Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je super napad, smazat ve okolo ale hate od kindertrolla nechat.
  • To vidime jak nebrecis.
    • Počkej na recenzi DOS2. To bude teprve brekot. Akorát to už nebude nick Twain. Náklik však zůstane stejný. ;D
  • Banda teplejch mekejsu, ktery neumi nic jinyho, nez kopat nohama pres review system, protoze ooo neco naprosto nesouvisejiciho z titulem jako takovym, se jich dotklo.
    • Příklad s DMCA na PewPewDie bylo spíš takový vyjímečný příklad. V reálu většinou "bombování hodnocení" má své opodstatnění a většinou si za něj můžou jenom sami chamtiví vývojáři.

      Nečekané přidání mikrotransakcí u hry, kterou jste už jednou zaplatili, je opravdu závažný problém. Kdyby se jednalo jenom o kosmetické transakce (červený/modrý skin) tak by nebyl problém, ale pokud do základních herních mechanik je přidán tenhle pekelný systém, tak by si vývojáři zasloužili ukamenovat.
  • Shitstorm hodny "komunity" games.cz...jeste si skocim pro popcorn...a ted to muzete rozjet naplno, borecci... :D
    • Prosimte nemuzes si vymyslet neco elpsiho nez ze si dojdes pro pocron? To je tak zprofanovany, otravny, trapny a hloupy ze to z tebe dela razem nejvetsiho blba v cely diskuzi.
      • Snad nebudu kvuli tobe zrat neco, co mi nechutna, blbecku...btw pocron jsem jeste nemel, nejaka gastronomicka novinka?
        • No ja myslim ze priste si uz das pozor, o to slo :)
          • Pozor? :D Tady mezi temahle...ty vole... :D... jasne dam si pozor, slibuji, uz jenom kvuli tobe - protoze jenom predstava, ze by me mistni diskusni (j)elita mohla mit za blba a nemela me rada jsou neskutecna muka... :DDD
    • Tak to ti stačí málo. Máš asi hodně ubohý život.
      • V porovnani s vami, anonymnimi games picovateli? Jo to urcite ubohy... :D
        • Newsflash!
          veškeré vaše námitky vůči komunitě si sypete SÁM sobě na hlavu, protože vy sám jste prakticky jádro tenhle komunity.
          • No to vis ze jo, hosku...nejaky dalsi pseudopsychologicky zvast, prosim...skvela zabava tady... :D
  • Ja osobne sa hodnoteniam verejnosti vyhýbam. Čo sa má čo nejaký plebs vyjadrovať k veciam, ktorím vo väčšine prípadov nerozumie. Nechávam to na vlastnú skúsenosť, alebo odbornú obec.
    • Tá odborná obec ma podvodom donútila kúpiť odpad Empire total war. Hrubo nedokončené, zabugované, otrasné. Potom sa tá odborná obec bránila (keď ich hráči chceli lynčovať), že oni recenzovali aký má hra potenciál a nie v akom stave momentálne je. Tak stupídna výhovorka...
      • maros.goc
        to akí nímandi takto vysvetlili hodnotenie Empire Total War? :D :D :D
      • jejich recenze prostě nebyly zasazené do reálného rámce. toť vše, tys to jen nepochopil
  • Koukám, že Alucard/Femto alias Twain si tu opět léčí svojí histriónskou poruchu osobnosti a to za podpory místního senzora. Diskuze games se posunula na vyšší úroveň.
  • Tento postoj neni v redakci nicim ojedinely. Podobne nenavistni postoj vuci nam hracum maji I polacek, pechacek homola a ten dalsi jehoz jmeno sem zapomel (chodi v obleku a pise o warhammeru). Nevim, prijde mi to jako byt lekarem a nenavidet lidi...
    • Coffin.Corner
      Divil by ses, jak vysoké procento lékařů má psychologický profil psychopata *4*
    • To myslíš Aleše Smutného. Ten byl v minulém podcastu, kdy se tohle řešili, dost povýšený, to je fakt. Očividně neuznává to, co si nemyslí on sám. Klasický dikátor pravdy.

      Ostatní se mi zdáli v pohodě. Petr Poláček to bral dost střízlivě, si myslím.
  • Pozor kradou se tadi niky. Je mozne ze to co jste psali vy psal ve skutecnosti nekdo jini ani o tom nevite!!
    • A ty kdyz chces krast nick tak se ho aspon nauc opsat, negramote *7*
    • Tak psal jsem to ja, nebo nekdo jini?
      • Hezka cestina. Myslel jsem ze v CIA maji lepsi profesory.
      • true_konzolista
        Miluju Sony *14*
  • Podobne neco je obvykle i v politice, kde se kvuli nejakemu jednani statu uvali sankce na subjekty ktere s tim nemaji nic spolecneho, napr. soukromy sektor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit