Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uplně skvělá strategie je bohužel nehratelná díky postupným aktualizacím a zmršenému ovládání po aktualizacích.

    Jak zmršit svělou hru díky aktualizacím nějakých příživnických parazitů,kteří se v kanceláři nudí a tak zkuXXví ostatním skvělou hru,protože by jinak museli přece propouštět?
    Najednou si vzpomněli,že ještě něco dodělají...
    Jak se zakazují aktualizace hry v steamu?Jinak už vážně začnu stahovat hry přes torrent a již nikdy za žádnou nedám peníze,protože u kreknuté hry aktualizace nefungují
  • To je od těch co mají Napoleona a sever proti jihu.Já mám všechny a je to výborné.Hrají to i dědci nad hrobem asi pamětníci občanské války.Chodím na jejich fora pro nové mapy.Tohle je poslední s novou grafikou 2017.V Napoleonovi není problém poslat snad celou obří armádu do útoku na Waterlo a posouvat všechna děla ručně nebo to nechat na příslušném velení.Prostě megalomanské bitvy.Vážně se povedla skvělá práce.
  • jamar28
    NIKDO nesedí na špuntu! *8*
  • pichpe
    To jde? *8*
  • Když sedíš ve vaně, sedíš na špuntu?
  • Jack1947
    Ta devítka vypadá zajímavě ( mám pocit že jsem snad měl i na disku :D nějakou érly verzi )

    I když mě to až tak moc tehle žánr nebaví a HW náročnost bude taky asi celkem brutál. Miminálně zaujalo... vtopmhle jinak suchém období.

    Nicméně to že to je podobně jako Wargame multiplayerové převážně... trochu ubírá na zajímavosti.
  • Koukal jsem na různé gameplay od Shermanator (nebo jak se píše) a ten se tomu sám divil. Stalo se mu to asi dvakrát. On měl toho stuarta :). Je možné, že se mohlo jednat o nějaký bug.
  • jamar28
    Balanc tam je, viz třeba ta osmaosmdesátka s několikanásobně menším dostřelem. Ale narazit na Tigera fakt nechceš. *1* Zničit čelně těžký tank je celkem oříšek, pokud máš jen střední tanky, navíc AI ho nikdy nepošle samotného, ale s podporou pěchoty a dalších obrněnců. Nejlepší je na vhodné místo umístit pár lepších protitankových děl a počkat, až si tam najede.

    Že by Tigera zničil Stuart pochybuju. Tanky nemají "životy", mají sílu pancíře a pokud na to nemáš dělo, tak ho prostě neprostřelíš.
  • Nemel by...

    https://steeldivision.gamepedia.com/Honey_Stuart - AP munice ma penetraci 8
    https://steeldivision.gamepedia.com/Tiger_E - Tiger nema pancir pod 9
  • Jak je to prosím s balancem? nemám ho rád u těchto her. V pár videích na netu jsem viděl, jak Stuart rozstřelil/zničil Tigra. Je to tam stále ?
  • Těchto her je jako kaktusu na české louce tak že za mě spokojenost.
  • Prumerny hodnoceni je 83%....
  • Smutná recenze průměrný hry... 60% nedávné hodnocení, 77 celkem. Takovej lepší průměr a tady se z toho dělá kdoví co to není. *11*
  • jamar28
    Záleží na tom, kolik hraje hráčů. 1vs1 je to určitě tak 100 na 100 v jednu chvíli. I víc. Záleží na tom, co preferuješ. Ono se to blbě odhaduje, protože bitva trvá 30 minut a je rozdělená do 3 fází po 10 minutách. V každé fázi se mění počet přidělovaných bodů za minutu, za které si "nakupuješ" jednotky. Takže nemáš hned všechny jednotky v poli, ale postupně je přivádíš na frontu. O nějaké pochopitelně přijdeš. Ale teoreticky, pokud bys postupně přivedl na bojiště všechnu svoji pěchotu a soustředil se na počet (protože jednotka kulometčíků je o 2 lidech, jednotka pěchoty o 12 lidech), tak můžeš mít v jedné chvíli na své straně něco mezi 400-500 vojáky. Plus tanky, dělostřelectvo atd.
  • http://www.rpgamer.com/games/fallout/fallout3/reviews/fallout3strev1.html

    LOL
  • Promin. Mel jsem napsat temer nikdy. Dekuju ze jsi me opravil.
  • Asi si mohli dovolit jit do lepsi grafiky. Otazka je jestli by to stalo za to kdyz vetsinu casu stejne stravis strkanim do ikonek a lepsi grafika by navic pravdepodobne znamenala jen ze si to zahraje min lidi.
  • Numenera má na Meta průměr 81%, takže zdejší devítka je míň přestřelená, než ta recenze, co postnul heh.

    /troll
  • Kolik Vojáků je prosím na mapě v jednu chvíli na obou stranách 50, 100 a 200 ?
  • jamar28
    Tak pak napiš, jestli ok, nebo mě proklínáš. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit