Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nezavidim im. Mne trvalo rok kym som prelozil Medieval II Stainless Steel 6.4.
    • Keyz
      A to jako na to rok někdo čekal, aby to pak mohl hráč česky? *15*

      Zajímalo by mě, kolik lidí tu CZ opravu potřebuje a kolik by také přispělo na nějaký překlad například přes startovač. Kde kdyby se to nevybralo, překlad by nebyl.
      • ucho
        Podle mě má smysl čeština jen u adventur a her zaměřených na příběh. RPG dejme tomu, ale je to víceméně šílenství kvůli tomu množství textu.
  • VaZqeZ_EU
    Jsou to neskuteční borci! *14*
  • Aktuálně jsme již za 80tkou, test spěje skoro k polovičce, a úspěšně se na fóru http://forum.divinityfan.cz/ rozjel první "alfatest"
  • Kdys uz sme u tech cestin, nevi nekdo jak je to s final cestinou na bioshock infinite(s BAS2)? Na strankach ci FB same mlzeni). Pac me to pripada ze final nevydaj a jen cekaj az jim lidi poslou prachy a pak jim ji teprve poslou. Ale mohu se mylit.
    • Ja som ich podporil a čeština mi prišla, tak sa nemáš čoho báť. Na druhú stranu pýtajú len 100 Kč. A to že pre verejnosť chcú češtinu vydať kompletne dokončenú je už ich vec. (Aj keď tá verzia čo som hral ja bola už preložená perfektne)
    • A co je na tom? Oni mají něco, co lidi chtějí, tak si mohu určit podmínky, za kterých to něco lidem dají. Lidi buď na jejich podmínky přistoupí/hru si nezahrají/naučí se konečně cizí jazyk.
      Tohle mě ale vžycky pobaví. Lidi brečej, že chtěj překlady, ale aby nějak překladatele ocenili, to už ne a pak se brečí, že oni to ještě nevydali, protože chtěj prachy.
      • Vtom naprosto souhlasim, pokud je to teda tak, tak at to tam normalne napisi a ne nejake vymluvy ci mlzeni.
  • fallanga
    Rozhodně jsem rád, že se toho chopili a už se nemůžu dočkat finální verze. Doufám, že se potom posunou dále a udělají i další češtiny.
  • Pro mě frajeři hodní podpory a úcty. Držím jim palce.
    • Sh4rPEYE
      Za sebe (a věřím, že i za zbytek týmu) moc děkuju :) Je fajn vidět podporu
  • BoB.2
    Zkouším alfa verzi češtiny a je to paráda ale čeká je ještě spousta práce.
  • LOL vývojáři her na vás z vysoka sérou tak zvete podřadný překladatele kteří nikoho nezajímaj a jsou už od pohledu jenom do počtu, udělejte to rovnou pro herní redaktory, aspoň si s tou pakáží budete rozumět a nebudete se furt ptát na stupidní otázky. Ani se nedivím že k vám nikdo z Bohemky nechce přijít, však mají trochu soudnosti, sednout si na gauč mezi vás prasata co se chováte jak zastydlý puberťáci a neprofesionální fakani, to bych se nedivil kdyby toho člověka z Bohemky který by k vám přišel usednout na zaplivaný gauč vyhodili z firmy :)
    • ty seš trouba...
    • Udělej něco sám pro sebe a už sem nelez, když ti to tak drásá nervy. *14*
    • Bezdôvodné urážnie...Keď sa ti nepáči môžeš ísť na iný český web ktorý si pozýva hosťov do svojho podcastu...
    • ano opravdu velmi dospely a vyspely nazor i jeho formulace..
    • Další důvod proto, zavést přinejmenším nutnost registrace.
    • A pak ses cely pomoceny probudil *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit