Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz
    Mám z rozhovoru podobný pocit, ale je možný, že je to daný formátem. Nevím nakolik je prostor pro teaclub nafukovací, aby v něm mohl Jindra rozebrat všechny svoje myšlenky... Přece jenom je to rozhovor a ne dekonstrukce světonázoru.
  • Chim
    Proč ne?
  • To se mi také nelíbilo. Označit hráče za hlupáky veřejně, myslet si může co chce, ale spíš by se nad tím měl také zamyslet. Že je někdo tupý na strategie to je možné, ale pak takový člověk není jejich cílovka a neměl by se o nich takhle vyjadřovat..
  • Reakce na Rasemailcz: Jak už jsem psal trochu výše, tenhle dojem na mě Jindra udělal tím, co říkal v tomhle konkrétním rozhovoru. Jsem rád, že to tak není a že mi ten názor PavelIR vyvrátil, nicméně já psal o "idiotech" v parafrázi toho, co řekl Jindra, nikoho jsem konkrétně nenapadal.
    To, co tady vypustil Radim Špetlík, je vhodné do diskuze po 10. pivě v zaflusané hnusné knajpě, když chce autor výroku vyvolat bitku.
  • rasemailcz
    Mily ahuro, nevim kdo tu zacal s idioty a projevil se jako absolutni ignorant, kdyz zacal hodnotit neco a nekoho, o kom a o cem vubec nic nevi. Stacilo se podivat na fb cubesis, aby si zjistil, ze JP ma akorat depku z toho, jak jsou nektery hraci zabedneny, a ze to nemeni nic na tom, ze se pro ne svoji hru snazil upravit. Preji pekny den a priste ne*11* takovy kraviny...
  • Díky moc za odpověď, já jsem komentoval jen tenhle konkrétní rozhovor, jinak Jindru Pavláska neznám, ani jsem jeho hru nehrál. Ten dojem, který jsem vyjádřil, jsem nabyl pouze z toho, jak odpovídal v Tea clubu. Ale pokud to je přesně obráceně, jak řikáš, tak je to fajn.
  • Hele, co ti tak na to říct. Asi nic, snad jen požádám administrátory, aby to, co jsi vyplodil, nemazali a každý si to mohl přečíst.
  • Díky. Nezbývá než souhlasit. :-) Hra dlouhým vývojem po technické stránce zaspala dobu. Logická strategie pro iPady založená na principech Cubesis s obměněnou grafikou a vylepšeným ovládáním je nicméně jedna z her, kterou do budoucna zvažujeme.
  • Chim
    Nemáš pravdu.
  • mirekdusinojc
    Jinak co se týče té hry, tak je to super oldschool oddychovka, dneska jsem to chvilku hrál a má to spoustu fajn a zajímavých nápadů. Před deseti lety by to možná byl hit, ale pro soudobé hráče je to bohužel už docela starobylé sousto, hlavně co se grafického stylu a ovládání týče. Dát tomu trochu modernější kabátek a vydat to multiplatformně třeba i pro iPad, tak by to mohlo mít větší úspěch. Třeba právě na iPadu zoufale chybí pořádná a originální strategie a všechno je to zasrané hromadou naklonovaných F2P farmvillů.
  • rasemailcz
    Tak pokud cubesis je nic (mate v tom pripade zvlastni definici slova nic), tak ok :D
  • rasemailcz
    Dobry den pane debile, Vavra ma na hru 10 milionu, panove delali Cubesis zadarmo, jdete se vycpat vy narode!
  • Jako nezlobte se na me ale co to je zas za bullshit... Jestli nas narod bude pokracovat v takovemdle stylu a neobjevi se nekdo dalsi jako Vavra aby zacali delat poradne hry tak se dockame maximalne "Tetrisu 4D" Nekteri vyvojari jsou opravdu k placi tohle je ten priklad...
  • proč povýšeně, vždyť ještě nic nepředved.
  • no a? on může, je to filosof
  • rasemailcz
    Rozhovor je skvelej!
  • Keyz
    Proč by ne?
    Většina která kupuje není součástí komunity a tohle neřeší. Klidně to co řekl může být pravda.
  • Ahuro, ty jsi asi debil, co? Tvoje reakce odpovida reakci imbecila, kterej nejdriv pise, a pak az premejsli... Hodne stesti s tebou samym idiote... [Toto je pouze moje reakce moji osoby, v zadnem pripade nevyjadruje postoje skol, do kterejch chodim, naroda, kteryho jsem prej clenem, ani studia, ve kterym delam hry]
  • Czn dogmaticky?
  • Člověče, nepřijdu si ani povýšený, ani dogmatický. :-) Obzvlášť to druhé ani trochu. Mohl bys mi říct, co máš přesně na mysli, abych s tím případně mohl něco dělat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit