Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bacha na steamu je brutalni sleva 20% na call of duty ghosts! už to stoji jenom 50€ *8*
    • ucho
      taková je holt cenová politika u COD her, tam se drží dlouho nahoře. jinak pokud by tě to zajímalo, tak se teď jinde prodává kolem 30 eur... ale počítám, že nezajímá :D
      • Jack1947
        Hlavni je ze vi kdy a kde je sleva. (Clovek co muze napsat ze se spletl s tim ze Slon "Nejí deti ale Rozmačka" jo holt s nim neni cemu se divit) Proste nas JOEY. (Nevai kdyz ti budu rikat Joey misto JOe? ) . *4*
  • Tak na Steamu mě zatím neuchvátili, ty hry, co jsem tam chtěl (Dark Souls, Bioshock Infinite), jsem našel za podobnou částku na Amazonu nebo GMG, ovšem v dolarech...
    • Thorar
      Taky jsem čekal jak mi Steam provětrá konto a zatim nic co by mě vyloženě potěšilo, tak snad na Vánoce...
  • uvedomujete si že nakupovanim ve slevach dlouhodobe prodelate? ja kupuju v den vydani na steamu a spokojenost
    • V tých zľavách zisky z hier exponenciálne rastú (to je jeden z hlavných dôvodov úspechu Steamu ako distribučného kanálu), ale neočakávam, že to trtko ako ty dokáže pochopiť *7*
      • *1* kdo je tady trtko když odpovidas na neco co jsem se ani neptal
    • Japato?
      • asi ma blahovy pocit, ze vetsina ze zaplacene castky jde vyvojarum, nikoliv drobty jak ve skutecnosti
        • nemluvim o spolecnostech nebo vyvojarich ale ze ty konkretne prodelas co si koupis za par € neco ve sleve chápeš?
          • ucho
            jak můžeš ty prodělat, když si koupíš to, co chceš, za cenu, která ti vyhovuje. tomu se říká výhodná koupě, ne prodělání :) něco jiného samozřejmě je, když si koupíš něco, co nechceš (nebudeš hrát). tam už je užitek vynaložených peněz diskutabilní, ale podpoříš tím alespoň trh s hrami, což může mít opět spíš pozitivní dopady :)
            • no ale prave slevy maji tenhle psychologickej efekt že si kupujes neco co nechces a nebudes hrat. koukni na prvni stranku tehle diskuze. lidi priznavaji kolik z toho co poskupovali ani nehrali
        • ucho
          vývojářům jdou procenta. tedy je úplně jedno, jaká je cena, záleží jen na množství prodaných kusů za určitou cenu. a existuje několik důkazů, kdy jedna akce konkrétní hry za jeden den vývojářům vydělala víc, než za měsíc normálních prodejů... však se taky vývojáři snaží dostat do těch slevových akcí. v nich v současnosti lidé utrácejí nejvíc a řada lidí si kupuje hry jen proto, že jsou levné. takhle prostě lidé uvažují (většina) a proto jsou slevové akce u digitálních distributorů tak populární.
          vezmi si humble bundle. prodávají za pár šušňů a dokážou tam běz problémů udělat v průměru obrat za milión dolarů každý týden (i na těch mobilních hrách už mají teď půl mega). to není malá suma...
  • Jo jo, už jsem neodolal. Zatim jsem na Steamu čapnul po Dragonborn a celkem spokojenost.
  • :-(
    The Humble Store - Fallen Enchantress Legendary Heroes -> 9.99$
  • ucho
    docela zajímavá poznámka u Dishonored GOTY:
    Notice: This game is not giftable in your territory.

    chvilku byl s 92% slevou, stihl jste někdo koupit? :D
  • Vzhledem k cenam ruznejch bundle kde mate šest her za dolar je to všechno drahy:) Drahy proto ze to stejne clovek nikdy poradne hrat nebude, jen to koupi a pak cumi:)
  • Llour
    Dark Souls za 150 Kč a komplet CK II za 600?? Vánoce přicházejí dříve *4*
    • michelangelocz
      To me privadi k otazce, jestli bylo, nebo jestli se nahodou nechysta Dark Souls v nejaky sleve na PS Storu (treba v ramci PS+, ktery mam ted na mesic zdarma)? Docela bych si ho zase zahral – jen ne na PC, kde ho mam koupeny – a za par kil bych ho klidne koupil jeste jednou.
  • Rozhodně doporučuju sledovat Greenmangaming. Kupuje se tam za dolary a máte zde i kupon na 20% slevu. Např. teď Rage za 80kč, no neberte to.
    • Nevíš,jestli tam byl deus ex HR ? nějak je vysoko.
      • ucho
        http://www.amazon.com/Deus-Ex-Revolution-Standard-Download/dp/B005HRZ29K/ref=sr_1_290_bnp_0/176-9400048-6011436?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1385713465&sr=1-290&tag=isthcom0a-20

        4 dolary
        • Díky,ale nemíním se už zase registrovat.Chci jen missing link,ale ten je jen na GMG snad samostatně ještě.
      • Byly všechny 3 díly (HR i s Missing Link) dohromady za 9 dolarů.
        • Ach jo...že já ho nekoupil.Sic mám slevu na steamu,ale proč nepočkat ještě na menší,že..pokud se bude vztahovat na mojí už slevu na update.
  • Jack1947
    Dalsi slevy ve velkym. Ted uz i od Blizzardu... bude tomu nekdy konec *7* "dokud nedojdou nekonecne zasoby her, tak dlouho ne".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit