Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Bejvávalo před 5 lety
  • mám velmi výkoný ntb ca za 50 000, občas ho potřebuju přenášet mezi prací a domovem, protože na něm pracuju. Ano, stojí většinu času na stole a je připojen k velkému monitoru (někdy může být výhoda mít i dvě obrazovky), na druhou stranu na tom stole stát nemusí - dá se vzít na klín, dá se hodit a do batohu a převézt. Osobně nedám dopustit na značku Eurocom (u nás Goldmax), aniž bych chtěl dělat reklamu.

    Pak mám ještě druhý mininotebook (netbook) na cestování, má Win8. V podstatě plní funkci tabletu, ale je lepší než tablet (nemám rád android). Stál 5000 Kč, hry se na něm dát hrají ty staré (Wizardry, Star Flight, Civilizace atd.). Krom toho má samozřejmě Word atd.
  • Po delší době mám 24 palcový monitor. Když si spolužák donesl do školy notebook, myslel jsem si, že je to mini notebook. Ta velikost obrazovky to je velký rozdíl a když by byl nějaký notebook o něco větší než těch 17 palců tak bych to bral. Těch 17 je by bylo pro mě málo. Klidně bych to i tahal.
  • osbne jsem o velmi podobnem ROGovi uvazoval, kvuli nedostatku mista na stolu a potrebe obcas ho rychle prenest do jine mistnosti.
    na tom stole uz PC mam a notebook k nemu mam pro druheho hrace z roidinnych rad.
    jenze tehdy stal necele 34k. kc a nez jsem se rozhodl, tak ho zdrazili na cenu pro snoby :-/
    takze radeji si nektere hry nezahrajeme, nez abychom vyhodili tolik penez :)
    to uz jsme si zajeli radeji na peknou dovolenou u more ;-)
  • Já tuto kombinaci naprosto chápu. Jsem totiž hrdým majitelem předchozí generace G750 a jelikož sdílím se ženou 1+kk, tak není na stolní počítač místo. Herní notebook si proto nemůžu vynachválit. Je možné jej rychle rozložit na stůl a kdykoliv uklidit (například když se podává večeře). Takže pro nás hráče s malými byty je to nejlepší a jediné řešení.
  • Notebook na hry... Já tuto kombinaci nechápu. Na hry jsou stolní PC, neříkám, že by se na notebooku neměli hrát hry ale k čemu je někomu takový ntb, který je těžko přenosný (necelých 5 KG) -> takže bude většinu času na stole, kde může být klaciské PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit