Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakozto Arma veteran po shlednuti gameplay videa hodnotim tuto hru 4/10, tedy mirny podprumer a zaroven se podivuji nad vydanim teto hry na PC platformu. To si opravdu nekdo koupi na PC ? *8*
    • koupí a počkej na slevovou akci, to pak budou PC knedlíci kupovat po desítkách...
    • Miluju SW ale za tohle bych nedal ani korunu. Za mě 2/10 protože je to mulťák a je to furt dokola...a dělá to prznitel dětí disney
    • Arma veteran :D :D
  • A pak, že Zaklínač byl hajpovaný... aspoň k tomu nevycházel film a dementní hračky pro děcka. Starý dobrý Kyle Katarn se musí v hrobě obracet. Toho snad nechá mickey odpočívat.
    • Zaklínač byl hypovaný tři roky a nakonec to byl casual, že jsem měl problém umřít. V Battlefrontu aspoň umřeš a byl hypovaný půl roku.
      • Tak zase neprehanen...a uvedom si, ze ne kazdy chce hrat hry na urovni souls her. Hry maji byt predevsim zabava a ne utrpeni.
      • wenceslaus
        Zaklínač měl víc obtížností než jen "Just story"
        • Lukass
          Tos sice jo, ale po 10 levlu sem na nejtezssi obriznost prakticky nebyl schopne umrit. Zjednoduseny az hanba. Dvojka to byla jina kava, tam byla tezka obtiznost opravdu tezka.
        • jsem si toho plně vědom *3*
  • S recenzi musim souhlasit. Zkousel jsem betu a bavila me, ale uz tam jsem tusil, ze je to prave jen takova ta hra na odreagovani. Do plne jsem nesel hlavne diky nastave cene vzhledem k obsahu a bal jsem se toho co je v recenzi zmineno ...ze to hrace rychle omrzi. Navic si myslim, ze to nejlepsi ve hre je mod Walker Assault, ale 4 mapy jsou zoufale malo ...navic ten system "lentilek" je dobrej tak mozna pro ty zbrane, ale pro techniku ...fujky.
  • Já myslím, že si to tu 6 zasloužilo. Upřímě, ze všech streamů a gamesplay ně mě začala po chvilce dýchat nuda. Jasně ta hra má užasnou grafickou stránku ale základy jsou hrozně nudné. Vemte si třeba pozemní stroje. Vlastně tam skutečně můžete řídit jen dva. Speedbike a AT-ST. To je tragicky málo. Možná to není chyba DICE nebo EA, možná prostě Disney nedovolil vymyslet jim něco nového ale je to nuda. O letovém modelu stíhaček se ani nebavím.
    11 zbraní bez možnosti úprav je taky žalostně málo, to samé s hrdiny. Pouze 6? KDe je třeba Lando nebo Žvejk? Celá hra působí hrozně uspěchaným a oškubaným dojmem. Možná kdyby ten celý season pass byl zdarma tak to má smysl ale takhle ne...

    Je mě to líto, hra mohla být opravdu dobrá. Ale takhle je to nudná i když atmosférická záležitost...možná měli raději jen přeskinovat ten battlefield...
    • K cemu ti je upravovani zbrani? To je jedna z nejzbytecnejsich veci a navic spousta lidi vola po tom aby se strilecky vratily do druhe svetove valky a tam by upgradovani taky nebylo. 11 zbrani je naprosto vyhovujici, k cemu vice? A co se tyce pozemnich stroju, tak jakenby tam meli dat? Vymyslet si nejake? Ono bohate staci ze nekteri fans nemuzou zkousnout, ze se bitvou prohani Cisar natoz aby vyvojari vymysleli uplne nove stroje...
      • 11 zbraní co všechny vypadají stejně a máš i stejný pocit při střílení z nich není zrovna zábava.
        Vidíš a třeba Heroes and General přišel s krásným uprgradem zbraní v rámci druhé světové :)

        Když už k ničemu jinému tak tam máš určitý pocit progressu. Nevím jak ty ale já mám rád ten pocit když si otevřu nový podvěsný granátomet, lepší optiku apod.

        Stoje se dají vykoumat dobře ale nevím jak to mají s univerzem. Například AT-PT pro impérium nebo třeba věží vyzbrojený civilní speedr pro rebely. Stačí skočit na wookiepedii a brouzdat.
  • Já bych chtěl skin mimoně, doufám, že na to bude nějaké dlc za 5 tisíc.
  • Díky za recku. Můžu se pod ní podepsat. Přeně tak to cítím i já.
    Nicméně další plnou palbu za Season Pass se mi dávat rozhodně nechce a když si vzpomenu na failové prohlášení autorů, že by singl kampaň přeci nikdo nehrál (u Star Wars, wtf?!), tak si dávám další facepalm.
    Škoda, promarněný potenciál. Hra je technicky ošéfovaná perfektně. Takový Blops 3, oproti SWBF, je svou optimalizací plivnutí do tváří PC hráčům.
  • Kdo je to ten casual hráč?
    Já to u této hry čtu docela často v diskusích.
    To je jako nějaký zelnáč hráč?
    • Casaul hráči jsou všichni, co hrají jen tak pro zábavu, i nějaké izometrické vykopávky jsou casual hry. Hardcore hráči jsou profící v Dotě, ve StarCraftu apod.
    • To je konzolista co si myslí, že AC je RPG.
    • Pokud se zeptáš místních "odborníků na herní vkus", jsou to samozřejmě ti, co zničili hraní, zjednodušili hry, omezili rozvoj her a podobný breky. Samozřejmě nezapomenou zmínit konzole, jako původ tohoto zla na světě - bez konzolí by samozřejmě byl každej hardcore hráč a každej by měl dvaatřiceti jádra s 10 GHz + Titan X se 64 GB VRAM + 256 GB RAM.

      Ne*etardovaná definice říká, že to jsou pouze příležitostní hráči, kteří netráví u her celý svůj volný čas a odehrají pár her do roka..
    • Obcasni hraci kteri se intenzivne venuji i jinym vecem nez jen hram.
      • kennyB
        To jsme tady teda všichni casual hráči...
    • To je hráč co hraje hry jako Farmville, Battlefront a tak obecně ty přehajpované srajdy
      • A pane profesore ti co hrají Worms nebo tetris jsou hardcore hráči nebo casual hráči? Ono totiž uznat za hardcore hráče trotla, co hraje vehemetně underground vycucanou charitativní plošinovou plácaninu o který nikdo nikdy neslyšel, stejně tak jako trotla, který hraje jen a pouze Armu se vlastně zdá být velmi obtížným úkolem. I ten trotl, co tráví hodiny denně přeskakováním z her na hru a jeho růžová knihovnička mu čítá 999999999 nejrůznějších chujovin, je taky vlastně casual, není důvodu, co by z něj mělo být harcore. Jestli ten hc hráč nebude jen mýtus, pouhá vymyšlenina jakýchsi ptáků, co by rádi snad vykastovali i svá ho*na.

        No těžko říct, já se třeba modlím k tetrisu a contře a pro ostatní "shráče" jsem už připravil tábory. Dívat se na to, k jakému hanobení hrářské rasy po řadu let docházelo, dosahuje vrcholu. Kdo nehraje tetris a contru je podělanej casual a nůb a o hrách nic neví! Tak krásně jednoduchý to je.
  • Radkaa
    No no no, se hned nečerti. :)
  • Teď už jen doprznit film ať je to kompletní. Copak lidi nevidíte, že disney je temná strana? *13*
    • Tilwaen
      Ta nejtemnější.

      Nejhorší je pak uvědomění, že princezna Leia je už vlastně Disney princeznou. Buďme rádi, že film nebude ve stejném stylu jako ostatní disneyovky.
      • Já se bojím, že ten disney styl tam bude ale samozřejmě že ho neukážou v traileru to by byla hloupost.
    • Veskoslav
      Disney vlastní i Marvel a nemyslím si, že by filmy byly špatné.
    • Hra je dobrá... filmu se ale naopak bojím...
      • nightborne
        Tak hořší než jednička to snad nebude... a Abramsova Star Treku se taky všichni báli - a nakonec z toho byly vcelku fajn filmy.

        A teď mě nejspíš všichni posekaj světelnejma mečema, ale byl jsem nějakej rok zpátky v kině na nějakou rozšířenou edici epizody I, nebo co to bylo, a můžu říct, že takhle s odstupem času to neni zas TAK špatný. Stupidní Jar-Jar, jasně, fuckoff, ale třeba duel of the fates je jedna z nejlepších písniček, co v SW byly, imho, a Darth Maul vs. Obi Wan a Qui-Gonn je naprosto famózní bitka. Takže bych řekl, že v nás možná přetrvává ta pachuť z toho, když jsme viděli jedničku poprvé a nebylo to stejný jako stará trilogie, takže z toho vyplývala automatická povinnost to nenávidět =)).
        • Do temnoty byl už ale hodně velký výmaz.Naprostý výsměch Star Treku.
        • Jar Jar jednoznacne souhlasi i s celym narodem roztomilych nesiku a jejich energetickejma koulema.
        • Co se tyce Star Treku, tak je tam takova drobna vec, ze nechal znicit Vulkan, coz vubec nezapada do serie filmu a serialu, kterou se jim docela darilo drzet konzistentni, a mohl nechat znicit uplne jinou planetu, ale jinak ok.
          Jednicku Star Wars jsem videl pred tusim 2 roky znova a byla porad stejne spatna. Asi mam lepsi pamet nez ty.
          • nightborne
            Hehe =). Ne, já neříkám, že sem to najednou začal považovat za dobrej díl série, ale popsal bych to asi tak, že... se mi nechtělo zvracet tak moc, jak jsem čekal =)).

            Ale imho Darth Maul vs. ti dva je choreografií a efektností nejlepší lightsaber-duel v Hvězdnejch válkách. Nebo aspoň jeden z nejlepších.
            • Ten Beny co píše tyhle šity "Já mam z nějakýho podivnýho důvodu jedničku nejoblíbenější z nový trilogie Hrál sem kdysi i tu hru s děsnou grafikou a byla super...teda nebejt toho vizuálu co tě píchá do očí " Nejsem já ! Já sem ten pravej !

              Kritizivat grafiku u hry z PS1 může jen deb*l. Jinak z nové trilogie je jednoznačně nejhorší díl číslo 2. Jednička je uplně v pohodě a trojka je super.
            • Prave, ze ten duel je docela spatny a jediny co je v nem fakt skvely tak hudba. Nejsem sice nejaky expert na sermovani, ale i ja poznam, ze je tam spousta zbytecnych pohybu ktere jsou jenom efektivni na pohled. To v Epizode II souboj hrabete Dooku se Skywalkerem, Obi Wanem a Yodou se mi libi mnohem vice. A celkove jsou v tomto dilu souboje jedny z nejlepsich.
            • nightborne
              Abych se teda finálně přiznal, já mám jedničku radši než dvojku, s tou absolutně nefungující chemií mezi totálně prkenným Christensenem a přehrávající Portman v jednom sladkobolným lovestory. Ale nejradši z nový mám přece jenom trojku... protože execute order 66 a Sithy mám stejně radši než ty džedájský nýmandy =)). *1*
            • Já mam z nějakýho podivnýho důvodu jedničku nejoblíbenější z nový trilogie *1* Hrál sem kdysi i tu hru s děsnou grafikou a byla super...teda nebejt toho vizuálu co tě píchá do očí *1*
  • RezavejTank
    Super recenze. Hezky popsáno vše. Víc takových :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit