Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná recenze nejzbytečnější AAA hry tohoto roku :)
    • prej AAA hry, dobrej vtip...

      to že má nějaká hra marketingovou masáž (ano ea, ukazuju prostředníček na tebe), ještě neznamená, že je / bude AAA. Ani na to jedno B nemá.
  • dr.gonzo
    chtělo by to víc videorecenzí.
    • jj podle textove recenze bych tomu dal 6/10 ale teprve video recenze me presvedcila ze se to nevyhrabe nad 5tku .. i kdyz, clovek vzdy muze pred koupi sjet par youtube gameplay videi ..
  • Ocelot
    KOnec byl dobrej :D
  • idem pozerať a vtom: video, sek, video, sek, video, lag, video, sek na 5 sekúnd, video, loading.....vypínam games.cz, idem na youtube, dávam fullhd recenziu na Syndicate v angličtine, ide krásne plynulo bez jediného seku.....pls v 21.storočí odkaz na youtube poteší :DD
    • Black_Hand
      vtip je ten, ze se seka jenom hra, a ne zbytek.
  • Jen nepatrný rejpnutí, bullfrog se čte "bulfrog", ne "balfrog":).
    • ezechiel25-17
      Pavel co ho slyším interpretuje některé termíny jinak. Ale ne špatně, ale OSOBITĚ :D Kde je konec endžajnům. *13*
      • Luke
        No! A to jsem měl co dělat, abych neřekl [:kylstrejk:] a [:molyneuks:]!
      • Ono u spousty věcí jsou to možná i pozůstatky z dob, kdy jsme nikdo neuměli anglicky, ale při diskuzích o hrách jsem ty anglický termíny a názvy samozřejmě používali. Já třeba Falloutům nikdy nebudu říkat fólaut, vždycky to pro mě byli a budou "falouty"...
        • MickeyMutant
          "Tomb rejdr" je obecně asi numero uno.
          • Spades
            tomb raider jako tůmb rejdr uz sem slysel, ale treba wórkreft nerekne nikdo :D
            • to máš pravdu, všichni říkaj wowko .-)
    • michaliuz18
      no ty kokso recenzent spravit zivotnu chybu , nikoho to netrapi len ty sa musis ozvat :D
      • Kde píšu o životní chybě?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit