Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, to vypadá moc hezky, ale pořád je tam jakási barevná stylizace, nebo něco. Mám raději neutrálnější obraz. Ale fakt moc hezké, jinak. Skvělé nasvícení.
  • To jsou frajeři, poskytovat to v podstatě zdarma - ale velká studia/projekty z těch 5ti procent zisku asi fakt nemají takovou radost.
    A ten animovaný filmeček Kite je vážně rozkošnej, má to nápad i duši, moc pěkný. Jestli si něco takového jednou budou moct relativně jednoduše lidi ukuchtit v domácích podmínkách, tak to bude tady pecka...
  • wenceslaus
    Taky mi to vadí. Na druhou stranu tam vznikají i věci jako tohle:
    https://m.youtube.com/watch?v=Y6PQ19BEE24
  • To že se něco jmenuje C aněco C# neznamená, že je to podobné. Já ovládám dobře C, ale netroufl bych si tvrdit, že tak C# není promě žádný problém. A cesta naopak, z C# do C je ještě náročnější.
  • Vypadá to, že do toho trochu vidíš. Mohl bys mi prosím vysvětlit, proč má UE takovou "plastovo/plastelinovou" grafiku a vysoký kontrast? Já měl vždycky za to, že to záleží pouze na člověku, který s enginem pracuje, jaké použije textury a nastaví shadery, ale hodně her na UE sdílí podobný vizuál. Předem díky a hodně štěstí s diplomkou.
  • Mají výhodu, že staví v podstatě pořád stejnou hru na enginu, který je na to původně dělaný a za ty roky navíc prodělal spoustu updatů a optimalizací. To jim práci na ladění HW náročnosti velice usnadňuje. Mají to dobře vymyšleno.
  • matt
    Dálkově informační technologie.. Proč se ptáš? *4*
  • Co konkrétně studujes?
  • som nadrzany,ten novy UT som necakal.Uz len cakam kedy officialne vyjde Oculus alebo iny vyrobca.Potom sa na to vrhnem a orgie mozu zacat...z domu nevychadzam *1*
  • matt
    Téma mé práce je o Unreal Engine a možnostech jeho využití. Práce je pak zaměřená na particle efekty a post-processing..

    Začít s UE je strašně jednoduché. Doporučuji zkouknout pár videí zde
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLZlv_N0_O1gaCL2XjKluO7N2Pmmw9pvhE
    Vše je krásně a srozumitelně vysvětleno. Pokud ovládáš alespoň trochu angličtinu, nebudeš s tím mít problém *3*

    Jinak zkušenosti s programováním jsou výhodou, nicméně v UE se používá k definici nějaké logiky Blueprints, kde se skriptuje vizuálně. Pokud ale chceš, můžeš připojit Visual Studio a upravovat si kód podle sebe *3* Já si zatím vystačil s tím vizuálním skriptováním. Dá se toho přes to udělat fakt hodně *4*

    Jinak vytvoření hry asi nebude zas takový problém, protože už při vytváření projektu si můžeš vybrat styl hry, který chceš dělat (2D plošinovku, first-person, top-down, atd) a UE ti vygeneruje základní herní logiku jako je pohyb panáčka, střelba atd *4*
  • Co konkrétně socháš?

    Kdyby jsem chtěl v UE4 začít, co je k tomu potřeba? Řekněme, udělat nějakou jednoduchou hru.
    Obejde se člověk bez znalosti Maya a nějakejch Photoshopů?

    Umím obstojně v C# (takže de-facto pro mne není problém jakýkoliv C like jazyk), bude to v kombinaci s tím jejich editorem stačit?
  • matt
    Už pár měsíců pracuji na diplomové práci v Unreal Enginu a musím říct, že jsem z něho naprosto unešený. Bylo by nadlouho vyjmenovávat tu všechny jeho přednosti.. Nicméně vývojářským nadšencům velice doporučuji! Hned jak dokončím diplomku, tak zkusím sehnat pár lidí a pustit se do vývoje nějaké hry, protože vyvíjet v něm je fakt radost! *14*
  • jakubc
    Díky za info.
  • kulhy_parici_spici
    Jo taky jsem vejral jak se to hýbe a vypadá na AMD Phenom II X4 980, s GTX 560. Je pravada, že mi UE v tomhle přišel vždy dobrý, ale tady to je fakt síla. Chvíli jsem už zkoušel hrát si s nastavením světel, atmosféry apod. v enginu a je to všechno moc prima udělaný.

    Myslím, že pro vytváření virtuálních světů zatím nikdy nebyla tak skvělá doba. Považte – enginy v základu zdarma, digitální distribuce, kickstartery a komunitní financování vůbec. Paráda.
  • langustyn
    doporučuju zkusit pre alfu Unreal Tournament... vypadá to úžasně a optimalizace je na pre alfu neuvěřitelná... i7 a 860m na nejvyšší detaily s fxaa a ve full HD na 80-120 fps... jestli takhle poběží i jiný hry je to fakt zázrak :)
  • Už si šetřím dovolenou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit