Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoda ze je to blbost, celkom by som si zahral nieco co sa prostredim podoba deusu.
    • Mě by to bavilo....až na to, že při hraní potřebuješ sluneční brýle protože ty světelný efekty se prostě nedají vystát.
  • 6 / 10 je ještě hodně pozitivní hodnocení za tenhle brak.

    Po půl hodině hraní jsem to odložil na neurčito, až bude herní sucho. A ano, po 2 letech hra, co jsem si nekoupil a nelituji!
  • To neni možný, proč se vůbec někdo obtěžuje dělat videorecenzi na tuhle stupiditu? K tomu ještě samotná recenze je katastrofální, jak projevem, tak obsahem. A za výslovnost by zasloužil recenzent vytahat za uši...
  • blahorodie
    Aku zostavu ste pouzili na testovanie ?
    Nejako vam to neslape *1*
    • Luke
      Taky mě to překvapilo, zdroj se hýbe dobře. Jediné, co mě napadá je špatný převod FPS z videa do systému, takže to ještě prověřím a zjistím, jak se tomu pro příště vyhnout.
      • deridon
        Use the Force, Luke. Třeba to pak pujde lépe. :)
        • Luke
          No to dělám furt a vono ne a ne a ne. Každopádně rada starších usoudila, že u nás problém není.
  • tyhle hry maji vycházet když je herní sucho(léto) u mne tak 7/10
  • Lynch
    Musí se to brát takhle: Koupit si coop hru bez SP nebo s průměrným SP? *3*
    • A proč to nevzít třeba tak, že hra může mít jak kvalitní SP tak i MP?

      to bychom asi chtěli moc že, za ty peníze...
    • to máš skoro to samé jak s BF nebo MW alias CoD, ale mně osobně tato hra kvůli AI naprosto zklamala.... skoro bych to přirovnal k odpadu herního průmyslu. Nevím, zda bylo záměrem tvůrců se přiblížit, k velice dobře hodnocenému Deus Exi nebo jen chtěli ze známého jména staré klasiky a aktuálního hladu hráčů po tomto stylu hry vytřískat peníze. Já se kloním k B. Tato hra mne zaujala pouze hudebním trailerem.
      • A ano, jediné co mě zaujalo, byla taky hudba u traileru. Opravdu jediná věc, která stojí za to ohledně tohoto ea paskvilu.
  • Pavel zase se svymi kategorickymi soudy nezklamal nazvat The Darkness nebo Chronicles of Riddick akcnimi flaky bez pribehu je vrchol ignorantsvi
    • jindra.veliky
      u The Darkness to chapu *5*
      • U tebe to taky chapu *5*
  • MickeyMutant
    Má smysl k tomu balfrogu ještě doplnit, že syndicate není syndikejt? Asi ne. Pavel i v podcastech vyslovuje převážně po svém, tohle je ale připravovaný text recenze a je škoda, že spousta lidí od toho odejde se syndikejtem v hlavě.
  • první Riddick měl vynikající scénář a úžasné hlášky...škoda, že se Starbreeze nepodařilo už nikdy vytvořit stejně dobrou hru. Athena se dala hrát, ale proč se zaměřila na nejslabší složku prvního Riddicka (nic moc střelecké pasáže), to moc nechápu. A Syndicate vypadá jako horší Athena, achjo.
  • MrSanta
    Dobrá videorecenze *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit