Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • idem pozerať a vtom: video, sek, video, sek, video, lag, video, sek na 5 sekúnd, video, loading.....vypínam games.cz, idem na youtube, dávam fullhd recenziu na Syndicate v angličtine, ide krásne plynulo bez jediného seku.....pls v 21.storočí odkaz na youtube poteší :DD
    • Black_Hand
      vtip je ten, ze se seka jenom hra, a ne zbytek.
  • MickeyMutant
    Má smysl k tomu balfrogu ještě doplnit, že syndicate není syndikejt? Asi ne. Pavel i v podcastech vyslovuje převážně po svém, tohle je ale připravovaný text recenze a je škoda, že spousta lidí od toho odejde se syndikejtem v hlavě.
  • To neni možný, proč se vůbec někdo obtěžuje dělat videorecenzi na tuhle stupiditu? K tomu ještě samotná recenze je katastrofální, jak projevem, tak obsahem. A za výslovnost by zasloužil recenzent vytahat za uši...
  • 6 / 10 je ještě hodně pozitivní hodnocení za tenhle brak.

    Po půl hodině hraní jsem to odložil na neurčito, až bude herní sucho. A ano, po 2 letech hra, co jsem si nekoupil a nelituji!
  • skoda ze je to blbost, celkom by som si zahral nieco co sa prostredim podoba deusu.
    • Mě by to bavilo....až na to, že při hraní potřebuješ sluneční brýle protože ty světelný efekty se prostě nedají vystát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit