Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    sakra, už jsem se rozhodl, chci RTS star wars hru zasazenou do období invaze yuuzhan vong... nová trilogie od overrated Abramse je stejně kravina a původní geniální trilogie a ucházející prequely už jsou moc ohrané... sice preferuji canon, ale tam se stejně vždy hraje za ty samé strany konfliktu, tak alespoň nějakou jinou éru...
    • Malej harant a jeho pohádky.... *1* *1*
    • rofl
  • Meow
    Recenzi nemá cenu ani číst, lepší hned jít číst komentáře! :-D
  • Ha, už EA nestojí za to platit recenze v česku! Good job :) (y) 9.0 usec score fak off :D wth
    • neumi to nalinkovat na spravny hodnoceni

      http://www.metacritic.com/game/pc/star-wars-battlefront-ii

      0.8 to bude v segmentu AAA nejspis rekord *1*
  • to: Cap Konnius - jestli ten trapný a odflaknutý 5hodinový singl považuješ za skvost a vrchol co hra nabízí, tak se na mě nezlob, ale s tím nelze souhlasit, hře toho do skutečného singlu/hry chybí opravdu hodně, ale je vidět že EA nejen tebe za ty léta bídy (hrách s tématikou SW) naočkovalo opravdu dost, vlastně jsi schopen přehlídnout a přijmout jejich politiku (teď nemyslím mikro-transakce) a nejhorší je, jak píšeš že jsi s tím spokojen.

    První SWB byla čirá hrůza a druhý díl je o pár procent stejný hnůj a tím se mám spokojit ? To ani omylem. Nač EA sáhne, to dokonale poj**e a nejhorší je, že hloupé stádo se již spokojí s tím ho**em co EA nabízí, proto se nenžraná politika této rádoby firmy nikdy nezmění.
    • Tak je vidět, že jsi četl pozorně.
      Jasně jsem řekl že single je slušný na poměry DICE a série Battlefield/Battlefront, ne
      'Skvost a vrchol co hra nabízí'. Jedná se o primárně multiplayer hru, haló :)
  • Je mi líto, že to s těmi mikrotransakcemi tak dopadlo a ještě že Disney zakročilo. Ale...
    Víc líto mi je, že drtivá většina recenzentů kvůli tomuto ožehavému tématu úplně zapomněla na to, jak se hra hraje a co se vyvinulo odminula. Když si totiž vzpomenu na jedničku, bylo to zklamání nad zklamání. V podstatě žádný singleplayer content, multiplayer contentu co by se za nehet vešlo (4 mapy), žádné vozidla za rebely, velmi repetetivní, arkádová a oproti sérii Battlefield hloubku postrádající hratelnost (zbraně se snad daly napočítat na jedné ruce, stupidní powerupy), nevybalancovanost (Han Solo blaster, koukam se na tebe), otřesná ovladatelnost stíhaček a tak bych mohl pokračovat.
    Pravdou je, že Battlefront I přes vše uvedené sklízel 7/10 až 9/10 všude po světě, a tak mně nejde do hlavy, jakože dvojka má 5/10-6/10. Bezmála všechny výše uvedené bolesti jsou totiž vyřešeny a máme zde hru, která se imho hraje skvěle.
    - Zpomalená, rozvážnější a víc taktická hratelnost po vzoru Battlefield.
    - Class system.
    - System battle points pro chytřejší a ferovější udělování hrdinů, special charakterů a vozidel.
    - MNOHEM více contentu při launchi - všechny éry, více map a variace na dostupné mapy, více hrdinů, zvýšení, vozidel
    - VELMI SLUŠNÁ kampaň pro jednoho hráče - uvědomme si, že singleplayer byl vždy pro Battlefield jedhohubkovym přívěškem a to co vyšlo zde je spíše tím lepším v singleplayer portfoliu DICE.
    Opět bych mohl pokračovat. Nechci vypadat, jako člověk zaplacený EA, odsuzuji jejich money-grabbing greedy politiku a možná si hra zaslouží selhat v recenzích a hlavně kasovně, aby se korporace poučila, ale upřímně - mně ta hra dává téměř vše, co mi chybělo na jedničce a sakramentsky mě baví.
    A tedy pokud se chcete přidat k bojkotu ale jste fanoušky FPS a star wars, mrkněte na to alespoň někdy za rok v akci :) P.S. abych nepsal jen pozitiva, velmi mi tentokrát ve hře chybí coop mody, na kterých jsme si s přáteli užívali spoustu zábavy v jedničce.
    • BF1 a BF2 byly top pářky. Už jenom to, že tyto nové tituly nedosahují jejich kvalit, o celých deset let později, je na strašlivou facku kriketovou pálkou přes celou držku. Jen si chvalte 5 hodin kreténského singlu, však ho tam dávat nemuseli. (vs Galactic Conquest a možnosti přidat boty...). Nejlepší je, jak se snaží prosadit, že lootboxy a získávání nového vybavení dá hráčům pocit zadostiučinění a dobrého pocitu ze hry. Já si třeba pamatuji, že dříve se mp hry hráli hlavně proto, že tě bavilo hrát tu hru.
    • Ano, zdá se že jen minimum lidí tu chápe, jak je hra vlastně dobrá.
      Dnes frčí nenávidět mikrotransakce a začíná se to podepisovat i na recenzích.
      Hra je krásně hratelná, bez bugů, vypadá luxusně, nově obsahuje singleplayer (což se paradoxně projevuje jako mínus, protože jej lidi kritizují a z nějakého neznámého důvodu díky němu očekávají, že BF2 je singleplayer titul s mulťákem jako bonus, ačkoliv je to přesně naopak :D ) a systém progrese je na podobné úrovni jako u konkurence (např. Destiny 2). Nepočítám oblíbené hry typu WoT, kde se grindí stovky hodin.

      Takže jo, hra si 5/10 nezaslouží - to je podprůměr, který většinou získávají hodně špatné hry, které jsou zabugované, nedodělané, krátké či nudné.
      Zajímalo by mě, co by dle recenzentky titul musel mít navíc, aby dostal aspoň 7-8/10 (tzn. aby z něj byla lepší hra - odstranění mikrotransakcí u většiny hráčů nerozhoduje o tom, zda je střílení soupeřů baví či ne, pokud jsou tedy objektivní a jde jim o hraní samotné, nikoliv bojkot obchodního modelu) :D

      To jen tak pro zamyšlení nad objektivitou a racionalitou kritiky.
      • Návrhy "paní recenzentky" na vylepšení by mě taky zajímaly. To by bylo, jak se říká, hodně "rich" :)))
      • Ta hra je tak skvela, ze to musis cpat ostatnim. *15* Zajimavy jak se tu najednou objevuji random nicky co porad dokola obhajujou mikrotransakce.
        • Neobhajuju mikrotransakce a není to random nick.
          Kdybys pozorně četl, tak by ti došlo, že se zaměřuju na hratelnost hry, nikoliv na obchodní praktiky, které stejně během přestřelky neřešíš.
          Bohužel ale patříš do skupiny o které mluvím, která je schopná jen jednoduchého uvažování "mikrotransakce = hra je špatná".
          Zkus mě přesvědčit o opaku a řekni, co je na hře tak špatného, že si zaslouží 5/10.
          • Kdybys byl objektivni ty, tak ze sebe nedelas saska. *3*
    • Ristoro
      Jo, můžeš mít v jádru dokonalou hru, ale když ji totálně zničíš obchodním modelem tak, že je pro většinu hráčů skoro nehratelná, tak si to nezaslouží dobré hodnocení. Stejně jako když má hra otřesnou optimalizaci. Jak chceš ohodnotit pozitivně něco, co nemůžeš hrát?
      • Je nehratelná? Není.
        I to pay to win je nafouknutá bublina. I s fialovou kartou je výhoda minimální. Naopak, podívej se, co dostali lidé, kteří do hry dali 100 dolarů. 80% šedých karet. Je to velký vztyčený prostředníček od EA platícím hráčům, jeden velký scam a money grab. Ale pokud se rozhodneš nedat přes cenu hry ani pětník, nikdo, kdo tam (dokud to ještě bylo zapnuté) nasypal majlant tě nepřeválcuje.
        Každá karta se dá vycraftit. Zbraně se odemykají hraním za třídu. Pořád se ptám, proč je hra tímto zničená? *4*
        EA znovu již postopadesáté myslelo, že vydojí maximum, a postopadesáté jí to pláclo přes prsty. Hra samotná tím ale IMHO trpí jen minimálně.
        Takový Mass Effect 2, kde při vydání chybělo 50% contentu a bez DLC v podstatě příběh nedával smysl, na jejich chamtivost doplatil mnohem víc. A já se ptám, kde byl bojkot tenkrát.
        Tentokrát se dělá z komára velbloud, a co se týče implementovaného obchodního modelu, naprosto s tím souhlasím - je potřeba tuto h*jzltaktiku dostat do popředí pozornosti - ale s tím, že DICE udělalo velmi solidní hru a dalo najevo, že velmi pozorně naslouchá feedbacku, to nemá nic společného, což bohužel spousta hráčů, včetně tebe, úspěšně ignoruje.
        • jamar28
          Jaké DLC k ME2 jsi potřeboval, aby hra dávala smysl? Já teda nepotřeboval vůbec nic. Už vůbec není pravda, že by chybělo 50 % obsahu.
          • Tohle je můj subjektivní názor, ME2 bez DLC mi na připadal jako Návrat Krále v kino sestřihu oproti Extended verzím.
            • Tak jasne, ale stale Navrat krale v kino versi byla stale plnohodnotny film, stejne jako ME2 je plnohodnotna hra. V obou pripadech (jak extended cut tak DLC) jsou pridany veci ktere dejovou linku rozsiruji, sle nijak nemeni jeji jadro.
            • jamar28
              A co ti na základní verzi nedávalo smysl? Neberu ti to, jen mě to zajímá.
  • Jack1947
    Replay dal 6/10 s tím že odsoudil mikrotransakce a slabou nabídku modů. Takže s tím já souhlasím.

    No vypadá to počkat tak na první rozšíření a pak se uvidí navíc v té době spadne i ta cena.
  • zdeeneek
    Naštěstí jsem si před vydáním zahrál betu. Uvažoval jsem o koupi jen kvůli světu SW. Hratelnost mě ale vůbec neoslovila.
  • Odkaz hodnotenia metacritics je na starý battlefront.
    • Lol to jsou lamy.
      • Jack1947
        Jako by člověk nikdy neudělal žádnou chybu co ? *7*
  • tak dlouho se rika, ze jsou mikrotransakce v pohode, az v pohode nejsou

    konecne se snad zmeni myslenkovy pochody nekterych naivnejsich clenu redakce a zacnou je po pravu tepat

    nez bude tenhle sranec uplne ve vsem
    • Pochybuju :)
      • nerad bych se dozil ty doby, kdy budou v zaveru recenzi bezny odstavce typu

        grind je jeste na unosne urovni / grind uz presahl unosnou mez

        to aby potom clovek hledal recenzenta se stejnym prahem bolesti
        • zaty
          Nic jako únosná mez grindu neexistuje. Grind je vždy špatný v jakékoli množství. Život je příliš krátký na to, abych zabíjel čas grindem :-)
          • Je otázka co považuješ za grind, prakticky všechny RPG kde sbíráš XP jsou ve své podstatě grind, jen záleží na míře a rychlosti postupu. Jestli to působí přirozeně a adekvátně nebo musíš jít na palouček a hodinu tam zabíjet respawnující se potvory aby ses vůbec mohl pohnout dál v přívěhu.
            • Easy, grind je cokoli co bys jinak nedelal. Priklad - chodil bys "pro zabavu" denne zabijet stovky stejnych mobu? Nebo bys chodil 100x stejnej dung? Nebo bys jak trotl tezil nejakou rudu protoze jednou denne z toho muzes udelat jeden slitek a potrebujes jich 100 na vylepseni zbroje?

              A pak tvuci a provozovatele brecej, ze to nikdo nehraje, protoze tohle muze delat (a casto za to jeste platit) opravdu pouze trotl. Pripadne banujou hrace za to, ze si na tohle udelaj script, coz je jen logicka reakce. Sam sem to to delal, nez me to prestalo bavit, nechal sem svoji postavu pobihat v lowlv lokaci, kde ji nic nehrozilo, a pobijet lowlv moby. Padaly z toho nejaky drobny, ale kdyz to takhle nechas bezet mesic, napada ti slusna hromadka $$$.
            • Jestli má hra palouček s respawnem nebo 50 generických lokací (např. hrady a dungeony ve Skyrimu) tak to je slušná designerská bota. Bohužel MMO se z toho konceptu nevymanily ani za ty dvě dekády. Singleplayer hry jsou na tom o dost lépe. Tedy pokud to není něco typu Far Cry.
            • Jack1947
              Přesně tak ale u mmo se to pochopit dá, proto takové hry nehraju a mám klid *3*
            • RPG jsou dost slozite na vyvazeni. nekdo nasbira xp na postup rychleji nez by chtel questy/dungy/apod a nekdo se pizla treba s malymi potvurkami 10x dele. oba zpusoby jsou o.k.
              OBECNE je problem kdyz i idealni zpusob hrani se natahne na destiky hodin. tam je schovany grind(rutina, nuda, drina)
              jako hrac mohu tolerovat trochu grindu pokud mne hra bavi, ale nesmi se to prehanet!
              hra neni prace, clovek se ma odreagovat.
              proto rozumim "zaty" a souhlasim s "n"
              .
              recenze je pekne napsana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit