Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pochvalna recenzia je fajn, nie je mi z nej ale jasne, ako sa the squad lisi od hrania napriklad insurgency, red orchestra, alebo army, ked hraju zohrane timy. zatial sa mi zda, ze pre niekoho, kto ma doma jednu z tychto hier, nema squad zmysel. je jasne, ze tymova hra zazitok z vojenskej simulacie vyrazne zlepsi, ale naco kvoli nej kupovat novu hru, ked ine ponukaju to iste, pripadne s vacsou mapou, lepsou grafikou a hernou naplnou?
    • Uplne nejbil to ma zatim asi k Insurgency ale pred Insurgency je to zatim bez debat taky nejdal. Spoluprace ve squadech, moznost FOB pro respawn ,opevnovani pozic apod., system veleni ktery funguje opravdu na jednicku a kdyz narazis na dobreho Squad leadera tak je to hra jedna basen. No a v neposledni rade taky particle effecty, zvuky a atmosfera:
      https://www.youtube.com/watch?v=Kh24vJJWZKY
      https://www.youtube.com/watch?v=fAvqjt85Pqs
      Zatim se zda ze tvurci maji i velmi dobry pristup k EA a opravdu komunikuji s komunitou.

      Jedine co mi tam v tuhle chvili vylozene chybi je moznost polozit zbran na zed za kterou se kryju (jako v Red Orchestra) abych si do ni hloupe nestrilel protoze se nekdy docela spatne odhaduje jestli mi hlaven miri do zdi nebo nad ni a pak destrukce budov (alespon nejaka jednodussi ve stylu Army) aby clovek mohl trochu vic dynamicky vnikat do opevnenych lokaci.
      • dakujem za vysvetlenie
  • Už by mohla být nějaká sleva. *10*
    • Pete.palis
      jj...proběhlo tolika slev a tahle sviňa se furt drží...a litr se mi za EA zrovna dávat nechce...
      • Přesně tak. Je to EA a dražší je to jak GTA V po vydání, nebo lépe řečeno skoro jak jakákoliv hra. *10*
  • Jack1947
    Je to drahé to máte pravdu bezesporu... Kamaráůdův kamarád si to koupil a nemohl se několik hodin/dnů ? připojit do hry a potom EA ještě že to tak vydali že, jasně nápad dobrý cení se ale provedení asi není nejlepší no ale jestli klasické PR je na tom podobně tak není problém ne ? Prostě fanoušci to koupí a ostatní počkaj ale pochybuji že to bude hrát někdo jiný. *7* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit