Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na toto som cakal velmi dlho, drzim palce. Hlavne nech dotiahne modely a fyziku zbrani. Uz teraz chcem aj druhy diel. Skoda ze IGI 1+2 niesu na steame.Innerloop skoncil :-(
    Chlapik je macher ak to dotiahne.
  • A to má být jako nějáká výsada?
  • To jsi nehral Delta force? I.G.I byl perfektni vzdycky vyberem a zpracovanim zbrani. Vic nez I.G.I se mi libil codename outbreak. Ale to uz je doba 2. dilu
  • Lukyz
    Trailer je provedením takovej mix IGI a Rainbow six *4*
    Grafika je fakt slabota, ale pokud to vynahradí hratelností, tak proč ne, něco HC jako IGI by se hodilo.
  • U projectu IGI jsem rozbil svoji první klávesnici, ale dohrál jsem to.
  • jednom
  • Šílenec či génius ... vzájemně se to nevylučuje , ale IGI v kedmnom vývojáři , to zní špatně .
  • Vzpomínám si na hned snad třetí misi na letišti a potom asi šestá mise jak měl člověk projít přes nějakou hranici nebo něco. Tyhle mise si pamatuji i po dlouhých letech, pro mě do té doby ve hrách něco nevídaného, úžasně otevřené levely a díky nemožnosti savovat neustálé napětí jestli se něco nepo... Fascinující hra (pro mě), akorát nevím, kde ji teďka sehnat :/
  • Posledni mise me zlomila vaz a IGI sem nikdy nedohral, strasna brutalita, demo ze Score CD sem dohral milionkrat, diky otevrenosti....a co se tyce prustrelnosti materialu, stim maj hry problem dodneska, a to uz tam byly krasne videt diry po kulkach
  • BohumilCisar
    Tak ono je jednoduché nadávat na grafiku, ale pokud to vše dělá borec sám, tak před ním musím smeknout!
  • Doufám, že se hra ještě hodně změní. Tohle vypadá jak východoevropská budgetovka z roku 2004. Navíc odkaz Project IGI přežívá v daleko ambicióznějších a lepších hrách (Far Cry, MGS V, Stalker).
  • Ve své době byla IGI graficky top hra. Vlastně to byla snad jediná military fps s "otevřeným světem". Si vzpomínam jak jsem byl nadšený z toho, že jsem mohl jít "pryč" z herní mapy a lozil někde přes plitke skaly s rozmazanou texturou a bez jakychkoli objektu :D Prostě jiná doba :D

    Jo a nejdál jsem se dostal tak do 4 mise. Žádný save, dvě kulky a čau ... Peklo.
  • Relativne siroko otvorene herne prostredie, vidiet prelietavat ceskoslovensky vrtulnik Mi alebo lezat na podlahe dreveneho vagona a vidiet ako sa tvoria priestrely od guliek co strielali nepriatelia... v tej dobe nevidane...
  • Strašná hra. AI vše viděla a musel jsi hledat metry ve stínu aby jsi to nějak prošel. Pak jsem ve druhém díle v demu chtěl hodit granát skrz okno a ten granát se odrazil od okna a zpátky....

    A takových věcí tam bylo více.
  • aspoň má holku
  • No jestli dalsi urovne budou vypadat jako to co ukazal tady tak asi tech 7500 bude stacit....
  • Konecne
  • I'm Going in
    Uz nech je to tu :)
  • dela to jen mne nebo ten prohlížeč nejde rozkliknout na celou obrazovku? jinak nevím co tím videem chteli prezentovat, leda tak nereálné ozvučení kde neslyšíte nekoho kdo se plíží za vámi ve vysoké tráve (voják mel sluchadla, jestli AI rozlišuje že hur slyší pokud máte sluchadla, tak klobouk dole)
  • IGI byla jedna z lásek *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit