Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supr recenze. Mám ale připomínku. Opravte link na metascore. Máte tam Star Wars Battlefront 2 z roku 2005. Hned mi to bylo divný, že to má na metascoru 84...
    • Teda metacriticu... Blbec.
      • maros.goc
        stačilo dať edit príspevku
  • Tak, ten výčet toho jak EA všechno mrvý je, bohužel, pravda.
    Oni jsou extrémně posedlí penězma a "mikrotransakcema" tak, že to ani neni možný. Když jsem byl malej, měl jsem rád The Sims. Dobrej chill. Ale byl jsem chudý dítě bez peněz, tak jsem si to stáhl. Biliony a biliony velkej souborů, kde přídavek byl (beze srandy) 4 trička od Dieselu, že bych do toho nenavlíkl ani svýho imaginárního psa. Návod na instalaci na dvě hoďky a pak zklamání. Dneska si hry už jen kupuju (navíc updaty, online prvky.. podpora vývojáře.. stáří) a nehodlam dát za takovou pitomost 15 tisíc. Obzvlášt dát za 4 trička 800.
    Miloval jsem Dungeon Keeper, dneska primárně používam tablet, cestuju a PC nemam. Nová verze! Výsledek? Credit Card reader. Upa mi z toho bylo smutno.
    Ale to je všeobecně problém Google Play, zoufale volam pro změnu i tam, protože GP (a každej store), je žumpa. Jen hry předělaný z PC a multi-platform se daj hrát a to jsou hry x let starý (Heroes bez datadisku a generátoru map, Max Payne 2, BG a ID [domrvenej Beamdogem, ale buďme rádi za tabletovou verzi i přes to dojení, za kvalitu peníz utrousim], XCOM, Worms.. atd.., zbytek jsou jen grafický, hnusný a nechutný japa hábity bez pointy a jen na placení, ale děti jsou jak na tripu a jednorožec okouzlí. I když stojí na 7 dní sbírání penízků jako plná hra. Nezmiňovat reklamy na to, kde se vykrádaj ostatní hry a nechápu, jak to prochází. A i to, že na obrázcích jsou vždycky jiný hry.
    EA dokonce udělalo The Sims 3 na android, ale s tou hrou to nemělo nic společnýho.. ale stálo to hodně, což byla klamavá reklama na značku The Sims 3. Lidi to tak naštvalo, že to ani už neni na GP viditelný, The Sims "Free Play" je credit card reader a extrémní coridor, a podržme se, teď dělaj nový The Sims. I když ta hra zamrzla u dvojky a už to nic novýho neni a androidí verze jsou jiný a jen na prachy. Ale stojí to stále víc. Nejvíc joke je, že i tam nacpali úkoly na reálnej čas, jinak nedostaneš věci, a nebo musíš za ten stůl dát víc jak za reálnej. Beze srandy. I oženit a mít díte s jedinou postavou ve hře se musíš do dvou dnů.
    O Star Wars ani nemluvim. Hrával jsem jen starej Battlefront 2. Dobrá zábava u piva s kámošem na multi, ale omrzí a zastará. Obzvlášt, když si toho kámoše jen vymyslíte, aby to neznělo zoufale.
    Taky mohli udělat víc prvků. A hlavně. Jakto, že ta nová série má stejný jméno? Mě děsně mate.
    Každopádně se vsadim, že EA sídlí na ostrově ve tvaru lebky a vyvíjí mikrotransakční virus a Mila už uklouzla ve sprše.
    EA games, challenge everyday.
    Doufam, že tohle vyhořeni EA (doufejme), vyděsí Ubisoft, kterej stojí po boku.
    • Kdyz to vezmu kolem a kolem, vlastne je to dobra strategie (JA TO ROZHODNE NEUZNAVAM-pro poradek). Proc, ptate se? Odpoved je jednoducha a vlastne jsou dve. Dokud hraci plati (a plati a vzdy budou, bohuzel) za mikrotransakce dlc a vse, tak se jim to obrovsky vyplati a obrovsky jim to vydela, muzou kaslat na nejakej bojkot hracu kteri tam utraci nadale, dokud to vydelava. Podivejme se na call of duty, ta stejna situace, podle narku hracu by ta znacka mela byt uz davno mrtva, presto neni, protoze sice nadavaj ale dal plati. Btw, cod ww2 je porad ta stejna sra*ka co posledni roky, jen to ma vyssi hodnoceni kvuli ww2, single dejme tomu ale multiplayer se ke korenum vubec nevratil, zbesila scifi strilecka v prostredi ww2.
      A pak je tu druha vec, az se hraci hromadne na*erou jako ted, a budou v tom dostatecne dlouho pokracovat, stejne EA nekrachme, ne, zmeni politiku, daj pryc mikrotransakce daj pryc vse a jejich prumerny a nekdy podprumerny hry budou vynaseny do nebes za neco co tam melo byt v zakladu.
    • Ten pán mluví aha píše moc dobře.
    • Ehm, myslel jsem Millu, ne tu sušenku.
  • Hodně věcí co autorka zmiňuje je podle mne nemístná a zaujatá. Těšil jsem se na objektivnější recenzi...
    • kdyby si nebyl uplne hloupy, mohl by si vedet, ze recenze je subjektivni utvar
      • Neni
        • Ale jo, je. Kdyby nebyla tak maj vsechny hry, filmy apod. stejne hodnoceni vsude a od vsech a nebylo by treba vicero recenzentu ;€
          • Jack1947
            To by byla hrůza to by mě ani nebavily číst recenze, bob je takový ten nudnější troll ale zřejmě mu to dobře funguje takže stále se snaží... kolikrát se dozvíme zajímavé věci jako že je třeba součástí nějakých vědců. Celý den urputně studuje vědecké složité posudky.
    • cumpi3
      Kolik toho muze byt na recenzi objektivni? Mozna tak vyrobce, nazev, autori a zanr...kvalita grafiky, uvuku, hudby, pribehu, ZABAVNOSTI, atd je jen subjektivni.
      • Subjektivní to není pokud recenzent o dané problematice něco ví a je schopen kritického myšlení.
  • Je zajímavé, že já si za posledních x let vzpomenu na Dead Space, Dante's Inferno - což jsou hry od už zavřeného Visceral Games a pak na Prameny od Bioware, které už v současnosti přežívá. Takže budoucnost EA je opravdu ne moc dobrá co se týče kvality...
  • Na co EA sáhne, tak tam 100let tráva neroste ... Nicméně stejně si myslím, že 5/10 je zde jen proto, že na hru se snesla obrovská kritika, ale třeba se pletu a Šárka bude dosti progresivní i u jiných her. PS. kdyby hru recenzoval Aleš, tak má minimálně 9/10 :-)))
    • maros.goc
      ales je hrozny podla mna ...najviac to bolo vidiet ked dal BF One vysokanske hodnotenie a potom v streame zazival uplne muky lebo lebo nič nešlo tak ako chcelo ....
  • EA dělá sL.ačky už snad 20 let, se mi líbí, jak místní děti to zjistili až teď. když EA začala dělat sL.ačky, tak jste ještě nebyli na světě!
  • michaliuz18
    bohuzel, EA je jedna velka papalašska iluminatska firma ktora znicila meno nejednej dobrej firme ... kedysi . Teraz rychlo rychlo spravte hentaku takuto hru ,nacpite tam mikrotransakcie aby sme este viac zbohatli lebo sme nenazrane studio a chceme hracov zodrat pretoze su to ovce . Skoda dice, skoda biowaru, skoda vsetkych firiem ktore EA odkupilo
  • CRYPT
    Ja jen porad nedokazu prekousnout ze h*vno jako je recyklat manazeru kopane ma za 8um a toto dostane 5.....
  • Nejhorší vydavatel od teď není Ubisoft ani Activision, ale EA. A za příšerný stav hry rozhodně nemůže DICE.
    • Vieš prečo je EA najhoršia firma v USA? Pretože Ubisoft sídli vo Francúzsku.
    • Děláš jak kdyby EA byla do teď nějaká těžce respektovaná firma? Za příšerný stav můžou oba.
    • Jack1947
      Jenom ted se ukázali v ještě horším světle *3*
    • Od teď rozhodně ne. Ty jsou na samém dně už dlouho.
      • Ristoro
        No já ti nevím, Ubisoft se po Unity a Watch Dogs celkem oprášil.
        • jj vydal Watch Dogs 2 *15* a Origins. Popravdě UBI je tak mrtvé, kde je to studio, co dělalo Warrior Within, Chaos Theory? Dávno v prachu.
          • Ristoro
            Origins je jako špatná hra? OK :D.
  • TheGGG
    SP je odpad ve kterém došlo přesně k tomu trapnému předvídatelnému twistu, u kterého všichni prosili ať nenastane... MP by měl potenciál, ale byl zabit buržoázní politikou hamižných kravaťáků... no snad šéf disney podrtí šéfovy EA k*ule...
    • Šéf Diesney chce taky nový Lambo jako má šé EA. Rozdíl tam nebudou. Peníze vládnou!
    • jóó sice to bolí ale v tomhle musím s tebou souhlasit. SP je asi tak šokující jak obsah kindervajíčka a přiblblý mikrotransakce ve hře za plnou cenu nemají co dělat. Ale myslím, že zmršenej příběh můžeš s klidem hodit na Disney, protože na sto procent osnovu vytvořili oni.
    • velice povrchní pohled
      • TheGGG
        no jo, u tebe by se měl šéf disney stavit taky... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit