Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    docela zajímavá poznámka u Dishonored GOTY:
    Notice: This game is not giftable in your territory.

    chvilku byl s 92% slevou, stihl jste někdo koupit? :D
  • Myslim ze uz to sem nekdo psal, na mexickym originu 22 dolaru. Byt to polovina, mozna o tom zapremyslim.
  • davidBray
    já si předsevzal, že nekoupím ani jednu, ani jednu! :D tak jsem sám na sebe zvědavej .. mám to s tím hraním jako ty :)
  • Díky,ale nemíním se už zase registrovat.Chci jen missing link,ale ten je jen na GMG snad samostatně ještě.
  • michelangelocz
    To me privadi k otazce, jestli bylo, nebo jestli se nahodou nechysta Dark Souls v nejaky sleve na PS Storu (treba v ramci PS+, ktery mam ted na mesic zdarma)? Docela bych si ho zase zahral – jen ne na PC, kde ho mam koupeny – a za par kil bych ho klidne koupil jeste jednou.
  • ucho
    http://www.amazon.com/Deus-Ex-Revolution-Standard-Download/dp/B005HRZ29K/ref=sr_1_290_bnp_0/176-9400048-6011436?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1385713465&sr=1-290&tag=isthcom0a-20

    4 dolary
  • Ach jo...že já ho nekoupil.Sic mám slevu na steamu,ale proč nepočkat ještě na menší,že..pokud se bude vztahovat na mojí už slevu na update.
  • Byly všechny 3 díly (HR i s Missing Link) dohromady za 9 dolarů.
  • Vzhledem k cenam ruznejch bundle kde mate šest her za dolar je to všechno drahy:) Drahy proto ze to stejne clovek nikdy poradne hrat nebude, jen to koupi a pak cumi:)
  • Přesně tak dobrou třetinu her co mám jsem ještě ani nenainstaloval :D si připadám jak sběratel.
  • Hnusnější myš aby člověk pohledal *1* připomíná mi to ty starý telefony.
  • Llour
    Dark Souls za 150 Kč a komplet CK II za 600?? Vánoce přicházejí dříve *4*
  • Nevíš,jestli tam byl deus ex HR ? nějak je vysoko.
  • Rozhodně doporučuju sledovat Greenmangaming. Kupuje se tam za dolary a máte zde i kupon na 20% slevu. Např. teď Rage za 80kč, no neberte to.
  • Alza rada robí zľavy takým spôsom, že na tovar nalepí samolepku "zľava XY%" a s cenou v skutočnosti vôbec nepohne, tak bacha...
  • jindra.veliky
    ani zadara
  • Jack1947
    Dalsi slevy ve velkym. Ted uz i od Blizzardu... bude tomu nekdy konec *7* "dokud nedojdou nekonecne zasoby her, tak dlouho ne".
  • Od kdy fušuje Valve do slev jiný vydavatelů *1*
  • omg Heroes VI za 7,5 dolara... pomaličky dýchať... pomaličky dýchať. Nič nekúpim !
  • a vo tom to je :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit