Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě si jediný člověk až na mě co to tady hrál ostatní si jenom přečetli recenzi z jiných stranek a pak to sem napsali.
  • Nejlepší stealt hra za hodně dlouhou dobu? No člověče, však je to vlastně stejné jako thief 4.

    Osobně mi na dnešních stealt hrách dosti vadí, že evoluce dává "zloději / vrahovi" bonusy v podobě nových a ještě smrtelnějších schopností, ale to UI nepřátel je sakra pořád stejné... Hry tohoto typu pak jaksi postrádají výzvu. Každopádně neodsuzuji evoluci, jen tu obtížnost by chtělo šikovně pozvednout z prachu a špíny naprostého dna. U těchto nových titulů automaticky vždy zvedám hru na hard, protože už předem vím, že ani to mi nebude stačit a navíc znovuhratelnost je dosti mizivá. Tak jen ať si to užiju na max, respektive těch odhadem 50 hodin hry. Na téma délky hry říkat ani nic nechci... :(
  • Pouzivej mobilni verzi, na ni zadny reklamy nejsou. Zatim...
  • Dogkiller
    *5*
  • species
    Takze jakoze sem pes? A ty ses zabijak psu? Ty blaho.... to ma hloubku
  • species
    edit - doublepost
  • species
    edit - nevermind, tady ztracim cas.
  • species
    A i tak je to jeden z nejinteligentnejsich prispevku v teto diskuzi, za me plus
  • Zrovna mi dnéééééés
    téép trochu klééééés
    není to hééc
    bubny jsou věééééc!
  • Ubozacek s ikonkou Gaba a s neschopnosti si dat velke pismeno na zacatek sveho nicku mi bude povidat neco o chytrosti a nadnesenosti. To je ale maximalni nulicka. *1*

    Podivej se, hlupacku, pravda je vzdy jen jedna. Od toho se taky "pravda" tak jmenuje. To, ze jsi hloupoucky a pravdepodobne zakomplexovany neckbeard co hraje od rodicu a je mu pres 30 let nikoho moc nezajima. Takze zalez zpatky do jeskynky a prestan tu placat hloupoucke komentare. *15* *15* *15*
  • Mato1987
    Pani/slečna Jiříková, ale to že naklikáte Tomovi a mne palce dole si veľmi nepomôžete *2*
  • species
    tak jdi nekam plakat a neotravuj. :)
  • ono to neni k smichu, ale spis k placi tento zpusob chovani.
  • Tak ja se na to prave dival a nevsim jsem si kopirovani, tak jsem chtel vedet,co je to za kecy. Nejaky dukaz, priznani.
  • species
    *1* *1* *1*
  • Pravdu dis - musim souhlasit, vetsina lidi / recenzentu se na to diva trosku spatne.
  • flash789
    Jen tak dal třeba se to dostane i na 200 :)
  • Už dost lool XD jinak z toho nebudu ještě spát. Jak tady trollíš.

    Což ani já nejsem nejlepší osoba pro zhodnocení trollingu.
  • species
    Na druhou stranu ja jsem napsal poburujici prispevek s jeidnym cilem = vyvolat flame. A nesmazali mi nic, na druhou stranu sem zazil spoustu pripadu kdy mazali prinosne prispevky.

    Cenzura tady na games je proste na prd, to je znamy fakt.
  • species
    Bohuzel 90% prispevku je jen okopirovanych z PC gameru.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit