Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Chtělo by to chtělo...
  • Jack1947
    Jo závist a sobectví. To si uhodil hřebíček na hlavičku *5* *1*
  • MickeyMutant
    Co plužány? Jaký to má plužány? Na tohle, Honzo, u podobných recenzí nezapomínej, to je tvůj trademark.
  • Tilwaen
    Hučí v zátěži opravdu neskutečně, samotnou mě to překvapilo. Topí také hodně, ale jsem zimomřivý člověk, takže jsem spíš ráda, že mám ruce v teple *1*
  • Morraw
    Jo to souhlasím. Pro mě takový herní notebook znamená náhradu desktopu s možností si ho kdekoliv vzít. Na každodenní přenášení to rozhodně není. Ale to ať si rozhodne každý sám :)
    Po tomhle NB jsem si už plánoval pořídít pc, jen to přišlo dřív než jsem čekal.
  • 0011
    jo tak ten je parádní, ale bez ohledu na značku všechny topí a hučí, chce to i kvalitní sluchátka, ale to asi máš, na shieldu si fakt moc nezamakáš *1*
  • Anebo neprojde herní kamrlík přes manželku a nezbyde než mít něco skladného.
  • *7*
  • Ejhle, tak už i s obrázkem? *4* Ale vážně, takový zarytý fanoušek reklam, to sem ještě nežral. Ty jistě děláš v nějaké reklamní agentůře, jinak si to neumím vysvětlit... *1*
  • Tak samozřejmě pro občasné přenášení je to jedno, ale já měl na mysli každodenní přesouvání s takovým mackem. Je celkem jedno jaký máš batoh, ale zodolněný tu celkovou hmotnost ještě zvyšuje.
    Tahle kategorie je zkrátka na každodenní přenášení velmi nepraktická a nepohodlná (pokud se všude člověk nepřesouvá autem).
    Pokud si například nějaký rodič řekne, že svému dítěti pořídí slušný herní stroj, který bude moci zároveň nosit do školy, nemůže udělat větší chybu. Protože mu ve výsledku bude muset buď dělat taxikáře, nebo dokoupit tašku na kolečkách a pak trnout kde ji mlad(á)ej zapomene :)
  • A na to jsi prisel kde? nekde sem psal ze mam rad reklamu? kdybys umel cist (jinak si to neumim vysvětlit) tak bys velmi snadno pochopil ze reklamu ignoruju a nijak me nepohorsuje, doufam ze po tomhle co jsem napsal chapes rozdil mezi slovy mit rad a ignorovat. A nemas zac, každý den se naucis něco prinosneho :p
  • milovníka reklamy jako ty sem ještě neviděl *1*
  • Že pořád každej druhej má tu potřebu hodnotit, že herní notebook je na nic. To mě fascinuje. :) Stolní PC bude vždy lepší varianta ve smyslu cena/výkon, ale je opravdu tak těžký pochopit, že určitá část lidí potřebuje taky tu mobilitu? Já třeba cestuju po světě, nežiju na jednom místě dýl než půl roku a opravdu si nebudu vždy na pár měsíců kupovat nový herní PC. Že herní notebook není vhodný pro Vás neznamená, že ho neocení jiní!
  • Mart9
    18 000 Kč
  • S dX12 by možná šlo nějak smysluplně využít i IGP - je tam nabušená "Iris Pro" s eDRAM, ta má dost velké koule...
  • S tim celkem souhlasim, ona 9xx rada od nvidie je vůbec takova nedomrla, problemu je vic nez by bylo zdravo. Piskajici karty, 3,5gb vs 4 GB, podpora DX 12 je nic moc, a navíc nekterym lidem z nejakeho duvodu 9xx karty po case ztraceji vykon (samo to muze byt drb, ale lidi co si na to stezuji par je).
    podle me je dobry napad počkat az na karty které vyjdou v době kdy se DX 12 masoveji prosadi.
  • Morraw
    Budu tě citovat: "U takových oblud je ta mobilita podmíněná téměř výhradně použitím" kvalitního batohu. Pořídíl jsem si k němu ROG Shuttle. Nevím jaký jsi používal ty, ale shuttle má pevnou zadní kapsu pro notebook a obrovský přední prostor pro zdroj a další periferie. Běžně jsem tam spolu s noťasem nosil třeba nákup nebo oblečení. Nemluvě o skvělém polstrování popruhů a zad. Taky jsem s ním jezdil jak v MHD, tak na kole a problém nebyl.
    To už je rozhodnutí každého jak bude chtít notebook přepravovat.
  • Rozhodně nemá cenu kupovat high end notebook teď, chce to počkat na notebookový DDR4 a Nvidii, aby vyřešila svojí nekompatibilitu s DX 12... Si Volejník zas něco koupil
  • U takových oblud je ta mobilita podmíněná téměř výhradně použitím automobilu. Pár měsíců jsem tahal G53 ze série ROG do práce v batohu. Na kole, se mi těch třicet kiláků denně s neskladným NB a stejně neskladným napájecím zdrojem, dohromady tak o váze sedmi kil, začalo brzy pěkně zajídat. Nemluvě o strachu z pádu, protože takovou masu neochrání ani zodolněný batoh.
    Podobně v hromadné dopravě, kde zase musí člověk dávat pozor aby někomu náhodou nevyrazil zuby a taky na potencionální zloděje.
  • kulhy_parici_spici
    Ten notebook je určitě všechno, jen ne krásný. Je to obluda! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit