Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sice mam indie hry posledni dobou radsi nez radoby AAA tituly ktere firmy chrli jak na bezicim pase, ale i tak mi prijde vysledne skore nadhodnocene..
    terraria je skvela hra, ale nedal bych ji vic jak 7-8/10
    • 7-8 a 9 je dost blizko u sebe... hodnoceni je vzdy subjektivni, v cem je problem? Kdyby se tve hodnoceni lisilo o 5 bodu tak to chapu ale o jeden? Nikdy nehodnoti vsichni stejne...
  • To je tak debilní recenze, že se stala přímo průkopnickou v debilitě.
    • Ale alespoň má určitou společenskou úroveň, co ž se o tvém příspěvku (a raději nechci říkat o čem dalším) řici nedá.
  • "protože Terraria podporuje pouze hru přes internet,"
    Tato informace je zavadejici. Hraju tuto hru v coopu s mym 7 letym synem normalne pres LAN, neni treba ani upravovat jakekoli soubory. Jeden pocitac je hostitel (ale zaroven se na nem da hrat) ostatni jen napisou jeho lokalni IP adresu pro pripojeni.

    S Dwarf Fortress (DF) to opravdu srovnat nejde. Terraria je jednoducha sandbox hopsacka, ale velmi navykova na par vikendu. Navic kazdy patch prida vic zajimaveho obsahu nez rada placenych DLC u AAA titulu. DF je komplexni a opravdu Hardcore vyzva. Do Terrarie proniknete za odpoledne a vydrzi vam mesic dva a vzdy se po patchi na jeden dva vikendy vratite. DF hraju uz 3 roky a to jsou opravdove permanentni herni orgie. Zrovna vcera si jeden muj uzasnej Urist McLemra usekl vlastni sekyrou nohu pri treninku a vykrvacel. Nez jsem ho stih pohrbit tak zacal hnit a smrdet a protoze jsem mel kasarna na trenink blizko vchodu tak mi to nastvalo pulku trpajzliku. Do toho prijela karavana kterou pred branami myho hradu naporcovala invaze goblinu. No a kdyz to sli moji civilove uklidit tak je odriznul obri Ettin a protoze jeste nebyly na hradbach dobudovane strilny a Urist McLoudal pozde zatahnul za paku u padaciho mostu tak jsem ze 160 clene pevnosti uz zase na 90 lidech. Ettina jsem nastesti polamil do klece a putoval k dalsim asi 30 goblinim veznum. Zkonfiskoval jsem jim vybaveni a protoze jsem jeste neobjevil jiny kov nez tetrahydrit tak me prisly jejich zelezny veci vhod. Ta med a stribro z tetrahydridu na zbrane nic moc. Z medi delam klece a stribrem zdobim nabytek. Pevnost je aktualne stabilizovana a pro zajatce stavim hezky pelisek. Tam je bez zbrani vypustim na dohled Urista McSikmyWoko a snad se na nich ten pacholek nauci aspon strefovat z kuše, kdyz nebudou mit kam utect a on bude v bezpeci ochozu na hradbach.
    Pevnost mam snad stabiliuovanou i kdyz nevim jak si muj lekarsky tym poradi s 8 zranenymi civily. Minimalne pulka z nich jsou dozivotni lezaci. Muj nejlepsi šermíř prisel o levou ruku takze pristi bitka je pro nej uz bez štítu. Snad není levák. Ale doktoři to yčistili, zafačovali a snad už za půl roku bude zas trénovat. Možná že jej ale přes alerty nastavím už jen jako trenéra veterána pro nové rekruty. Skilly na to má..
    Zkuste tohle v Terárii pane Corwine *3*
    • Zavidim...
    • Docela jsi me navnadil... mozna se na to podivam :)
    • get a life *6*
    • Kdyby ste raci vsecehn ten cas venovanej DF a obvzalste uceni se jak hrat DF venoval synovi, bylo by to urcite prospesnejsi, pro real life :) jen rypu, spis de o to ze DF opravdu pusobi jako jedna z tech "get a life!" her, i kdyz podle toho jak o tom pisete, to zazitkama castecne vraci ten promrhany cas
      • Každý má nějakou zábavu, každý potřebuje čas pro sebe... A Dwarf Fortress je pro to rozhodně konstruktivnější a lepší než CoD a podobně. :-) Je pravda, že už je to trochu extrémně komplexní hra, ale pořád lepší než žrouti času MMO. :-)
        • omg CO KECAS ! CoD JE NEJLEPSI !!!!!!!!!!1
          • can't tell if trolling or just stupid ....
            • 100% troll, to dokazuje už dlouho. :-)
    • Tak já samozřejmě vím, že je to o něčem jiném. :-) Jenže i tak má Terraria feel spíš DF a ne Minecraftu, kterému se zase podobá v té "jednoduchosti", kdy hrajete za individuum, ne trpasličí pevnost. Prostě je to něco mezi - je komplexnější než Minecraft a ne tak moc komplexní jako DF... :-)
  • Pro lidi trpici demenci, idiociii ci cimkoliv podobnym - neni to MINECRAFT! Zalezte zase do diry. Terraria je vyborna. minecraft je vyborny a jsou to hry velmi, ale opravdu velmi JINE!
    • V porovnani s celym spektrem ostatnich her jsou velmi PODOBNE... :)
  • Famozní záležitost, taék bych hře dal 10/10 :-)
  • Možná je to klon Minecraftu, možná ne, ale podle mě je to lepší než Minecraft!!
  • Jozef123
    Terraria neni ako minecraft!Stačí sa zahrať minecraft a terrariu a je to rozdiel......
  • Recenzent ma pravdu :) Od minecraftu jsem presel k terrarii. 2D je prehlednejsi, hezci a craftici system je od posledniho patche mnohem lepsi, nez v minecraftu. Nemusite procitat wikipedii kvuli receptum, proste dotlacite Guidovi kus materialu a on uz Vam rekne, co se z neho da udelat. Funguje to bezvadne, nerekne vam uz, jak vyrobit ty ostatni veci, co pro to potrebujete. Minecraft je sandbox, ktery neni uzavreny kruh. Bez modu zkoncite celkem rychle s diamantovym krumpacem a vsemi achievmenty krome toho s kilometrovou trati. Do ktereho se Vam ani nechce, protoze zeleza je tak pomalu, ze pripada nerealny. Je tam jenom zem, jeskyne a peklo. Vse. V terrarii je tech svetu asi miliarda a nikdy nevite, na ktery narazite. Ja bych tomu dal klidne i 10.
    • Druhů světů není miliarda ale jen něco přes deset. Minecraft má taky biomy. V tomhle bych rozdíly nehledal.
      Terraria je pro ty co si chtějí užít akčnější hru. Minecraft pro ty co baví stavět. Mimochodem Minecraft má taky pomalu "zteráriovatět". Ať už je to myšleno jakkoli, jsem pro. Obě hry mně baví. A obě mně baví JEN v multiplayeru.
      Jsem prostě zvědavý co z obou her nakonec vznikne :)
  • Fůze Minecraftu s Dwarf fortress v parádní grafice, žádná kopie. Z videí to vypadá mnohem lépe než Minecraft, i když Dwarf fortress mě láká ještě mnohem více, i když jsem v něm totálně neschopný a na jeho wiki jsem 10x víc, než v samotné hře. :-D
    • Souhlasim... bohuzel je na me DFko moc :-)))
    • dwarf fortress nema s tema hrama nic spolecnyho, jedna se uplne o jinou hru
  • trapna kopie minecraftu !! *16* si to nezaslouzi ani 1/10 *6*
    • Je vidět, že si to ani nehrál a jen tu dáváš bezvýznamnou hlášku ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit