Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    ignore list si můžeš pořešit na své straně přímo v prohlížeči
  • ucho
    popravdě, tohle je hloupá provokace cenzora, kdy se ho snažíš dotlačit do situace "když tohle cenzor nesmaže, znamená to, že cenzor je...". v konečném důsledku je tak cenzor v situaci, kdy žádná možnost není správná, a ty ses zachoval jako tro(t)l. takové příspěvky je lepší ignorovat.
  • ucho
    máš trochu pomatenou logiku, když z parametrů registrace usuzuješ, že sem někdo nesmí...
  • Jack1947
    Nebojím naopak ten kdo furt si stěžuje a hlásí tady abych měl ban si mě tam hodí, 90% lidí to nebude naoppak se nový registrují aby na mě reagovali atp... takže mě to bude šumák a ostatní nebudou muset číst stále - to samé 😉 win -win situaci nemyslíš?
  • Carnage666
    Anonym jako anonym
  • ringmancz
    já kdysi do chatu u streamu games napsal "hovno" a od té doby tam mám ban :D
  • Gowron
    ale mohl, stačilo jen zaškrtnout inkognito
  • Gowron
    mě při náhodném nákliku věku při registraci překvapilo, že to nepovolí registrovat s věkem pod 16 let, osobně jsem doteď netušil, že sem nesmí děti, dokonce jsem měl pocit, že jich sem pár chodí, nemělo by se o tom dát vědět i někde jinde, že sem tedy nesmí?


    jinak nemožnost registrace z jiné země mě nemile překvapila loni na Erasmu, takže pokud se chystáte na delší dobu mimo ČR, udělejte si účet před odjezdem, pak už to nepůjde 😯

  • Row
    Hmmm tak zjevne filtr je uz *out of order* 😀 (Tak uvidime jak dlouho to tak zustane)
  • Row
    Porad je zakazany pouziti sprostych slov jako prdel, nasrany atp. kdy to nedovoli ani odeslat prispevek?

    Ja osobne se s tim v beznem hovoru moc nemazu tak mi to pak tady dela cuky kdyz chci neco napsat.

    Ne ze by mi to vylozene vadilo tak to prepisu nebo doplnim hvezdickama, spis je to smesny a hlavne pokrytecky... schvalne si puste nejaky svuj steam jak tam mluvite... opet, v principu mne to nevadi, ale v kontextu pre-cenzury prispevku pokud se nevyjadruji sproste ve smyslu nekoho urazit je to dos... MEH v noverm redakcnim zargonu. 😐

  • Inquisitor
    To bylo spíš myšleno tak, že byli anonymní mezi registrovanými. Jako reg. jsi tady byl pod svým anonymním nickem, ale nemohl jsi měnit jména pod každým komentem, tak jako nereg. anonym. Takže reg. anonym byl víc než nereg. anonym :)
  • Carnage666
    Z nějakýho nevysvětlitelnýho důvodu si tu pár jedinců myslelo, že anonym je pouze neregistrovaný uživatel a ten registrovaný i když s nějakym nickem a ne se svym pravým jménem neni anonym.
  • MickeyMutant
    Kdyby někomu nebylo jasné, co všechny tyhle zdánlivě nesmyslně vetřelé řádky vlastně znamenají, tak vězte, že to nejsou chyby v diskuzích, ale moje zakódované klení.
  • Row
    Jn... nebo moznost si v nastaveni zvlolit alias... kdyz uz nejde mit ucet s kratkym nickem ☹
  • KamilZm
    Tak to vypadá, že to před chvílí opravili  
  • RaketovyZid
    Než takovýhle chujoviny by snad bylo lepší zařídit sem Disqus nebo založit gamesáckej subreddit...
  • Takže tu máme véliký update.  Zjednodušeně jsme změnili něco co funguje na něco co nefunguje. Standardní zlepšovací proces dnešní doby. Takže to vezmeme jako ve škole:


    1. povinná registrace - 5

       Jak už tu bylo řečeno, plodnější diskuze plynula povětšinou od anonymních přispěvatelů.  A tato možnost byla zde IMHO příjemný bonus. Váš argument viz následující bod.

    2. "disklike" - už i Facebook zjistil, že svět se neskládá jen z kytiček a prosté vyjádření nesouhlasu je legitimní příspěvek do diskuze. Nehledě na další jejich možnosti. Co se týče  vašeho důvodu o zneužívání na základě osobních sympatií, či  antipatií, musím vás zklamat. Hlupáci jsou všude, a není jich málo, bohužel. Není řešení umlčet všechny ostatní. Technická identifikace oněch jedinců není tak složitá. A těm lze následně toto právo upřít.

    Tak jsem se teda registroval. Ale minimální délka uživatelského jména je čtyři znaky? Ale no tak, tři jsou málo? Původní "nick" kaput. Povinná položka pohlaví, to si děláte srandu? Datum narození, to jako vážně? GDPR bez explicitního souhlasu? Nehledě na to, že jeho vlastní text má taky mouchy. Teď bych chtěl pokračovat dalším bodem, ale je tu omezený počet odstavců. WTF.  3 - design: za 4. Jak už napsali jiní. Nepřehledné, zbytečně velké. Záhlaví děs. Nový příspěvek, či aktualizace děs na druhou. Tlačítko "reagovat" udělejte linkem, "nahlásit" schovejte někam do záhlaví. Na avatary se vykašlete, nebo je zmenšete. Informaci o aktualizaci příspěvku, dejte jako šedý text s časem pod vlastní příspěvek. Nový příspěvek označte levým pruhem (hranicí/border). Opravdu nemůžu udělat další odstavec???

  • Gowron
    Teď jsem si teprve všimnul, že palce nahoru jsou vázané na účet, takže kolik účtů máte založených, tolik plusek si naklikáte. Jste si jistí, že je to moudré řešení? S tím se určitě nebude fixlovat 😬


    to už to radši zrušte úplně, bez palečků se obejdeme, nejsme v mateřské školce

  • Gowron
    když vás začne předhánět poloamatérský Hrej.cz vedený partou středoškolaků, nebo kolik jim vlastně je, víte že je čas se zamyslet
  • Gowron
    to přihlašování taky nějak blbne, musím to dělat 3x, abych se zalogoval, nebo jsem loglý na hlavní stránce, vlezu do diskuse a tam to píše ať se přihlásím, nebo se přihlásím na games a hodí mě to někam do zpráv

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit