Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na toto som cakal velmi dlho, drzim palce. Hlavne nech dotiahne modely a fyziku zbrani. Uz teraz chcem aj druhy diel. Skoda ze IGI 1+2 niesu na steame.Innerloop skoncil :-(
    Chlapik je macher ak to dotiahne.
  • Lukyz
    Trailer je provedením takovej mix IGI a Rainbow six *4*
    Grafika je fakt slabota, ale pokud to vynahradí hratelností, tak proč ne, něco HC jako IGI by se hodilo.
  • U projectu IGI jsem rozbil svoji první klávesnici, ale dohrál jsem to.
  • Posledni mise me zlomila vaz a IGI sem nikdy nedohral, strasna brutalita, demo ze Score CD sem dohral milionkrat, diky otevrenosti....a co se tyce prustrelnosti materialu, stim maj hry problem dodneska, a to uz tam byly krasne videt diry po kulkach
  • BohumilCisar
    Tak ono je jednoduché nadávat na grafiku, ale pokud to vše dělá borec sám, tak před ním musím smeknout!
    • Šílenec či génius ... vzájemně se to nevylučuje , ale IGI v kedmnom vývojáři , to zní špatně .
      • jednom
  • Doufám, že se hra ještě hodně změní. Tohle vypadá jak východoevropská budgetovka z roku 2004. Navíc odkaz Project IGI přežívá v daleko ambicióznějších a lepších hrách (Far Cry, MGS V, Stalker).
  • Ve své době byla IGI graficky top hra. Vlastně to byla snad jediná military fps s "otevřeným světem". Si vzpomínam jak jsem byl nadšený z toho, že jsem mohl jít "pryč" z herní mapy a lozil někde přes plitke skaly s rozmazanou texturou a bez jakychkoli objektu :D Prostě jiná doba :D

    Jo a nejdál jsem se dostal tak do 4 mise. Žádný save, dvě kulky a čau ... Peklo.
    • To jsi nehral Delta force? I.G.I byl perfektni vzdycky vyberem a zpracovanim zbrani. Vic nez I.G.I se mi libil codename outbreak. Ale to uz je doba 2. dilu
  • No jestli dalsi urovne budou vypadat jako to co ukazal tady tak asi tech 7500 bude stacit....
  • Konecne
  • I'm Going in
    Uz nech je to tu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit