Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle videa mě hrozně baví :) Another!
    http://www.youtube.com/watch?v=CIQ7kgJnQz4
  • Jack1947
    To bude asi hlavni tahak - FPV horor, ted jeste aby byl ten pohyb uveritelne koordinovany a muzemse zacit naplno bat. ( FPV horor a ne FPS horor s moznosti strileni to asi by nebylo ono aspon zatim)

    Dalsi dobre video, uz se tesim na pristi... ( moc si treba nedovedu predstavit hrani nejake rychle zavodni hry s plno okruhy,zatackami a ruznymi nerovnostmi to musi bejt poradnej zahul na oci/hlavu.) *15*
    • Někteří lidi tady musí být fakt nějakým způsobem zpomalení ... cože si to nedokážeš představit?! Podívej se raděj, jak promakali poslední ukázanej prototyp a pak už takový nesmysly nepiš. Ale tebe to spíš asi baví, dělat ze sebe retarda (tímto se omlouvám všem lidem s postižením, nebylo to myšleno, jako urážka jejich handicapu).
      • Jack1947
        Lidi co jen zvani, " neco si sakra precti, uz neprud" jsou velice hodnotni... nedaj link ale maj spoustu kecu plnou hubu. Jo, bavi tak strasne mooc... *7*
        • Neumíš používat google? Chytrý řeči na to máš dost.
          • Jack1947
            Jasne, ja se o OR moc nezajimam - to byla pouze ma domenka ze si to nedovedu predstavit. Nepsal jsem nic o tom... ne fakt zbytecne se dohadovat o blbostech. Vis o tom evidentne veci prd , jen mas prave ty chytre reci ty sam.

            https://www.youtube.com/watch?v=x-hX70oWZSI

            http://www.youtube.com/watch?v=vqlmbtdoMUk

            I tak si moc nedovedu predstavit, treba v Rallye nebo nekde kde to pekne hazi. V Buginach atp... to musi bejt zvracenicko panecku, to jo. *15*
            • Jack1947
              Nevsiml jsem si sorry, ale uz jsem si vsiml ze reagujes vetsinou vztahovacne takte v tom necham no. Horsi to nebude jo ? ja myslim ze to muze bejt pekne nevolnostni... nerikam ze to bude tak porad. Dohaduji o blbostech a aby brali jako vseobecne znamou... jedine plus mozna mas ze si to zkusil... se nezblaznim a to psat nemuzu kdyz to pozoruji jen z povzdaly achjo.

              Zda se ze jsme zde skoncily. Priste ne tak agresivne . (Nebo vubec). *3* Peace. Bro.

              https://www.youtube.com/results?search_query=oculus+rift+iracing&sm=3

              Nevim ktere video je nebo neni Dev takze si to kazdy najde sam. *3* Nejlepe.
            • ps: Pastuješ linky na videa pořízený s DK1. Je jasný, že z tohodle devkitu se lidem dělalo špatně. Psal jsem nejnovější verzi.
            • Už jsem zde pastoval linky několikrát a nemíním se pořád opakovat, jen proto, že jsou někteří jedinci jako ty líní. Pokud se někomu nedělá špatně v leteckým simulátoru, tak v bugynách to rozhodně horší nebude. Samozřejmě jestli je lidem nevolno i ve skutečnosti, tak nemůžou očekávat, že to bude ve VR najednou v pořádku. Jednou svoje moudra bereš jako svoje domněnky a podruhé bys rád, aby je všichni brali jako všeobecně známou věc. Jinak speciálně u tebe je víc než jasný, že se rád dohaduješ o blbostech, protože nic jinýho než blbosti z tebe ani neleze.
    • Tak napiš FPV horor a ne FPS horor, když myslíš horor bez možnosti střelby viděný z pohledu první osoby, ne?
      • Jack1947
        Tohle oznaceni jsem doposud neznal, dekuji za upresneni. *4*
        • Jak je to možné?
  • Přijde mi, že ta holka (sorry, nevím, kdo to je) si to hraní víc užívá. Pavel jen trošku hýbe hlavou, jakoby ty brýle vůbec nepotřeboval, kdežto ona tou hlavou přirozeně otáčí a rozhlíží se ve hře.
    Pěkný video.
  • no moje názor, je

    že se docela bojím, ociulus fit bych radši nezkoušel, abych se protože bych bál.Kdybych si měl vybrat tak bych si radši hrál bych bez oriculus fitu připadá mi to nějak lepší a taky se nemusel
    • no já myslela, je

      že se docela bojím, okiflus kif bych radši zkoušel, abych se jenže bych nebál.Protože si neměl vybrat bych tak hrál radši s ofukurus tyfu připadá mi to, protože dobří a taky semusel
    • Chim
      Toto je kvalitní názor. Hlasujte!
    • Chlape, já chápu, že za to asi nemůžeš, ale u tvýho komentáře jsem fakt vyprsknul smíchy:D
      • oculus prima věc, ja koupit někdy taky, já mít hodně peněz, pak taky koupit jojo. Rád se lekat v noci, koupit hodně balení pampers a pak vyděsit se a ta hnědá tekutina být všude...
    • my nemluvit tvoje kmen jazyka
    • PravyMonty
      No vida, našel se dávno ztracený bratr Jacka1947!
      • Jack1947
        To tezko, pac ja naopak se bojim rad. Jestli teda jen vychazis z psaneho projevu opet spatne, hacky - diakritika...

        Jeste neco... napsal bych nekdy ociulus fit... na okraj jsem jedinacek. ( takze pokud nejakerho domeleho bratra mam dodnes o nem nevim).

        Try better, Harder next time!. ( jo lepsi uz to je, ze se nejedna o mou identitu).
    • kickasl
      Tak ono to neni pro kazdeho... pro me napriklad urcite ne. I kdyz bych tomu udelal asi slusnou reklamu(Hrac dostal pri hrani infarkt!).
    • Souhlas ;) +1
  • nekterym by stacilo i tohle v oculusu
    http://www.youtube.com/watch?v=gLDYtH1RH-U
    • Hanzales
      Já jsem i bez Oculu málem spadl do monitoru, když se jeden ten šílenec nahoře na tom ramenu postavil a podíval dolů. Velikost jejich koulí by zabila nosorožce.
      Na tom oculu by mně to taky vystrašilo 1000x víc, než ty "lekačky" ve tmě :)
    • tak tohle by byl horor pro mě :D, jen koukáním na video se mi zvýšil tlak :D
  • kurna me tak bavi sledovat tyhle videjjja:-D
  • Lawliet
    v Oculu by měl být zakomponován také nějaký pohybový senzor nato, aby když cukne hlava uskočila i postava, protože takhle to je hrozně neintuitivní, když mi doma ucukneme a postava nic, takže teprve pak člověka napadne, použít klávesy.
    • GlaDOS
      Detekci v prostoru bude konečná verze mít.
      • Ale len kompletný pohyb hlavy, žiadne ucukávanie postavy (konina) *3*

        BTW, má to už súčasný prototyp, Crystal Cove.
        • Lawliet
          Co je na tom kravina? Ty ten pohyb děláš za účelem, aby jsi se dostal z ohroženého prostoru. Ve hře chybí reakce postavy na hráče. Tvůj out-zoom zní spíš jako kravina. Přemýšlej nad herníma mechanikama, než začneš diskutovat o něčem, čemu nerozumíš.
          • Co to plácáš? Snad píšu, že na to použijes ovladač. Mlel jsi něco o uskakování hlavou, což je nesmysl. Maximálně jí uhneš, nebo se nakloníš, což tohle vše OR umí. Ujasni si prosimtě o čem mluvíš. To co popisuješ dál, tak to je těžce individuální. Ne každej sebou cuká tak, že by poposkočil. Většína lidí ti pohne jen hlavou, takže to zas až tak nehroť.
          • Aby si se dostal z "ohroženého prostoru", tak snad použiješ nohy ne! :) Hlavou samozřejmě maximálně uhneš, což s OR jde tak jako ve skutečnosti, stejně tak jako se naklánět. Takže nahrazuješ jenom pohyb a to klasickýma ovladačema, klávesnicí atd.. Těžce tady tomu nerozumíš ty.
            • Lawliet
              Takže utečeš od počítače? Máš pravdu těžce ti nerozumím. Jak jsem řekl ve hře bude vždy nanejvýš implementována hlava. Koulemi a jinými periferiemi ji zřejmě dlouho ovládat nebudeš. Na tom, že postava ucukne dozadu při prudkém trhnuti hlavou samozřejmě nic ne reálného není a na tak blízkém zprostředkování reality u HORORU , kde samozřejmě první vykriknete, poté ucuknete hlavou/tělem a až potom si vás mozek vzpomene, že má použít herní periferie, není nic nesmyslneho, ale byl by to zcela přirozený reflex a naopak prudké odzoomovani s následným návratem by bylo zcela bezúčelné. občas vážně zvažují, jestli na některé dementy reagovat, protože mi připadá, že svůj mozek bud vůbec nepoužívají, nebo nic nevědí a chtějí se jen hádat. Nicméně tohle není reakce přímo na toho nademnou, to by nemělo cenu.
          • C-BEAM
            všetko. Na tento účel máš klávesnicu alebo gamepad. V realite sa cuknutím hlavy tiež nikam nedostaneš.
            • Spades
              1. by to lidi zneužívali a 2. je to nesmysl. I v reálu cukněs hlavou i tělem, ale nepohnou se ti nohy, ty snad musíš použít sám :D

              A to, že cukněs hlavou a pohne se tělo, nebo se aspoň nakloní jde lehce implementovat. Dáš tam nějaké zábrany, aby ses nenakláněl furt, a pokud tuto zábranu projdeš, začne se hráč naklánět.
            • Lawliet
              V mém případě pokaždé, když by na mě něco skočilo. *3*
            • Spades
              Ale to není intuitivní ovládání. Budeš cukat hlavou pokaždé, když budeš chtít ukročit?
            • Lawliet
              Ono je těžké do té hry taky vecpat víc než hlavu.
          • Tak to udělej ne, když tomu tak rozumíš.
          • Dáku tu stovku hodín som už s TrackIRom za tie roky nahral, tak si nemyslím, že by som tomu nerozumel. Ale zbytočná diskusia, OR bude mať len klasický headracking, podobný ako TIR.

            Peace *3*
  • poslouchejte! 3:50 tam zaštěká pes!
    • Budou štěkanátky.
    • Ty kráso! *8*
  • Myslíte, že se vyplatí si ten dev kit teď kupovat nebo počkat na HD verzi či finální? Nějak se nemůžu už dočkat *1*
    • Určitě teď nekupuj, ikdybys měl dost peněz. Většina lidí, co už DK1 mají teď s vypětím všech sil/nervů čekají na DK2, což by měla být verze takřka shodná s tou oficiální. Čili aby se k vývojářům dostala helma s kompletníma možnostma, aby mohli odladit soft, kterej je pro tuhle věc stejně důležitej, jako samotnej HW. Spousta lidí tipuje březen, ale samozřejmě to může být i úplně jinak.
    • C-BEAM
      to je individuálne, ak nemáš hlboko do kapsy tak nevidím dôvod si ju nekúpiť. Aspoň sa zatiaľ trochu vytrénuješ a 1080p verziu s nízkymi latenciami budeš vďaka tomu zvládať bezproblémov *3*
    • Neoplatí, z tohoto sa akorát dogrcáš. Odporúčam počkať na poriadne recenzie final verzie a potom sa rozhodnúť, či kúpiť, alebo čakať na jeho ďalšiu evolúciu...
      • Je to jedno poblijes se z jakekoliv verze oculusblift dopadne stejne jako vfx
        • To ovsem nemuzes vedet, hatere *3*
          • Ale jo muzu sonyminidiskum jsem taky predpovidal naprosty nezajem a budoucnost jsem videl v pametovych mediich a na co se dnes uklada hudba na minidisk nebo flashpamet?
  • To je borec, jak tam blije do toho belíku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit