Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukám, že tu asi nejsem jedinej, co o tomhle počinu nikdy předtím neslyšel.. o to větší radost z toho mám... doufám, že PC verze mi brzo zaklepe na dveře *14*
  • bobsh
    Vizuál mi nevadí, pro účely podobnýho arkádovýho sandboxu mi přijde fajn, ale ten boj je fakt příšernej, dva chlapi mlátí do jednoho zombíka, jejich zbraně procházej tělem toho druhýho, navzájem se jim překrejvaj modely, tohle fakt naprosto ničí jakejkoliv zážitek ze hry. Nebo situace, kdy vidim zombíka u plotu, připlížim se k němu, chci ho zabít, ale nejde to, protože pak zjistim, že on je vlastně z druhý strany toho plotu a tohle je jenom část jeho modelu, která nějak omylem prolezla pevnym plotem bez mezer. Vážně? (demo jsem ani nedohrál, může to bejt super hra, ale tyhle chyby mi jí fakt neskutečně ničí)
    • Viktor_H
      Tohlre má řešit nadcházející update... A upřímně, raději tento "ústupek", než neproniknutelná NPC, která tak ve výsledku překáží, blokují a celkově lezou na nervy...
  • Jak se muzu stat Adminem v te hre ?
    • mno az bude PC verze, tak si to muzes pustit jako spravce *3*
  • Vypraveci recenze? Od dob co Andrew soulozil vrbu to chce panecku jinaci skillz, nez jake nam byly predvedeny zde. Nastesti vsechno zachranuje cislo, kterym se dokonce podarilo presne ohodnotit kvalitu tohoto titulu. Takze asi dobry
  • Viktor_H
    Tak PC verze prý vyjde na Steamu, datum stále neznámé. Nejdříve bylo řečeno "not any time soon", nejnovější update ale říká, že by to zas tak dlouho trvat nemělo. Tak snad brzy...

    Pro redakci: Tahle recenze byla IMHO fakt špatná. Infromační hodnota ŽÁDNÁ. Celé to vyprávění v podstatě říká jen jedinou věc: SANDBOX. To je na text o 10000 znacích trochu málo... Než mě někdo nařkne, nestěžuji si na formu recenze (ač sám preferuji analytické formy z jednoho prostého důvodu: IMO je úkolem recenzenta svá tvrzení obhájit, resp. podpořit, ne je tam jen tak nasázet...), ale na absenci informací. A to nemá co dělat s formou recenze. I v těchto "deníkových" formách se dá hra nepřímo přiblížit, tady se tak podle mě nestalo. Navíc mi to přijde fakt špatně napsané (to si pak člověk rychle vzpomene na kvalitní stylistiku a smysl pro vystihnutí nálady a atmosféry klíčových témat a momentů v textech Lukáše Grygara, případně ve smejkiho "logu" o Day-Z...). Je to jak kdyby někdo v dobré náladě a zároveň s laxním přístupem (nezúčastněně/z povinnosti) psal o zážitcích ze školy v přírodě...
    • frag.ment
      O této hře sem neměl žádne informace a po přečtení rencenze jsem na tom stejně, takže vím prd *3*
      • frag.ment
        Jestli takhle hry recenzují ženský, tak se nedivím, že jich v herním prumyslu moc není a doufám, že jich bude ještě míň (nákop pro janchora *3* )
        • Lucie napsala skvělé recenze, například předposlední the Night of the Rabbit; popsala ji naprosto přesně a jediné, co tam bylo k vytknutí, je absence zmínky o hudbě. Ale tato recenze mi taky moc nesedla, respektive moc neřekla, nicméně navnadila a dala do povědomí :)
  • jedina vec z ktere mam obavy... zajimalo by me jak moc (ne)vadi stridani charakteru, prece jenom bych uprednostnil permanentne hrat za sebe v roli jedineho charakteru po celou dobu. jinak vyvovojari se ptaji na svych forech, jestli je libo more SoD, tak komu se libi dejte jim vedet a nezapoment lobovat za PC verzi :)
  • jinak kdo neví oč jde, může si pustit skvělé gameplaye u kterých se pobaví > http://www.youtube.com/watch?v=nrCpekLgRno
  • Ja dycky myslel ze DayZ postrada singl kde by krome zombiku fungovaly jak AI party prezivsich tak party banditu. U prezivsich bych nasel zazemi pripadne jej sam budoval a vybijenim banditu bych se dostal ke skladum zasob. Editor by umoznil vytvaret si vlastni mise. Pak by dle me mel DayZ sanci. Multak je sice fajn ale jenom cil prezit omrzi.
    Tak koukam ze zatim co se Rocket placal na Everestu nekdo to vzal do dobrych rukou. Doufam ze se to objevi na PC a kdyby mela PC verze lepsi grafiku vubec bych se nezlobil.
  • Viktor_H
    Jak je možný, že jsem o tomhle nic neslyšel?! Vypadá to zajímavě... Tak ať už je PC verze tu.
  • Odulin
    Včera večír na popud recenze koupeno. Hrál jsem zatím jen chvíli, ale bavilo mě to dost, vypadá to na promyšlené herní mechaniky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit