Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plně souhlasím, zvláště nelze napsat nesouhlasné stanovisko, tedy jako minus.Že se přihlásím, to bylo přece vždy. Díky.
  • Zaho
    Tak jsem se zaregistroval a doufal jsem, že mi to umožní zpřehlednit nový vzhled fóra. No, omyl je pravdou. Jinak nevím proč to tu i nadále sledovat. Cenzura na vzestupu. Články mají nadpis jako na seznam.cz a často jsou to spíš reklamy na budoucí AAA hry. Přitom jsem si tu občas rád něco přečetl a hlavně bych chtěl pochválit příběhy z Eve online.


  • Majkl
    však je to early alpha, to je jasný, že v tom budou bugy, těším se aspoň na betaverzi 😎


    pochvala za to, že už fungují odstavce, zítra možná vynalezneme i kolo 😉

  • MickeyMutant
    Ta hrůza, která se teď nachází v záhlaví pod tlačítkem "Diskuze" a
    kterou máte hrdě vystavenou na obrázku provázejícím tenhle článek, je
    ukázkovým příkladem degradace funkčního a přehledného designu. Svědčí o
    absolutním nepochopení toho, co potřebujete vědět, když chcete diskuze
    využívat. Koho zajímají "Nejnovější příspěvky" nebo "Nejnovější
    diskuze"
    , když jsou už na první pohled vidět na hlavní stránce u každého
    článku? Nebo bych spíš měl napsat "měly být vidět", protože vidět
    nejsou, neb počítadlo absolutně nefunguje (o tom dále). Člověka zajímá
    ZMĚNA, která nastala od chvíle, kdy stránky navštívil naposledy - kolik
    je nových příspěvků v JEHO rozečtených článcích, kolik reakcí na JEHO
    poznámky, a ne nějaký štrúdl citací, které by si v případě zájmu v
    pohodě prohlédl po <span id="spellcheck_slovo_112" style="color:red">rozkliku</span>
    a které mu jsou většinou lhostejné. V téhle záložce ho čeká jen
    nicneříkající chaos všeobecné aktuální aktivity. Ta zajímá možná tak
    místního <span id="spellcheck_slovo_135" style="color:red">admina</span>. Kdo ví.



    Už zmíněné počítadlo nových příspěvků prostě a jednoduše nepočítá.
    Ignoruje prohlédnuté diskuze, ignoruje čtenářovy vlastní příspěvky. Při
    každé návštěvě si nahodile vybírá nějaké sympatické numero, co čtenáři
    ukáže, aby ho nalákalo k návštěvě, ač ta nic nového nenabízí. Už vůbec
    nemluvím o tom, že by se zdržovalo s přemýšlením, co asi tak návštěvník
    viděl nebo neviděl před datem "Velkého <span id="spellcheck_slovo_196" style="color:red">Redesignu</span> AD 2018". Paráda.

    "Náměty a připomínky" jsou nyní zařazeny pod hlavičku "Fóra"(<span id="spellcheck_slovo_205" style="color:red">WTF</span>?),
    a dokonce rozdrobeny do tří sekcí. Proboha proč, když ve starém systému
    do téhle kategorie přibylo za měsíc ca 10 příspěvků? A ani těch, tehdy
    přehledně seřazených v jednom sloupečku, jste si nebyli schopni dlouhé
    měsíce všimnout, natož na ně reagovat. Zbytečně řešíte formu, a ne
    obsah. A když už to tedy máte vymyšlené takhle špatně, proč jste do nové
    sekce aspoň nepřesunuli staré náměty a připomínky (které v současnosti
    nejsou z vašich stránek dokonce ani dostupné!)? To jsou snad všechny
    problémy vyřešené, že začínáte jakoby s čistým štítem?

    Do detailů, jako že v bleskovkách není zřejmé, na kterou konkrétní
    bleskovku člověk vlastně reaguje, jak to bývalo dřív, že se nové reakce
    na příspěvky nelogicky posunují nad staré, že korektně nefungují odkazy,
    nebo že vaše nabízené formátování je nejspíš jen vtip (Protože hádejte
    co? Nefunguje🙂), se už nechci a ani nemohu pouštět, protože mi váš systém nově nedovolí napsat víc jak 8 odstavců (dříve 10)😀<span id="spellcheck_slovo_361" style="color:red"></span>


    Ad povinná registrace: Z vašeho pohledu byli zřejmě největším problémem <span id="spellcheck_slovo_372" style="color:red">trollující</span>
    "anonymové", z mého pohledu se největším problémem stává místní
    cenzura, jež se začíná blížit trestným výpravám náčelníků obskurních
    polo <span id="spellcheck_slovo_391" style="color:red">blogů</span> vedených z jihoasijské pláže. Chápu, že nadávky, sprosťárny, bezdůvodné útoky a jasný <span id="spellcheck_slovo_404" style="color:red">off</span> <span id="spellcheck_slovo_405" style="color:red">topic</span> si nic jiného než výmaz či <span id="spellcheck_slovo_412" style="color:red">ban</span>
    nezaslouží, ale už jste v redakci většinou dost staří a/nebo zkušení,
    abyste chápali, že redaktor není svatá kráva, a kritické poznámky k jeho
    textu nejsou smrtelnou urážkou. Tohle ale opravdu nevyřeší nějaký <span id="spellcheck_slovo_446" style="color:red">redesign</span>. Pokud se tedy náhodou nebude týkat obsahu lebek odpovědných diskuzních čističů.


    Nakonec píšete, že pro malý vývojový tým <span id="spellcheck_slovo_465" style="color:red">Tiscali</span>
    Media šlo o náročný a dlouhodobý projekt, ale tahle informace, tedy jak
    velký tým a jak dlouho na tom dělal, mě popravdě vůbec nezajímá. Zajímá
    mě, že to udělal fakt blbě. Takže ve finále zbývá otázka, co po nás
    svou žádostí o <span id="spellcheck_slovo_508" style="color:red">feedback</span>
    chcete? Co chcete, abychom jako čtenáři vlastně hodnotili? Design? Ten
    je otázkou subjektivního názoru a váš grafik vám stejně vysvětlí, že
    čtenáři jsou konzervativní blbci. Funkčnost? To je jednoduché - staré
    stránky fungovaly, nové nefungují. Takhle prosté to celé nakonec je.

    • Spades
      <span style="font-size: 14px; background-color: rgb(34, 34, 34);">span id="spellcheck_slovo_465</span>

      <span style="font-size: 14px; background-color: rgb(34, 34, 34);">wtf :D</span>

      • MickeyMutant
        Kdyby někomu nebylo jasné, co všechny tyhle zdánlivě nesmyslně vetřelé řádky vlastně znamenají, tak vězte, že to nejsou chyby v diskuzích, ale moje zakódované klení.
  • Majkl
    když už máme povinné registrace, dejte prosím možnost dát do ignore listu některé uživatele, jejichž příspěvky se nebudou zobrazovat (modří již tuší, na koho narážím) děkuji


    jinak pořád zlobí zobrazování nových příspěvků

  • KamilZm
    Spíš mě štve , že se v nových diskuzích a fórech (jede to na své subdoméně diskuse.tiscali.cz ) zobrazuje reklama, přestože mám předplaceno vypnutí. Hlásil jsem to jako bug, tak to snad brzy opraví.
    • KamilZm
      Tak to vypadá, že to před chvílí opravili  
  • Rejsek
    Koukám, že glitch jménem Jack1947 se vám nepodařilo odstranit ani v nové verzi. Tak možná příště 😬
  • Kravicka
    Ta hlava prispevku je bohuzel kvuli avatarum no.

    https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/12938b92-7d79-481e-87c7-105e7e57ca29.png

    A nefunguji normalne odstavce a koukam ani odkazy...
  • Coffin.Corner
    Jestliže chcete být dospělejším webem tak proč ty infantilní palce ve stylu Facebooku? Ne ve smyslu vizuálním, ale v takovém tom nuceně pozitivním a sluníčkovém, jako v té malé Zukerbergově totalitě? Nemohli bychom diskutovat bez těchto blbin? Myslím, že s omezením anonymů ubyde také počet příspěvků, takže nikdo nebude mít problém si pročíst celou diskuzi bez nějakého pochybného doporučování.
    • Marines
      Musím Vás podpořit, také nesnáším ty hloupoučké facebookové palečky....
    • Jack1947
      No nevím jakou barvu by na takovémhle černém pozadí měli mít nebo bys radši bez hodnocení úplně? to by se mi nelíbílo... a nebyl bych sám.
  • Jack1947

    No to žlué označení působí amatérskya hlavně tahá docela oči ( nebo trhá?) Jinak za registrace pro only registered beru jako malé bezvýznamné plus a už to tu mělo být roky - Troll si rozmyslí jestli se kvůli někomu registruje aby vzápětí schytal ban za jízlivou poznámku urážejicí adresáta. No vidíte a pak že to nejde nakon ec by to tady mohlo být i docela fajn 😉


    Ještě bych zavedl nutnost vlastnit obrázek k profilu zrušil iknognito , k če,mu to přesně je na herním webu? Ty obrázky at už defaultní nebo uživatelské by mohlo se čtením a identifikací unikátních uživatelů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit