Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    je sranda že pôvodná verzia s widescreen módom vyzerá lepšie než toto .............a ten cel shaded styl je co? jezis, Beamdog je ta najhorsia firma na svete, este nikdy nic nespravili dobre, len stare klasiky degraduju
    • ten cellshade to je pro současné publikum. běžněj odchovanec dnešní kežl masáže, či chráněnec blizzardovské krásy, by zde pravděpodobně bez cellshadu nemohl najít postavy.
    • celshade se da vypnout
  • HD mod je venku už x let a je to super funkcni mod
    • mimo Win10
  • 0011
    Beamdog achjo *9* takže budeme zase 4 roky po vydání čekat, až to dodělají, jako to předváděli s oběma baldurama
  • Hry, kde se 90 procent herního času čte, jsou o ničem. Pokud si budu chtít číst, vezmu si knihu. Navíc nedávno jsem z nostalgie zkusil spustit Baldur's Gate II EE a i když tuto sérii považuji za jedno z nejlepších RPG (hrál jsem oba díly i s datadisky hned po vydání), tak prostě už je to za ty roky přešlé mrazem a dnešním hráčům to nemá co nabídnout. Klidně si mínusujte, ale bohužel je to tak.
    • Opět ten nesmyslný argument. V knize nemůžeš ovlivňovat děj a hrát roli. Ale jinak souhlas, že dnešním hráčům to nemá co nabídnout, protože dnešní hráč je zhýčkaný grafikou a hand-holdingem bez nutnosti přemýšlet.
      • Např. ve hrách se Zeldou tě nikdo za ruku nevede, ale tuny blbostí číst nemusíš.
        • Lol. Zelda není RPG. Srovnání s PT je tady úplně mimo. I když, nevím proč takový základní fakt vysvětluju někomu s logikou text = automaticky blbosti. Typická neznalost / ignorance... *7*
    • Blue.Shark
      Nedá se nic dělat, je to tak, jak říkám já, protože...ehm...no...Pillars of Eternity nebyly úspěšné. No dobře, tak Tides of Numenera nebylo úspěšné. Sakra. Ale fakt to tak je, lidi! Kam jdete?! Já to myslím vážně! Vy o ty hry nemáte zájem, vždyť vy je hrajete s odporem!
    • Naštěstí tě to nikdo nenutí hrát :)
    • tomekbobek
      Baldury jsem hrál, až dvanáct let po vydání. Uznávám nebylo to ono, ale stále jsem si to užil. Pravidla D&D zakomponovaný v nich jsou bezvadný a společně s příběhem má hrací hodnotu do dneška :o)))
    • V Baldur´s Gate se 90% herního času čte? a že konkrétně Baldur´s Gate nemá dnešním hráčům co nabídnout? aha......zajímavé, že ho od té doby žádné izometrické RPG nepřekonalo (ano, i na tebe se teď Pillars of Eternity koukám). Můžete namítnout, že mají vývojáři svázané ruce, protože často nemohou využít AD&D pravidel - to je škoda. Možná i snad díky tomu nic Baldruovu bránu
      nepřekonalo.
    • S tímto přístupem není divu že jsi panic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit