Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Hlavně Heavy Rain byla

    a) adventura a ne střílečka s příběhem *15*
    b) prezentovaná jako interaktivní film
    c) byla tam možnost volby
  • del0
    To možná jo, ale oba víme, že je nesmysl srovnávat adventuru a cutscénu.
  • Jack1947
    Jo! *4*
  • Poslední recenze mi podle hodnocení přijdou stejně jako tato věta:
    gr8 m8 i r8 8/8
  • Vetsinou se pise Julese Verna, pokud vim.
    Takze bych tam chybku nehledal.
  • Nemá to být: Verneovského?
  • Order ma svoj 500 prispevkovy flame, naco ho montovat do inej hry.
  • Dogkiller
    Ale hrál. To byla pouze reakce na jeho logiku.
  • No skusil som to a usetril 19€.
    Dobrodrustvo a objavovanie konci, ked ma vasa lod spotrebu ako rusky ZIL 100/100 (motor 0,5% a svetlo 1% wtf?) a sud paliva stoji tusim 30 echo. Zacnete so 70 echo, trtkate sa pre quest a naspat, po ceste miniete 50 na jedlo a palivo. Za cennu informaciu ktoru nesiete vam admiralita vyplati brutalnu odmenu - celych 5 echo! wtf?
    Verim ze pre niekoho je to super a vyzva, ale ja by som sa asi len trapil za 19 eciek.

    BTW, ked som potom prebehol fora, tak najlepsie je zacat nalinkovanou cestou - konkretne questy a chlapci tam ratali spotrebu a terror a pod. No j*bem ja aj take dobrodruzstvo s kalkulackou v ruke...
  • Miluji tyto kydy, i když je to myšleno (snad) s nadsázkou. To bychom mohli filmem nazvat minimálně polovinu současných her.
  • a musím se sám bodovat je to tak krásně napsané a stop tmavému odpadu ...do popelnic
  • a budu rád když půjdete do p...e teda pokoje hrát a nejen napadat pořád nějakou hru co ani nehrajete
  • Každý se naváží do The Older a já bych to bral jen jako další herní styl ...pro někoho lepší pro dalšího horší já hrám hlavně závodní hry jak na PC tak PS tak to beru jako takovou odreagovačku která potěší a určitě to není hra roku nebo tisícileté říše
  • MickeyMutant
    Ten den, co dohrál Gone Home, zjistil, že máma je táta a táta je máma. Od té doby si každou novou indie podvědomě spojuje s nějakou nečekanou lapálií.
  • Která indie hra ti zabila tátu a znásilnila mámu?
  • Hodně dělají ty postavy imho. Ty vypadají opravdu dobře, ale to prostředí je o 2 třídy horší.
    Trochu to na mě působí, jako kdyby někdo vzal top modely postav ze současné generace konzolí a strčil je do hry z generace předchozí.
    Nebýt toho bluru a dof, tak by ty postavy tam působily jako pěst na oko.
    Jinak hra samotná na mě působí jako promarněná příležitost, ten koncept a prostředí měl slušný potenciál, škoda.
  • Raziel_cz
    Potom jsi asi nehrál moc adventur.
  • Jakmile jsem shlédl Let's play The Order, tak jsem byl naprosto konsternován...
    Neustálé, jakoby cool cutscény, tě ne, a ne nechat na pokoji ani na 1 blbou minutu...

    Úvaha: Jako to se máme v budoucnosti těšit, na velkorozpočtové hry, co nám budou servírovat 10 minut filmu, a 16 sekund interakce? Poťeš Koště!
  • Kravicka
    Rano jsem nad tim premyslel proc tolik lidi vychvaluje grafiku Oderu a rekl bych ze lidi proste nevi jak vypada kvalitni (obrazove) film na Blu-Ray pac miliony lidi sleduje nekoukatelne CAMRIPy, takze maji radi mazanice.
  • Ja třeba nechápu, kde tolik vidí tu skvělou grafiku? Postavy jsou vymazlené a patří k naprosté špičce, ale aby postavy na téhle technické úrovni byli schopni rozběhat na PS4, tak nejen že osekali rozlišení pomocí filmových pruhů(trapnější výmluvu jsem docela dlouho neslyšel) ale io to prostředí, ve kterém se ty postavy pohybují je naprosto ploché, sterilní, bez detailu s mizernými texturami a vše pro jistotu ještě schovali za postprocessing mazanici.
    Stačí se podívat na prvotní záběry z E3 a s vlastní hrou...postavy jsou plus mínus podobné ( i když mají méně členité oblečení-údajně kvůli příběhu), ale to prostředí se jednoznačně posunulo k horšímu.
    Takhle si nejlépe vypadající hru současnosti teda nepředstavuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit