Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím všechny české a slovenské hrače hry Terraria, tímto si Vás dovoluji pozvat na nový Česko/Slovenský server.
    Náš server má kvalitní zázemí a běží 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

    web: http://www.terraria.pc-isle.com/

    IP: t.natrim.cz

    Port: 7777

    Tunngle ani hamachi není potřeba.
  • Je to naprosto vynikající hra. Je úplně jedno, jestli to hrajete v rozlišení 800x600 nebo Full HD, je to pořád stejná bomba. Po update 1.0.6 si dovolím tvrdit, že hodnocení 10/10 je adekvátní. V procentuálním pak jistě 98-99%. Pokud by si to tato hra nezasloužila, tak pak už žádná. Jen musíte dávat pozor, abyste pochopili smysl té hry. Pokud ji někdo odsoudí, protože Crysis 2 má lepší grafiku nebo protože Fallout New Vegas nabízí více zbraní, tak je něco špatně. Jakmile si vyrobíte první kýbl a dáte si ho na hlavu místo helmy, tak pochopíte :) BTW: Social sloty jsou vynikající vychytávka, která by oddteď měla být povinná v jakémkoliv RPG! Jdu hrát...
  • Zdaravím všechny české hrače Terrarie, dovoluju si vás pozvat na nový český Terraria server.

    Nový český server: Terraria Park
    www: http://www.terrariapark.cz/
    Steam: http://steamcommunity.com/grou​ps/tpark

    IP: server1.terrariapark.cz
    Port: 7777

    Hamachi k připojení není potřeba !
  • "..a Královna bublin se připlácá, držíte-li vodní (!) kahan a stojíte zase kdesi na konci světa, nejlépe u oceánu.." - žádná taková příšera v Terrarii není, autor recenze si ji sám vymyslel (nejspíš kombinací polobosse King Slime a regular mobem Jellyfish?) -> silně neprofesionální!
  • Naprosto skvela hra. Pokud se bude pokracovat v updatech jako bude 1.0.6, tak bych se nebal dat klidne i 10/10. Ja ji mam sice za plno (a urcite za to stoji), ale o slevach se dala koupit i za 2,5e a to je za ten pocet hodin zabavy prakticky zadarmo. Tohle je typicka hra kdy si clovek u videa rika:"WTF? Nechapu proc to nekdo hraje" ..no a pak kdyz to zkusi, tak najednou kouka, ze u toho sedi uz par hodin. Uz aby byl update..to bude zase novinek :-)
  • Zayl
    Solidní hra a s hodnocením jednoznačně souhlasím. Samozdřejme že se bere v potaz cena.
  • Minecraft mě jednu dobu hodně bavil (teď ho moc nehraji, čekám na velký 1.8 update) ale Terraria mě nijak neučarovala. O grafiku nejde. Hrál sem plno her s ještě horším vzhledem a bavil jsem se královsky. Jde o pár věcí, co mi znepříjemňují hratelnost. Např. ve dne na mě pořád útočí slizové koule, takže ani moc težit dřevo a běhat po světě nemůžu, kostičky jsou moc maly a při kutání musim přesně mířit na kostku, co chci vykutat (takže jen mířím a mířím). Taky když uložím hru a načtu ji, jsem na jiném místě. A taky mě to strašně moc připomíná Minecraft. Třeba ve vyších verzích mě Terrarie překvapí a já jí s chutí zapařím. Zatím mě ale moc nebere.
    • Určit spawn point lze tak, že si vyrobíš postel a klikneš na ni pravym. Jinak tě to bude házet vždy tam, kde si začal uplně na začátku. Sice je to blbej způsob, ale je to tak. To míření na kostky, které chceš vykopat je snad normální. Přece hra nemůže vědět, co chceš zrovna vykopat a čtení myšlenek to zatím nepodporuje :D

      S těma slizkama souhlasim, sice tam jsou nutný, ale mohlo by jich tam být tak o 60% méně a to samé zombie v noci.

      Jinak mě teda hra vzala uplně neskutečně, první dny jsem u toho seděl pořád a na nic jinýho jsem ani neměl chuť, teď už tam mám po světě různý chodbičky, na povrchu menší městečko, všechny NPC už mají svoje bydlení, skeletrona jsem dostal a už tam není moc co dělat, než jen zkoušet postavit další zajímavé stavby, jenže na to nemám představivost a obkoukávat cizí práce mě nebaví.
      • ahá, k posteli jsem se ještě nedostal. to kopání, myslel sem to tak, že bych držel tlačítko kopání a on by kopal všechny kostky v určitym okruhu před ním. nebylo by to tak přesny ale rychlejší určitě.

        chápu tě, já u Minecraftu taky strávil neskutečně moc času. neměl sem chuť pařit nic jinyho, ani sledovat seriály. ani se učit na maturu (stejně dopadla nadmíru dobře). no, možná mě to po dalším updatu chytne (autor psal, že s novým updatem přijde moc nových věcí a že bude lepší začít v novém světě), tak uvidím
        • To máš s tim kopánim kostek pravdu, ale na druhou stranu když stavim dům a pokazil bych něco a chtěl jednu kostku zničit, tak by mi ten krumpáč zase vymlátil půl zdi. Možná by bylo dobrý, kdyby to udělali tak jak řikáš a dalo by se přepínat mezi tim ničenim celkově, nebo vybouchávánim jen jedné kostky :)
          • jo, to by bylo fajn. dal sem Terranii druhou šanci a nějak už mě to dostává. špatně se od toho odchází :D
        • Jestli chceš větší kostky, tak zmenši rozlišení .. je to blbý způsob, ale funguje. Já to tak mám.
  • Protože grafický vzhled hry neurčuje její kvalitu a hratelnost. Třeba časem vyrosteš a pochopíš.
  • Minecraft zbožnuju a o Terrarii už nějakou dobu uvažuji. Nastává víkend a tak se pustím do téhle gamesy, která stojí za to!
  • Jak muze takova s prominutim sra*ka uz podle screenu dostat 9 z 10?
    To samy Minecraft a jeji uboha kostickovana grafika, ja tomu nerozumim. *10*
    • Protože díky bohu nejsou všichni jako ty :-)
    • ses vocas vis proc ? protoze tobe bude asi tak 12 a nezazil si jako my stare hry... takze pro hrace todle je srdcovka a dobre old school ....

      takze nepis svuj nazor kdyz tomu nerozumis .... proto 9 bodu autor si zrejme vzpomel na sva mlada leta...
    • Hank90
      Dnes sa už zo screenshotov nerecenzuje!
    • máš pravdu, vysoký hodnocení dnes dostaneš i za to, že uděláš casual hru ve stylu Elmy
    • nerozumíš tomu
      • Provokater... nejlepsi je ignorovat, to je boli nejvic...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit