Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má někdo nějakou informaci o tom jak to bude s češtinou - zda se na to někdo vrhne?
  • Ne díky. Už u BG/BG2 sem si potvrdil, že klasická verze s modama > EE. Navíc klasika jde narozdíl od EE v Trilogy módu.
  • Pokud tam nebudou davat vlastni obsah a bude tam fungovat cestina, rad si to znova zahraju.
    • Fordzy
      V traileru říkají, že Avellone napíše nové části. *3*
  • kdyby prišli s remasterem v podobe moderní 3d grafiky, tak bych to asi bral. takhe asi ne
    • Bobe ...ty jsi blázen :)
  • Já hraju BG 2 celej život a nic lepšího jsem neviděl. Příběh, postavy, hudba a vizualizace je pro mě umělecké dílo. Začínat jako kluk ze svítící tvrze a dotáhnout to na pána vraždy mi přijde jako cool story. Nemluvim o tom, že se časem můžete proměnit na strašlivou creaturu, která nahání děs a hrůzu. Tuna classu a itemů, ty mají vlastní často zajímavý popisky/příběhy. V jaký jiný hře můžu proměnit enemies v kámen/led/(prach) a pak je roztríštit na tisíce kousků? Pak kritizujte grafiku, ale ta propracovanost jinde není. Ve zkratce celková atmosféra je prostě boží. Je těžký najít hru podobnou. Jediný co jsem si trochu užil po BG 2 a luxusním starým Gothicu 1 i 2, a z nových vcelku bylo ještě slušný Dragon Age 1. To ale nemělo zdaleka takový kvanta kouzel, možností atd.

    Ten tým co stál za BG je dávno fuč. BG III už asi nikdy nevyjde a pokud ano, bůhví jak dopadne :(
    • 0011
      Mám to podobně, donedávna to pro mě byla nejlepší hra ever, teď je to pro mě "jen" jedna z nejlepších her všech dob. Za poslední 2 roky jsem hrál 3 hry, které zpracováním stavím na úroveň Baldura 2(FE awakening, Life is strange a nová Zelda), ale žádná z nich nemá takovou znovuhratelnost, BG2 hraju pořád, naposled dohráno solo za Cavaliera
      • Tak, Life is Strange podle mě taky je jedna z vůbec nejlepších her posledních let, ale s Baldurs Gate nemá společného prakticky nic, takže v této diskuzi se s LiS zřejmě neprosadíš.
      • Life is strange? to jako fakt? Mělo to takový hype, že jsem se rozhodl si to zahrát. S BG2 to nemá nic společného. Jo to prostředí americké high school tam bylo udělané pěkně, ale ten konec mě celkem zklamal. Zachránit nějakou hloupou kamarádku (která byla hrozně otravná po celou hru a po celou hru se chovala jako hrozné tele) nebo celé mesto? Na tuto hru za pár let zapomenu. Lehký nadprůměr.

        BG2 mám určitě v TOP10 RPG her. Zajímavé je, že většinu dalších RPG v těch top10 mám v minulosti - Xenogears, Gothicy, Albion, Planescape, Chrono Trigger, Wizardry, Ultimy Underworld.... Z nových her bych tam zařadil snad možná jen Mass Effect trilogii a možná Dark Souls (hodně originální a atmosférická hra)
        • 0011
          n: mě bavila ta knižní sága do té doby než Feist novelizoval příběh právě z téhle hry, možná proto tu hru nemám rád protože poté kvalita dalších knih upadla
        • betrayal at krondor lidi zapominaj, proti tomu naky akcni blbinky typu dark souls jsou jen spatnej vtip
  • Beamdob jsou lamy. Ty jejich předělávky neumí ani tak základní věc jako importovat savy z původních her. IWD2 se rozhodli nepředělávat, protože neví jak na to (jejich vyjádření). Ne že by předělávky těchto herních klenotů nebylo třeba, jen bych raději aby to dělal někdo šikovnější.
    • 0011
      Nejde o to, že by nevěděli jak na to, naopak velice dobře to vědí. Z IWD 2 se nezachoval zdroják a assety, takže by to znamenalo znovu vytvořit modely a vyrenderovat z nich znovu animace postav, prostě a jednoduše se jim nechce ale nemyslím si že to je špatně, viz jejich "vize" o tom, jak udělají Baldur's Gate 3 a peníze vyberou na Kickstarteru, zřejmě je po letech opravování enchanced edicí prvních dvou dílů opustili iluze *1*
  • hlavně prosím ať beamdog nedělají, žádné své vlastní přidané questy, nedejbože dlc. míra jak moc je neumějí trefit do původního zasazení a atmosféry hry je zdrcující.
    • kostejnesmrtelny
      Co na tom sejde? Hlavně, že je možný podstrčit liberalistickou myšlenku, nebo tři *5*
  • tak to je luxusni zprava. Moc se tesim!
  • Ha, Morte se vrací a navíc ho budu moct nosit s sebou v kapse :-D Jen doufám, že tahle hra nebude mít něco nepěknýho vyřezáno na zádech.
  • Lukyz
    Tak tenhle herní restík mě trápí už nějakou dobu a teď asi nastal ten správný čas to dohnat *4*
    • To je správný přístup. Třeba pro mě hry v infinity enginu už zestárly až na hranici hratelnosti, ale Torment je rozhodně klenot a kvůli příběhu rozhodně stojí za to, si ho zahrát. Zvlášť teď, když opadl kickstarter-indie hype a začíná se pomalu psát o tom, že Numenera se vlastně zase až tak moc nepovedla.
      • psát se může o čem chce, já jsem Numeneru dohrál a pěkně si ji užil. Rozhodně to není hra pro každého. A když to hraje někdo komu nesedne ten styl, tak pak nadává.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit