Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Třeba Heavy Rain a tadyto všechno byly filmy, ale byly to DOBRÝ interaktivní filmy, The Order přímo vybízí k tomu aby to byla hra, nakonec se z toho vyklube prachbídnej film o 6 hodinách, a mezihra je otřesně nudná, ani pruhy to nezachrání... *1*
  • a zhruba 5x tolik co the order za 60€
  • Dogkiller
    Potom 99% adventur nejsou hry ale film.
  • Dogkiller
    Taky to nechápu. Indie hra, pár záporů a jen 8/10? Na Games??? *8* Něco je špatně...
  • Tak schválně se tě zeptám.... Hra je od slova hrát, nebo dívat se? :)
  • The Order je FILM a Sunless Sea je HRA ...to snad ani nelze srovnávat ne? *15*

    Edit: a stejně je to krásné, že "malá" hra, co nemá ani 1gb je rovna milionovému projektu, s celou armádou programátorů, grafiků atd..
    Svět, je ještě nádherný! *2*
  • 2d hry by se meli prestat recenzovat, jak k tomu prijde The Order ktery ma v současnosti nejlepší grafiku a dostal stejne jako tohle *7*
  • +1 *15* ...óóó, pan Šéfredaktor si vybírá na recenze jen ty lepší kousky co se mu líbí a zbytek recenzí háže chudákům editorům a externím recenzentům v podhradí!!!

    No.. je vidět, že moc korumpuje v mnoha podobách.. že? Pane Poláčku! *15* *15* *15*

    PS: Myšleno samozřejmě ironicky, mám vás hoši z games.cz rád.

    zatím...
  • Hru teprve hrát začnu, a opravdu se na ni těším! Můžu ale posoudit soundtrack, a ten je naprosto fenomenální!!! *5* *4* *8* *14* *2* ...
    Zdá se, že hudební podkres ve hře není nikterak dlouhý. Tuším ale, že hudební kulisu přebírá okolní ambient, což ještě přidává větší hloubku atmosféře, takže za mne rozhodně velké plus.
    https://www.youtube.com/watch?v=EtHRc-dS2kY&list=PLdHhVXhWujfoYkWaxF4B6Gs0C9iBTnK9T&index=1
  • Lotr
    No to je trochu neporovnatelná záležitost.
    Sunless Sea je čistě o průzkumu. Sice je zde mnoho příběhů ale na lovecraftovské story to chce náturu.
    Ta hra je skvělá. Má atmosféru Lovecraftových povídek. (porovnání s Vernem je naprosto mimo mísu)
    Ale to prostě chce náturu na podobné příběhy.
    Kdokoliv jiný jen bude chvilku plout, kochat se atmosférou, sežere trochu osádky a chcípne.
    Ale to že jde jen čistě o průzkum má také jednu nevýhodu.
    Jakmile prozkoumáš mapu. Což se dá během pár dní. Hra už nenabízí žádný další obsah který by tě mohl zaujmout. Vozit svíčky z jednoho konce na druhý jen protože to nějaký úkol požaduje je nuda. A bez moding podpory které prostě ještě není ani nenabídne.

    Evolve je naopak MP střílečka. Můžeš jí hrát do zblbnutí a pořád tě bude bavit. Protože situace vytváříš ty a tvůj tým za asistence monstra.
    Já nevím co by někdo chtěl víc. Je tam snad málo map? (docela vážně se ptám. Tu hru jsem nehrál. Prostě mě nebaví)
  • Dle mého toho nabízí víc než Evolve 8/10 za 50€...
  • Pane Poláček, opravte už ten automatický generátor recenzí. Už zase vyhazuje jenom 8.
  • Vojta_Ilavsky
    Nechápu, Indie originální a vizuálně přitažlivá hra, se skvělou hratelnosti a dostane 8/10 za těch pár záporů? Bylo by to v pořádku, nebýt toho kolik mínusů měli předešlé 2 recenzované hry, které téže dostali 8/10.. Sám bych zrovna Sunless Sea dal 9/10, už dlouho mě žádná hra tak nezabavila. .) A ano, recenzi jsem četl. *5*
  • Lotr
    Musím přiznat, že sežrat polovinu posádky, protože vám dojde uprostřed mapy jídlo, patří mezi skutečně vtipné momenty hry.
    Sežeru je dřív než dopluji do přístavu?

    Jo ta hra má kouzlo.
    Ale i tak mám pocit že nu za 18,99€ toho prostě nenabízí tolik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit