendu jsem zmenil nazor o 180 stupnu. Naprosta nuda, questy jsou otravny, combat system nuda, zadnej openworld, malo skillu, nulove rpg prvky... mohl bych pokracovat, ale nema to smysl. Je to dalsi s prominutim trapna wanna-be-better-than-wow MMO jakych tu bylo uz desitky, ke vsemu s mesicnima poplatkama. At si to bethesda strci do pr*ele *11*
  • Ten borec by možná spíše mohl udělat podporu pro nějakou graficky lépe vypadající hru. Třeba takový tetris nebo minecraft.

    Jo, líbí se mi ty řeči o vypnutých efektech a já nevím co během bety. Škoda, že neuvidím vaše ksichty, až vám ta samá grafika naskočí v "plné hře". Na co se to bude svádět potom? Že je to MMO asi, že? To je oblíbené.
  • takova blbost na oculusu bych takovou grafiku nestrpěl jedine co bych si tak na tom možná zahrál je kingdom come,a ne takove shity s divnou grafikou
    *2* *2*
  • Ja bych si jen pral, aby vam vsem co tady na to plivete, uhnil hned na miste K o K ot, jestli se do toho pripojit jen jednou jedinkrat po releasu. To bych byl moc rad ;)
  • TES VI Elsweyr očekávám nejdříve v roce 2016. *9*
  • Muzete zkusit, sednete si asi tak metr a pul az dva od monitoru ( zalezi na tom jak velky mate monitor ) a normalne "zasilhejte" tak aby levy obraz prekryl pravy a mate 3D efekt jaky je s tema brylema. ( Zasilhejte uplne stejne jako na kdysi popularni 3D obrazky, princip je stejny. Starsi si urcite vpzomenou :-) )
    napr: http://www.youtube.com/watch?v=fvucQ7_2GQg
  • Proč dávat 3D technologii na MMORPG, kdyby to radši použili na Skyrim atd, kde se aspoň člověk může pokochat grafikou apod., stejnak většina lidí hraje MMORPG 3rd person...
  • evidentne sme nehrali tu istu hru, za Daggerfall som nikdy nemal pocit nesmyselne porozhadzovanych objektov, pozeram, ze kazdy je tu orbornik cez grafiku, alebo aspon zahradny architekt :)
  • ... pan je odbornik, mohol by si im robit poradcu :P
  • MrSanta
    Jen aby to nebylo ještě dýl. Teď by měl být 'na řadě' další Fallout a ten ještě ani nebyl oznámenej. Bethesda, soudě podle minulých let, oznamuje svoje hry cca rok před vydáním. Lze tedy očekávat Fallout 4 nejdříve v roce 2015. Nemyslím, že by Bethesda i přes fenomenální úspěch Skyrimu (a potažmo Falloutu 3) pracovala na obou hrách na 100 % ve stejný čas.
  • Khanemis
    Hmm, z videa se mi zdá, že obraz je pro obě oči víceméně identický, nejsem si jistý, jak moc velké zdání prostorovosti bude potom OR schopné vyvolat. Ale jistě, jen to jen takový prototyp. Rozhodně je chlapec šikovný, že dokáže sám tak rychle přidat základní podporu:)
  • co je na tom tak nudnyho ? o.O ja to zatim vidim jako hodně slibný mmo, to pvp nemá konkurenci
  • Jack1947
    Tak se na ten humus budeme nakonec koukat i ve 3D. *3* Mozna i kdyz asi jen neoficialne.
  • walltar
    Já sem neuváděl žádnej časovej údaj. Jen říkám, že je zbytečné říkat RIP tes, když další SP hra bude ... Ale! Skyrimu se prodalo 20M kusů. MMO si myslím bude mít mnohem horší prodeje. Takže zdržovat si hru, která potencionálně prodá opět 20M kusů, kvůli hře která jich prodá několik M si myslím není moc praktické.

    Ale nemyslím, si že další díl vyjde dřív jak za 2 roky, nehledě na ESO ... pokud by teda nedělali Skyrim reskin. Skyrim a Oblivion měl pauzu 5 let, Oblibion a Morrovind 4 roky ... Takže další díl SP tes bych před 2015 - 2016 nečekal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit