Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, chci se zeptat...otevřel se mi ibiza cup area 1. Když dám start najedu do pavouka, kterej Vám ukazuje jaký závody musíte odjet. Jenže když chci některejch z těch závodů spustit...píše mi to nedostupný a závod nespustím:-(všechny vozy potřebné k závodům mám koupené a v jednotlivých championship jsem byl první, tak nechápu, proč mě to nepustí dál...díky za odpověď
    • Musíš si udělat řidičák!!!! *3*
  • Ahoj, Moc prosím někoho jestly by mi nezaslal nebo neřekl nastavení VOlantu G25 ve hře a v Profileru ... Mam takový problem ( Všechno kromě spojky funguje )

    Problem je že spojka reaguje jak tlačítko na klavesnici prostě až uplně zmačknu pedal až na zem tak teprve jde ... Nejde se prostě plynule rozjet ..
  • napište mi na facebook Matula matu sixta díky vám všem kdyby mi někdo moch poradit bil bych mu vděčný
  • jeto dobrá hra akorát to mám zpomalený mám notebok windows xp 7 E525 může mi někdo poradit jak to zrychlit? *9*
  • mám menší problém ...koupil sem origo hru i přes všechno špatný co sem o ní čet... už demo samotný mě dost odradilo ale přecejen sem to rysknul ... furt se pokoušim nastavit volant a nic... mam Win 7 64x stáhnul sem z logitechu novej ovladač pro vin 7 64x ale když to nainstaluju nemůžu se nikam pořádně dostat abych vypnul ty kombinovaný pedály... co s tim ??? jediný co sem našel tak je C:\prog. fil.\logitech\gaming software\Logitech_for_pc_1.00.002\streeringWheel\streeringWheelSDKDemo.exe- je to ale rar takže v něm zřejmě nejdou provest žadný změny a když to vytáhnu z raru tak to taky nejde :(
    čekal sem že dodělaj a trochu vylepšej jedničku a né že začnou od znova a celý to zkur***
    • zapoměl sem dodat že mam G25 a Lunch logitech gamin software 64 mi nejde spustit ... at klikam jak de*** tak se nic neotevře
      • KONEČNĚ ... pocedlo se mi nějakym omylem dostat do nastavení a vypnout ty pedály :)
  • Ma problém nechce mi to naskočit na celou obrazovku a mo se seká. Máte radu?
  • no opravdu se omlouvam ale jsem v techto věcech ametér *7* najel jsem do složky do které se mi nainstaloval volant .. poté jsem najel do složky win ,, uvnitř jsou tři soubory :)
    Effdrv.dll
    JoyCpl.dll
    wvl813.dll
    ..který znich mám přepsat
    Předem Dekuji
    *4* *4*
  • Zdravím,chtěl bych se zeptat jestli někdo měl problém s volantem G25 a to typu ,že když dám automaticky synchronizovat volant tak se dostanu do hry a jede plyn a brzda naplno ,ikdyž nic nemačkám a nejde to spravit.Když dám na acceleration plyn tak nejde nastavit brza.Tvrdí to ,že jsem to samé nastavil na plyn a přitom plyn a brzda jsou dva rozdílné pedály :( Nevíte někdo jak tohle vyřešit ? :(
    • já mám volant firmy Genius - defaultně je nastaven, že plyn a brzda jsou 2 osy, ale TDU 2 mi stějně háže brzdu a plyn jako 1 pedál...díval sem se trochu po netu a ten stejněj problém co tu píšeme my všichni má 80 - 95% uživatelů TDU 2 a to s volanty různých firem....řekl bych - interní chyby hry. Stáhl sem Update 2 pro TDU a stejně to nic nevyřešilo
    • Máš v profileru zaškrtnuto kombinované pedály.
      • Moc to nechapu :) , mohl byste to vysvětlit krok po kroku, předem moc diky...
        • Otevři Logitech Profiler pak nahoře dej Options a tam dej Global Device Settings a tam najdi Report Combined Pedals a to máš asi zaškrtnuté tak to odškrtni a mělo by to jít :)
          • ale já nemám volant od firmy logitech ,, *9*
            • Pan_Klobouk
              Pak ho zkus pod Win nakonfigurovat a nakalibrovat tak, aby mel kombinovane pedaly/delene osy.
      • Děkuji moc moc za radu :) Pomohlo to !!
  • chtěl bych se zeptat ,, na problém v nastavení volanu ? v jiných hrách mi volant jde bez problémů ale v test drive mi blbne,, dám detect device a mám tam jenom klávesnici ale když chci nastavit akceleraci nebo brzdu tak mi to nejde protože brzda a plyn je pod stejným nazvem :) *7*
    • mám úplně stejný problém :(
  • Prosim,mel bych dotaz,jak prodam auto ktere jsem si koupil?Prolezl sem snad vsechno...a nikde sem nevidel napsano sell...nebo trade...prosim o radu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit