Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videorecenze dobrá, ale hru raději kupovat nebudu.
  • Zdravím všechny diskutanty ... jako majitel TDU 2 jsem celkem zklamán z toho pohledu jak je hra optimalizovaná (nikdy jsem na pc neměl problém rozjet třeba mafii 2 na solidnější detaily) - prostě nemůžu si pomoct ale Test drive unlimited 2 se mi jednoduše SEKÁ. jsem celkem zklamán, jsem vlastníkem g 25 ... hry podobnýho žánrů mě baví ... takže jsem schopen obětovat nějáký ten peníz do hardware . ZDE JE ALE PROBLÉM :( (mohl by mi někdo napsat jaký má hardware, detaily nemusí být "very high" prostě v rozumný míře ) na čem to rozjedu ??? aniž by se to sekalo - jen osobní zkušenosti prosím

    díky předem za odpovědi
    • čtyřjádro pentium 2.8gh, radeon 4890, 8gb DDR2 ram, 1920x1080 vse na very high 4x AA
    • Athlon 64 X2 5600+ 3,2GHz, Radeon HD4830 512MB, 2GB RAM, 1440x900 vše na high, 4x AA v pohodě. Na very high už se to už trhá. Jinak environment quality má největší dopad na plynulost.
      • děkuji vám pánové ;)
    • Phenom II 940 (3,2Gh),Gigabite 790X,4Gb DDR2 800Mh,ATI 5870,int. zvukovka i sitovka, Samsung 320Gb,LCD 1920X1080. Vse na very high bez sekani. Jinak hra nic moc. *7*
  • Tem blaznum kerym se zda jezdeni s volantem v teto hre uspokojive doporucuji jeden pokus. Nastavte si hodnotu Steering damping na minimum ( slider doleva ). Tento parametr totiz zpozduje reakci ovladace. Jestli zatocite a nebo pribrzdite jednoduse vam to zpozdi a doda falesny pocit vahy. Je to takove siditko na oklamani. Pokud zpozdeni vypnete poznate jizdni model v plny nahote. Tem co jich to nepresvedci a budou jizdni model povazovat nadale za dobry silne doporucuji ze az dostanou skutecny ridicak aby jezdili velice pomalu protoze jakakoliv krizovejsi situace bude znamenat velke nebezpeci nejenom pro ne ale hlavne pro okoli.
    • ucho
      uvědomuješ si, že ta hra si nikdy nehrála na simulaci jízdy? :) je to prostě hra... já kdysi miloval hříčku Speed Haste nebo Screamer. byl tam dobrý jízdní model? ne. ale dobře se s tím hrálo, ovládání se dalo učit a v jízdě se dalo zlepšovat. pokud hledáš realitu, jsi blázen, že to zkoušíš zrovna u téhle hry...
      • to je argument ako keby si v Crysis 2 nemusel mierit ani strielat, proste by si priblizne zamieril s toleranciou 10 metrov smerom kde stoji nepriatel a bol by mrtvy. Ludia by sa stazovali a potom by prisiel nejaky "chytrak" ako ty a povedal by ze ta hra nema byt simulator vojny ako Arma, je to proste hra, sci fi z new yorku dobre vyzera tak kde je problem??
        • Hra se mě líbí a pokud ty ji jezdíš s prstem v nose tak bych se chtěl na tebe podívat abych uvěřil, protože některé závody dost potrápí a jestli se chová auto reálně sakra mě je to fuk je to hra a tak to beru. Každému sedí něco jiného. Ja se budu třeba klidně 10min bavit tím jak zaklápím střechu kabráči *1*
        • Tak tak. Pokud by takto fungoval jizdni model napriklad v The Sims4 ani neceknu. Jenomze pokud ma bejt hra o zavodeni a vozy se chovaj trapne je to divny. GTA4 o zadnym zavodeni neni ale jeji jizdni model je oproti TDU2 simulator jako das. *3*
  • Ten začátek je pěknej :-) Jak je ta hra stárá ? :-D
  • Co je to za skladbu od 6:38, kdy moderátor řekne, you listening real rock at rock radio..A VW si to mašíruje po out of road krajince? .)

    Jinak pěkná recenze, ale mě by ke koupi nepřesvědčila, očekávám Shift 2.
  • Proč má autor videorecenze v garáži růžový Mustang? Takhle prznit takové úžasné auto, to je něco neuvěřitelného...
    • a i kdyby, tak je to je věc jaký má vkus *7*
      • Promiň, ale Mustanga a růžovou barvu k sobě může přiřadit pouze ženská nebo buzna.
        • krunoslav
          já hraju ve hře za slečnu a ano mám v garáží dva růžové mustangy a jednu corvettu *2* a to ani nejsem buzna
    • Pokud vím tak je to ten Mustang kterýho vyhrajete v Duelu proti té mařce... a to se nedá pozměnit ani prodat..
      • O důvod více se téhle hře vyhnout.
  • Lukáši ty posloucháš hiphop? To troubení do rytmu... :)))
    • janchor
      'si piš, mám to najetý - http://youtu.be/cx-lH-ULjPE
      • Hanzales
        hip-hop sice nepatří mezi mé vybrané žánrové záležítosti, ale tenhle comment má koule (video-clip included) *3*
      • Shadow je špička.
  • Fakt parádní videorecenze. Z Lukášovy profesionality a přednesu by si měli vzít příklad kolegové z Re-Play....
  • Keď som toto porovnal s Gran Turismo 5, tak som sa skoro pogrcal, fyzika, ktorá na auto pôsobí počas jazdy je úplne otrasná ( myslím v TDU), stačil mi ten "offroad", keby ste si zahrali Sebastien Loeb challenge v GT5, tak by ste zistili v čom je offroad taký ťažký, tu je to len o tom že v zákrute vás meter šmykne.
    • Zahraj si Richard Burns rally, to strčí fyziku GT5 do kapsy.
      • mas pravdu a pritom se mi zda ze to je jedna z nejvice podhodnocenych her a to je skoda
  • Já potřebuji pomoci.Nemůžu přijít na to jak hrát on-line.Při prvním spuště ní se mi zobrazila nabídka hraní on.line a nebo of-line.Tenkrát jsem kliknul na of-line a teď nevím jak se do on-line hry dostat.Účet na internetu na atari.com zřízený mám.Díky za rady.Lubomír
    • Musis si udelat ve hre novy profil pro online hrani.
      • Dobrá ale jak ? kde to v menu najdu ?
        • escape a druhe z prava tusim.
          • Sláva podařilo se.Akorát že se musí vše od začátku. :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit