Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že se tady nadhodnocují tyhle hry víme, ale osobně u mě byla Numenera(stejný recenzent) byla takový ten pomyslný poslední řebíček do rakve, kdy jsem se přestal jakýkoli řídit zdejšími recenzemi.


    http://www.rpgamer.com/games/torment/tton/reviews/ttonstrev1.html
  • jamar28
    Otázka je, kolik lidí by to rozjelo, kdyby to mělo takovou grafiku. Protože ten rozdíl ve velikostech je markantní.

    Se podívej na tu velikost: https://www.warlegend.net/wp-content/uploads/Steel_Division_Normandy_44_Screenshot_02.jpg

    Jen ta je beztak větší než všechny CoH dohromady.
  • TheGGG
    hraju na takovou obtížnost, abych zvládl i na pár vteřin zazoomovat...
  • Kallessin183
    Což nic nemění na tom, že hra je stavěna stejně jako předchozí Wargame hry na přehledu nad celým bojištěm a přílišný micromanagment, nebo zoomování je těžce na škodu, pokud nehraješ proti easy AI, kde si to můžeš dovolit, ale pak hra (aspoň z mého pohledu) trochu ztrácí smysl...
    Pokud jde o sledování zázánamů, tam to beru, ale to je asi jediný místo, kde jsem ochoten to uznat. Bez ohledu na to, že hra se mi ošklivá nezdá...
  • OK kupuju *3*
  • Nemohli nebo nechtěli? CoH je 11 let stará hra a vypadá mnohem lépe. Ten argument s velikostí mapy bych pochopil, kdyby ty hry měli od sebe 2-3 roky.
  • zaty
    a hlavně hodně krvísky, co?
  • TheGGG
    kdekdo si rád během hraní zazoomuje, nebo si užívá epickou bitvu ze záznamu, ty selko. Já při hraní wargame red dragon zoomuji dost často, protože si rád vychutnávám slušně vypracované modely a epické bitvy.
  • Tak to si to rovnou můžeš zahrát že? Nemluvě o tom že dojmy z hry jsou dojmy z "toho nejelepšího", z něčeho s čím se chtějí vývojáři vytáhnout. Než vypustí skutečný produkt a půjdou s kůží na trh. Proto mám radši dojmy v recenzi.
  • Kallessin183
    Já si myslím, že na to stačí obyčejný selský rozum, ne?
  • TheGGG
    "Na bojiste nikdy nekoukas z takove blizkosti" a to máš nějakou statistiku, jak moc si běžný hráč v té hře zoomuje nebo je to z tvé vlastní hlavy?
  • Nemohli.

    1) Na bojiste nikdy nekoukas z takove blizkosti
    2) Bojiste je proti CoH nebo Men of War daleko vetsi.
  • Kallessin183
    Pravda hru jsem nehrál, ale pokud můžu hodnotit podle screenů, tak to nevypadá zas tak zle...
  • TheGGG
    moderní bojiště > bór fest šit WWII
  • jamar28
    To těžko, když tady jsou mnohem větší mapy a víc jednotek.
  • Chápu, že grafika není všechno, ale to nemohli tu strategii udělat alespoň na stejné úrovni, jako původní CoH?
  • jamar28
    Není zač, kdybys měl nějaké další otázky, rád odpovím.
  • o jako. o dojmoch su dojmy z hry, nie recenzia. vlastne naco citat recenziu ked si to mozem dohladat inde
  • DwaR
    vďaka za doplňujúcu minirecenziu.
  • DwaR
    zaujímavo pojatá recenzia. skôr také dojmy z hry. za mňa palec hore.

    len maličká pripomienka (nie kritika): možno by som uvítal trošku "technického" a "faktického" opisu hry - základnú údaje typu za koho sa dá hrať, dĺžka kampane, do akej miery je hra singleplayer, resp. multi, trošku pokec o AI... jasné, človek si to dohľadá, ale tak je príjemné nájsť to na jednom mieste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit