Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vidim číslo.. vidím jméno recenzenta.. klikám na diskuzi.. odeslat.. zaviram tab s games.cz
  • To je zase recenze homolaku, ta hra mě baví a to je pro mě nejdůležitější, já hodnotím právě hry podle toho zda mě baví či nikoliv a o tom to ve finále je, a styx mi tu zábavu poskytuje, dal bych mu osm
    • Prozradím ti ohromný tajemství. Recenze se nepíšou proto, aby si lidi, který už hru hrajou, mohli potvrdit svou vytříbenost vkusu, ale aby lidi, který zvažujou její koupi, recenzenti motivovali/demotivovali k zahrání. Pokud tě to baví, tak ti recenze může bejt uplně ukradená a pokud se tě dotklo, že jsi podle Adama "shovívavý a nenáročný", tak ti nikdo nebrání, abys to, nebo cokoli, co se ti na recenzi nezdá, vyvrátil. S Homoláku, mě to baví, 8/10, uspěješ leda tak v okruhu spolužáků ZŠ na sociálních sítích, nebo někde na sídlišti, pokud budeš mít v ruce větší klacek, vyhraješ break dance battle, nakopeš víc rudy v minecraftu, nebo jak teď řešíte spory.
    • Podle tvoji logiky pak nekdo, koho hra nebavi, tomu muze dat klidne tri...a nekdo, koho bavi jen tak normalne tomu da pet...takze je to OK.
      • jasne takova Overwatch by dostala od mne 1/10 *3*
        • přesně tak, 0/10 pro všechny ty japonský ptákoviny co v poslední době vycházej *5*
          • Bože to je zas sraz toxickejch hloupejch zbytečnejch idiotů :D.
          • TheGGG
            a 0/10 pro všechna ta retro izometrická RPG.... *3*
            • delO
              tak samozřejmě že trolení horčic je paráda, na tom se shodneme :) Hlavně teď se je moc dobře trolí, když vyšlo tolik Playstation hitů *14* a jim nic, takže pořád jenom brečí v diskuzích a na to se moc dobře dívá.
            • Ted me polil studeny pot jen pri predstave byt vubec v nejakem diskusnim "tymu" tady :D...ma predstava hardkor hry je uplne jina, napr. takova JA2, to bylo maso. Dneska uz jenom relax pri hrani na konzoli. A ja si rad potrolim zdejsi "uzasnaky", stejne tak konzolove fanatiky...ale priznavam, masteraci jsou na troleni uplne top... :D
            • delO
              Tak o SadButTrue jsem myslel, že je docela rozumný konzolista, ale ted jsi zklamal náš tým. Styd se...
            • Tak prihodim i ja a pritvrdim...3/10 pro vsechny soulsborny... :)
            • delO
              Tak že iso RPG jsou šméčka příchází pomalu i recenzenti. Tyranny propadlo, o té hře nikdo teď neví, Torment dostal kupu šestek, sedmiček i čtverku, ta hra snad zapadla ještě více než Tyranny. Tak navíc hlupáci to vydali v době spousty hitů pro Playstation.
  • Tak problem je, ze tahle hra (nevim, nehral jsem) si mozna prumerne hodnoceni zaslouzi, pak je ale potreba nastaveny trend udrzet a tohle skutecne (5/10) prumerne hodnoceni pouzit pri vsech prumernych hrach. Jinak to vazne pusobi jak pest na oko.
  • bukrr
    "Průměrné hry se recenzují nejhůře" teď už to chápu
  • Nevím no. Trošku mě ta recenze drží zpátky, původně jsem chtěl kupovat. Asi ještě počkám jak se změní hodnocení na Steamu nebo Metacritic, kde má hra aktuálně mnohem lepší hodnocení (89% Steam a 74 Metacritic)

    Je asi pravda, že UI bude hodně stupidní, pokud se dá celou hrou "propískat", na druhou stranu gamesplaye a obecně ukázky ze hry ukazovaly vysokou různorodost v zabíjení a postupech, takže mě trošku zaráží, ze je to ve výsledku pravý opak....? To jakože si v upoutávkách vymýšleli?
  • hodne spatna recenze...nemyslim tim ted hru...
  • Proč ani jeden screen není z reálného gameplaye sakrafix?
  • Jack1947
    Nevím, asi si radši zajraju první prý lepší díl než tohle. Chápu že to je spíše o pokusu/omylu ale to ovládání je takové divné... i na gamepadu, třeba když mě zmerčí tak vykrýt ty údery se skoro nedaj.
    Zabíjet potichu taky moc nejde... nevím no, asi se nepovedlo *9*
  • posmrtných hlášek je tam hodne:
    https://www.youtube.com/watch?v=teeqjKZjigE
    a když adam 50x slyšel tu hlášku o streamování, znamená to že musel umrít alespon 500x? co není zrovna vizitka kterou by jste se chteli chválit
  • Nevím proč by vám měla vadit vulgarita ve fantasty hře pane Homola, spíše mě zaráží, že v ostatních to není tolik přítomná. Vždyť lidé nikdy nebyli andílci a v kulisách fantasy obyčejní lidé byli hlavně nevzdělanci (i šlechta na tom nebyla se slovníkem nijak dobrá) max. uměli číst, to spíše zavání obyčejnou komercionalitou - snažením se snížit přístupnost (PEGI a podobné).
    • Tak mě ještě napadá, pane Homola víte, že Styx je vrah a zloděj? Žádný správně vychovaný synek genleman, ale výkoný zloděj pro kterého vražda není cílem, ale jen jeden z prostředeků k dosažení cíle (brutálně rychlá). Prosím přečtěte si recenzi Styx: Master of Shadow, kde popsali stejný bojový systém rozhodně vřeleji a který se k stealth rozhodně hodí. Ano možná vy většinu schopností nevyužijete, ale jiní si vyblbnou při zkoušení různých schopností.
    • snížit věkovou přístupnost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit