Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi samotnému hanba, že něco takového ve svém věku vím, ale neplete si náhodou autor Y-Wingy se Snowspeedery?
    • nightborne
      Neplete. Walkery bombarduje letka Y-Wingů ;).
    • nikdy jsem nepochopil proč se A-wingu říka Snowspeeder?
      • Veskoslav
        Protože A-Wing není Snowspeeder?;) Označení Snowspeeder se používá pro T-47 airspeeder:)
  • Vypadá to nádherně, hraje se to dobře, a ve finále si myslím že sedmičku si to zaslouží. Není to nijak perfektní, ale povedený výtvor to je.
  • pre fanboyov a blbeckov fajn, ktori by kupili aj konske ho..no. ak by malo nalepku star wars.
    ps. dufam ze si kupili aj season pass. 120€..to je nic :OD
    • za 31 Eciek v predobjednavke zaciatkom roka.
      Len posledne roky citim ze predobjednavat hry je riskantne :D
    • Veskoslav
      Jenom blázen nakupuje za plné ceny na Originu. Počkám si, až se bude i mimo Origin prodávat SP, stejně jako se prodával i u předchozích her.
      • Koupit si to za nizsi cenu je kradez.
        • 1. zajímalo by mě, jak jsi získal tolik lajků
          2. Krádež? To je dost silný slovo... víš od čeho se odvíjí reálná cena hry? Narozdíl od hmotných věcí to není materiál+práce+provize. U her je cena založená na odhadu počtu kupujících a ceně vývoje.
          V praxi to znamená, že čím víc lidí si hru koupí, tím nižší je hodnota 1ks SW licence... Víc lajcky? Jakmile se tvůrcům hra zaplatí... řekněme z těch 120€, můžou hru prodávat klidně za 5€, protože v tý době už si jí někdo za plnou cenu nekoupí... postupnýma slevama se pokrývá celé spektrum kupujících.
          A žádná koupě není krádež, víš proč? Protože obě strany do obchodu vstupují dobrovolně a s vědomím ceny.
        • Veskoslav
          Ty jsi tupec.
          • Jinak ses normalni blbče? Ja si nic nenaklikavam *7* Lidem se proste moje prispevky libjej a tvoje zvratky ne... ja za to nemuzu.
            • Myslis jako papiry na zachod? Jo tak ty mam, dik za "starost". To s tim vlkodlakem atd nevim jestli je pravda pac takovy kraviny na rozdil od tebe nesleduji...
            • Veskoslav
              Jo jasně a vlkodlak je kříženec holuba a berušky. Ty vážně za to nemůžeš, Jack taky ne. Jenom doporučuji mít na to papíry, život je pak snazší;)
          • Chjo *6* Tupec me nazyva tupcem...
            • Veskoslav
              Ty jsi blbej jak Jack s maxem dohromady. Fakt že jo. Mohu mít osobní otázku? Máš orgáč pokaždé, když změníš IP nebo jenom až jsi s dílem svým hotový? Já jen, že strávit tolik času pro takovou blbost, pronásledovat mě do každé diskuze a tam klikat jak zběsilý tasmánský čert v říji. No hezký den a nějaký krásný vir:)
            • Ses teplej nebo co?
            • Veskoslav
              To je tak sladké chlapečku:) Ještě něco napiš. Schovávat se za inkognito, pravý klikací hrdina s vášní, znalostmi a zkušenostmi:)
            • Panic tady mele neco o orgazmech *15*
            • Veskoslav
              Hlavně se proklikej k orgasmu;) To je asi tak jediné, kdy ho dosáhneš:)
  • Já k tomu řeknu asi toto, je to první hra na novou generaci co vypadá opravdu konečně tak jak mají hry dnes vypadat, to je prostě nádhera. Optimalizace též super... a celková hra je PECKA, není to jen přeskynovanej BF! Známka 7/10 je zasloužená a to jen kvůli tomu, že je tam málo obsahu teď ale to je pochopitelné, obzvlášť EA tam nenapálí hned co mají... Plus ještě jeden plus :) aspoň pro mě, NENÍ tam ten debilní BATTLOG aspoň já ho nenáviděl u Battlefieldů...
    • no pochopitelne to neni. protoze kdyz pristoupime na to, ze je to pochopiltelne, tak budem akorat sami sebe posilat vice a vice do mist kde slunce nesviti
      • Bohužel máš pravdu ale takhle to prostě je... Podívej se na COD lidi na to nadávají a je to nejprodávanější FPS... tak kde je chyba ?
    • skyn *5*
  • Tohle prostě rozdělí lidi na dva tábory,jedni to budou milovat a druzí hejtovat,ale dyť tak je to i u Destiny,Counter Stike atd.Je to absolutní audiovizuální skvost pro všechny co žerou Star Wars.Walker assault je parádní (když hrajete s bandou ještě lepší) a ostatní módy pro odreagování taky dobrý.Kdo trochu víc hledí na peníze ať si nějakou dobu počká na levnější "complete" verzi.Za mě pecka,ale naprosto chápu že 100 lidí 100 chutí.
    • ještě jedna skupina. Lidi kerejm je to jedno
      • u těch nechápu proč vůbec klikají na článek o něčem co je jim jedno a navíc u toho ztrácejí čas vyjadřováním se o tom... :)
  • Veskoslav
    A já se na hraní těším. Včera jsme hráli na PS4 a vypadá to úžasně. Problém bude v té znovuhratelnosti, kdy měl stejný problém i Titanfall a nakonec jsem ho hrál docela dlouho. Osobně bych uvítal něco jako zrušený projekt 1313. Zatím se "smířím" s tímto, protože to beru jako takové hezké doplněné univerza SW. A pořád lepší toto než aby se soustředili na "příběh", co provází poslední dva díly Battlefield. Co si budeme nalhávat, ani předchozí Battlefronty mají zbytečný příběh. Problém této hry je spíše absence vesmírných bitev v měřítku BII či pouze příběh starých filmů a částečně VII. dílu. Pro někoho to také může být cena, kdy Season Pack je stejně drahý jako základní hra. Bylo by fajn, kdyby byly nějaké moderské nástroje uvolněné od studia. Vím, naivní představa, ale už jsem zažil větší náhody:)
    • Vogon
      Tak dle nedávných zpráv EA planuje několik nových Star Wars her(Mají dlouhodobou licenci). Na jedné z nich pracuje Amy Hennig, která pracovala i na Uncharted, takže to bude možná podobné 1313.
      • Veskoslav
        Mě se hlavně 1313 líbil, že konečně jsi nehrál za Jedo, Sith a podobné srandy. Udělat takový "Prey" ve světě Star Wars. To by byla pecka.
        • Vogon
          A navíc to vypadalo pěkně špinavě, jako staré dobré Star Wars.
          • Veskoslav
            No třeba se k tomu vrátí. Vizuálně by jim SW hry šly, jak jde vidět. Takže hurá najmout slušné scénáristy a hurá do víru válek, smrti a beznaděje. Bych třeba i uvítal něco jako imperiální agent, co hledá přeživší Jedi či Rebélii.
            • Veskoslav
              Jo o tom jsem slyšel, ale prý to není žádná hitparáda, co se týče hratelnosti a příběhu. Ale pokud někde seženu, tak určitě vyzkouším. Děkuji za připomenutí.
            • Vogon
              Tak to vyzkoušej Star Wars: Shadow of the Empire. bylo to myslím na N64. A má to i PC port.
  • Draken69CZ
    Vzhledem k tomu že mě MP a SW míjí stačila mi beta.
  • Lukass
    Vubec nehodnotim hru, ale takhle ma vypadat vizual v roce 2015!!!
    • Jak jsem psal opravdu je to tak, je to nejhezčí hra co jsem za poslední roky hrál, opravdu DICE klobouk dolů!!
    • Jako zjednoduseny reskin? Mas rad kdyz ti to prodaji potreti za plnou cenu? Beee?
      • bůůůůůů
      • Veskoslav
        Další, co mele něco o reskinu..... *7* Můžeš mi prosím tě napsat pak, ze kterých map, vozidel a zbraní se udělaly reskiny? Nebo si myslíš, že udělali CTRL+C a CTRl+V přidali barvičky a hotovo? Reskin byl poslední Battlefield: Hardline, který jsem viděl za legrační cenu 299 Kč.

        Jo a mimochodem reskin byl právě původní B a BII, který přesně kopíroval staré Battlefieldy.
        • nightborne
          Ty poznámky o reskinu taky moc nechápu... herním systémem je to jednodušší Battlefield, ano, ale jestli něco Battlefront dělá naprosto, ale naprosto neuvěřitelně, pak je to vizuál (a optimalizace). Měsíc Endoru je nejspíš nejhezčí prostředí, který jsem kdy ve hře viděl, a jak jako udělali, že se to ve 4k hýbe 50-55 fps, netuším.
          • ja myslim, ze on vubec netusi, co to reskin znamena
        • Prominte vase velicenstvo, ze jsem si dovolil rict pravdu. Chcete k tomu brekotu podat kapesnicek?
          Uz tu chybi jenom bieber, abyste zase zaebali diskuzi hadkou kdo ma mensi pinis.
  • strizliva recenze, ikdyz ja bych tomu asi dal tech 6. Je to nadprumer. Hra vypada uzasne, ale strasne rychle omrzi. Bobmbasticka prezentace, ale co se gameplay tyce, tak ma hra hloubku kaluze pred mym domem. Jak se pise, hra na chvili zabavi, ale to je tak vse, coz mi prijde malo na to, ze je to multiplayer only.
  • Spanilá jízda Jana Slavíka pokračuje. Palec nahoru.
    • z tě tvojích keců je mi na blití. Palec dolů
      • Klidně až do krku. Uleví se ti. *1*
        • co důchodci? Děláš osvětu?
          • Samozřejmě. Je to správná věc.
      • Palec dolu za obhajobu reskinu za plnou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit