Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč tu řešíte, jestli za hru budete platit a jak moc je dobrá a špatná. To vám nestačí ty dvě zanešené předchozí fóra s TESO. Tohle má být diskuze TESO a Oculus Rift a ne se za každou cenu zviditelňovat tím, že pod každý název TESO, napíšu svůj a totožný názor jako do předchozího fora. Tahle hra už si své hráče našla a myslím že se snad dokonce zaplatila. Takže se bez těch haterů co tady po ni šlapou určitě obejde *1*.
    Škoda že tady na Tiscali zkouší starou verzi Oculus Rift. Ta nová má mít nějaké diody navíc v čelním panelu, které snímají přesnost pohybu hlavy. Ale i když mě OR docela zaujal, myslím že jeho potenciál je v jiných hrách a do TESO se moc nehodí. Ještě aby mi při hraní bylo " šoufl " *3*
  • A anti-hype stádo jako vždy bečí "haaajp" haaajp" "haaaaaajp" *3*
  • Tím líp. Měsíčně za to platit nebudu, ale když nabídnou smysluplné mikrotransakce, tak proč ne.
  • No jen takovy postreh. Jak tu ctu komentare, tak mam pocit dejavu. Velmi podobne komentare byly v zime 2011 pred vydanim SWTOR. Biodroni vs. zbytek. Necham uz na vas, abyste posoudili, kdo mel tenkrat pravdu. Ale prijde mi, ze vyvoj bude hodne, hodne podobny a do roka, ne-li driv tu mame dalsi f2p.
  • Ne jenom si z vás dělám p*del *1*
  • A je to tady zase, každodenní přísun hypu z tiscali pro stádo ...
  • Tak původně jsem v předchozím článku psal, že zatím na mě působí hra spíš negativním dojmem, ale musím to to teď změnit. Hra se opravdu začíná rozjíždět až kolem 6-7 lvl. Přibývá questu a jsou zde i questové linie. Včera se mi podařilo dostat do půlky 10 lvl a přes různé nedostatky, které samozřejmě provází každý beta test, jsem se nakonec slušně bavil.
    Na soubojovém systému hry a vůbec celém ovládání je každopádně vidět, že je to cílené na konzole. To mě ze začátku dost dráždilo, ale po pár hodinách hraní jsem si na to zvykl.
    Jinak grafické zpracování Morrowindu mě uchvátilo a nostalgicky jsem vzpomínal na Elder Scrolls III *4*
  • KIMCID
    Diskuse pro Článek The Elder Scrolls Online dostane možná neoficiální podporu Oculus Rift .Spiše by je mělo zajímat zda ji dostane od hráčů...
  • pravda bolí nebo o co vám de?
  • Prej a bude ti prano:-) pozor na to:-P
  • Ty uz prosimte nekam zalez. Nelibi se ti to tak se o TESO proste nestarej a vsichni budeme mit klid trottle
  • Delas jako by Skyrim nebyl instancovany. A ze jsou ve hre instancovany ostrovy nebo urcita velka uzemi,to nijak hru o volny pohyb neochuzuje
  • To neni openworld? Zajimave. Co pak podle tebe je openworld
  • TESO ma jednu z nejkrasnejich grafik z MMO her. Ktera hra vypada lepe? Ale souhlasim ze zacatek hry se jim vubec nepovedl a povazuji ho za snad nejosklivejsi lokaci co jsem behem vikendu videl.
  • Miluju Fanboys, špatně snášejí kritiku.. ty se tady laskavě přestaň navážet do lidí kterým se Tvoje vysněná hra nelíbí. Souhlasím s tebou noescape po betě mám stejný názor.. nuda.
  • To si nemyslim a duvod je prosty. Hra je delana stylem pro konzole a spousta lidi, co maji konzole se na MMO tesi a tam ziskaji znacnou cast kupujicich. Nemuzete brat svuj subjektivni pohled na celou komunitu. (osobne mam ke hre rozpacite nazory, hru si nejspise nekoupim, ale ne kvuli penezum)
  • "TESO určitě rozhodne o osudu TES série."
    Toto je samozrejme totalna somarina. Singleplayerova verzia je zlata bana. Iba na hlavu padnuty by sa jej vzdal a po event. neuspechu jedneho experimentu vliezol do ineho.
  • Ale ono to jde. Jde udělat Skyrim Online. Není pravda, že by to nešlo. Ovšem oni měli koncept tradičního MMO a jdou přesně podle tohoto konceptu. Vytvořili tedy naprosto tradiční MMO, které má tedy logicky všechny prvky těch známých MMO, co už jsme všichni hráli a co prostě známe. Jenže tady spousta lidí čekalo, že v roce 2014 možná konečně vyjde hra trochu jiná, která vezme základ ze své vlastní filosofie a použije ho v MMO. To se ale nestalo.

    Filosofie TES je volnost pohybu a výběru qůestů a jejich různé plnění. V TESO je svět instancovaný, což lehce narušuje pocit z otevřeného světa. Ani nemluvě o neviditelných bariérách a řadě omezení v krajině (např. Argonian se nemůže potopit pod vodu). Questy jsou pak v klasických chain liniích, což taky dobře nepůsobí na fanouška TES.

    Dále to máme volnost rozvoje postavy. Do TESO dali 4 podle mě naprosto nesmyslné třídy. Zbytečné. Tyhle třídy přitom byly zjednodušením původních tříd. Ideální koncept byl přitom ve Skyrimu - žádná třída. Třídy jsou v TES přebytečné. Nebohá postava, která si mohla v moderních TES pořídit dům, toto v MMO podobě najednou nemůže. RP tímto dosti trpí.

    Naopak překvapivě prvek, který v TES nikdy nebyl (vyjma pokusů v nejstarších dílech) - pvp - je zcela prvořadým prvkem, kvůli kterému se celá hra podřizuje - uhýbá se i lore a vytváří se zcela nesmyslné aliance.

    I ten boj tak trochu trpí a vypadá jako chudý příbuzný boji z předchozích dílů TES.
  • Já ho odcituju: "Naprosta nuda, questy jsou otravny, combat system nuda, zadnej openworld, malo skillu, nulove rpg prvky".
    Subjektivní pocit typu "je to nuda" nehodnotím.
    Questy jsou takové, jaké jsou v jiných MMO. Nejsou ničím zajímavé, což může být otravné a nudné. Už fakt, že není třeba quest dialogy číst, je podle mě docela hloupé a ukazuje to na malou hloubku některých (snad ne všech!) questů.
    Combat, je mi líto, je o klikání myši a spamování těch pár skillů na baru. Jako já nevím, ale přišlo mi těžší mít na baru 30 skillů než jen - ani nevím kolik tady, 5? Dost se to podobá boji v GW2, akorát tam ten boj byl rychlejší, tedy akčnější a tedy pro někoho zábavnější.
    Open World to není, to ví i totální fanoboys. Nikdo se nemůže divit, že se instancovanost světa fanouškovi open world série moc nelíbí.
    Málo skillů - to je prostě FAKT. Těch skillů je opravdu málo a nezachraňuje to ani tzv. morfování. Málo skillů znamená spamming skillů a to je nuda.
    Nulové RPG prvky - pod tímto pojmem si je možné představit mnoho. Nulové určitě nejsou, pokud jde o vývoj postavy, ovšem vývoj by mohl být přecijenom variabilnější. Já bych tady nebyl tak přísný, ačkoli já bych bral více passivek, případně systém traitů, nebo dokonce stromů (já vím, lidi je nesnášej, ale když se dobře udělají, jsou fajn).
    Za ty prachy bych si uměl představit něco lepšího. Zatratit hned hru nemá smysl, ale nějaký hate si prostě zaslouží.
  • Jo serie TES je vyborna.. ale stejne se mi zda, ze lidi chcou Skyrim online - a to proste nejde :D A hlavne tady byl Skyrim hodne kritizovan co si vzpominam na Games.cz. Takze hodne lidi si v diskuzich, ze cekali Skyrim online protireci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit