Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    Taky ale nevypadá špatně :)

    http://www.youtube.com/watch?v=j3vHv4lNvg4


    Edit: sorry všiml jsem si že už to sem někdo dával.
  • OT: mate nekdo tip na dobrou hororovou hru, popr. detektivni adventuru?
    • Obě Penumbry, Ib ...
  • God-of-War
    Jako nevim no... Hrát takhle Outlast, tak se asi po*eru. *1*
    • No tak do toho bych asi nešla :D
  • Radioaktivni_surikata
    Chudák Pavel. Už se zdálo, že to s ním fakt sekne *1* A upřímně se mu dvakrát nedivím. Ďáblova krabička na zkracování života *1*
  • spook.y
    Na letecké simulátory super (War Thunder atd), ale když jsem hrál třeba IL-Sturmovik tak jsem měl zabranej jak joystick tak skoro celou klávesnici ovládáním a pochybuji, že bych s OR trefoval klávesové zkratky po paměti. Pro letecké sim. se mi jeví jako zatím lepší varianta systém TrackIR. Tak uvidíme jak to OR časem pořeší.
    • wenceslaus
      Nebo takhle :-) http://www.youtube.com/watch?v=75f12kDE2Pk
      • No tohle bude mazec. Když jsem to viděl prvně, tak jsem málem DK1 koupil :)
      • spook.y
        Jo tohle jsem viděl.
  • Už aby byly nějaký "holo" místnosti jako ve Star Treku
  • Ja nevim, ale me tyhle videa prijdou neskutecne bezucelny a trapny, uz jen proto ze se snazi prenyst neco co je evidentne jako zazitek bez riftu na hlave neprenositelny. A to jak je to prezentovany tomu moc nepomaha.
    • Pokud dokážeš praktikovat techniku parallel steroskopického vidění, tak jsi schopný z videa vidět prostorový obraz toho, co vidí hráč Oculi Riftu. Takže bezúčelné rozhodně není, jenom je potřeba se naučit jak obraz vidět.

      Osobně zatím umím jenom crosseye (jsem krátkozraký, dělá se mi to líp než ostření "do nekonečna"), ale parallel se taky chci naučit. Tím spíš, že O.R. videí asi začne přibývat a tipuji, že budou spíš používat parallel zobrazení, protože je pro nahrávajícího přirozenější (levý obraz na levé straně záznamu, pravý na pravé).
  • Tak nám ten klučina dělá pěknou ostudu *1* Holka borec
  • Nakonec budou mít PC hráči i pěknou fyzičku *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=j3vHv4lNvg4
    • A co budou dělat tlusté děti?
      • Inquisitor
        Zhubnou nebo bídně zhynou.
    • ked uz tam aj Armu2 dali tak ako sa soferuje auto na tom? to musi vyzerat jak u flinstonovcou :D alebo ako sa na tom riadi helikoptera ? :D
    • Lawliet
      Já jsem si zase říkal, že takhle neproběhnu kampaň za 4 hodiny. *1*
    • To je dobrý. Pokud bude někdy OR hratelný, tak si to bez toho neumím představit.
    • Inquisitor
      To bude infarktů :D
    • Martínek objevil Ameriku! No ty woe! To je tak k *1* popukání. *3*
      • tvoje ignorace k popukání moc není, já to teda viděl poprvé a určitě nejsem sám, taky bych tě mohl utřít tím že nevíš že vědci nedávno objevily rychlejší balistický přenos informací pomocí grafenových pruhů
        • Za to tvoje ignoraNce k popukání je ty utěrko! Pruhy, zase deset let pozadu.
          • Ingorace je správně ignorance znamená nevědomost kdežto ignorace vědomé pomíjení. Tvoje druhá věta je teprve ignorance protože využití grafenových pruhů pro balistický přenos informací je nápad letošní, nebo možná to je ignorace=tento fakt víš ale za búhvíjakým účelem ho popíráš, nicméně mým účelem není prokázat tvoje znalosti nanotechnologií či češtiny ale fakt že jsi jen obyčejný trol s ne moc nápaditou formulí jak zahájit flame
            • No tys tomu ale taky moc nedal :)
            • Faktem je, že ty jsi takový geniální pruh a flamuješ jak ignorant! Tomu já říkám ignorace.
      • třeba to ještě někdo neviděl, jako já donedávna
  • Nechápu proč netestují War Thunder, tam to maká na 100%. Lítat s tím ze stíhačkou musí být ohromná výhoda.
    • Coffin.Corner
      Výhoda v čem, třeba oproti TIR?
      • Nemusíš škúliť na monitor, pravda taktická výhoda asi žiadna, nanajvýš možno trochu lepšia orientácia v situácií okolo. Ale v takej sranda-arkáde je to fuk, lepšie to bude až v poriadnych simoch *5*
        • Coffin.Corner
          To si právě nejsem jistý ani u "pořádných" simulátorů. Podle mně bude sice zážitek z letu bezkonkurenčně epesní, o tom žádná, ale orientace v prostoru bude u OR dělat spoustě lidí problém, nemluvě o konkurenční výhodě těch, kdo v multiplayeru používají Track IR/Freetrack.
          • o to přeci jde, o ten zážitek
            • Ori entace v prostoru podle mne bezkonkurenční.
            • Coffin.Corner
              No ale ty si psal o nějaké výhodě... *3*
    • Ano! To je horror jak hov*do! Nikdo neříká, že to není asi nejlepší zároveň se závodními tituly (a jiné "statické" hry). Možná kdyby jste trochu vy lidi i přemýšleli .. *11*
    • Tak to je pro Pavla jako stvořený, ještě by mohl vyzkoušet nějakou simulaci akrobatického létání *15*
    • Inquisitor
      Nikdo neříká, že na to nedojde.
    • Koukám ,že paka bez představivosti už dávají mínusy.

      http://www.youtube.com/watch?v=cFyAgRtToL4
      • Minus znamena nesouhlas. Pokud nejsi schopny unest jiny nazor, vypovida to o tve nedospelosti.
        • než natukávat nesouhlasné znaménka je dobrá třeba přezentovat vlastní názor, proč zrovna tak a ne onak.
          • To jako ze by se mel kazdy ke vsemu vyjadrovat? To snad ne.
      • Bezna vec, potom nad tym onanuju ze kolkych zase odcitali.
        Pritom simulatory na OR pasuju zrejme najviac - mas Joystick alebo volant urcite davaju lepsi feeling.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit