Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R.a.z.i.e.l
    Tak právě shlížím video, které se nového dílu týká ( http://www.ign.com/articles/2012/06/04/e3-2012-splinter-cell-blacklist-announced ) a jsem celkem zklamanej. Vypadá to skoro stejně jako Conviction, né že by to nebyla dobrá hra, Conviction byla skvělá hra!!! Jen to holt nebyl "ten" Splinter Cell. *9*

    Takže, na hru se těším hodně, ale přeci jenom míň. A zvlášť když to nedabuje Michael Ironside...
  • R.a.z.i.e.l
    No, nějak nevím, co bych si měl myslet. Vypadá to, že to bude možná akčnější než Conviction, ale zase obrázky můžou klamat. Ale i kdyby klamaly, tak to už stejně asi nebude ono... Já chci zpátky Chaos Theory, Lamberta, Thrid Echelon atd...
  • Hezký, ale na houno jako DA.. možná kdyby mu dali nějaký neviditelný maskování, když už má hrát ve dne, ale pochybuju.. A pokud to bude zase na dvě tlačítka jako CONV. tak Bůůů. Do trojky to byla moje NEJ, NEJ hra, ted je to kýbl sra*ek..
    • stejně jako Hitman, Rainbow six, Ghost recon, NFS.... svět se mnění. Změníte se s ním? Napadají mne ted jen dvě hry, které si zachovaly vlastního ducha. Svým způsobem Deus ex a Bioshock.
      • PreidaQ
        Deus Ex se také sakra změnil. A Bioshock není zase tak starý, tak tam je těžší soudit.
  • vypadá to jako by to vypadlo z PSV
  • Hlavní co mě štve,že už nebude Michael Ironside dabovat Sama :-( to je opravdu hrozný.
    Jinak z jednoho videa určitě nebudu soudit celou hru. A doufám,že dost misí bude i ve tmě. Zabijené nepřátel je zase trochu svižnější jako v Conviction. Ale snad bude i pár stealth misí. No uvidíme co a jak bude. Jinak jak tu někdo psal, tak si myslím, že hra bude z dřívějšího období Samova života nebo v to doufám. Nechám se překvapit a doufám v Coop multiplayer který je opravdu zábavný tedy alespoň pro mě.
    • z drivejsiho obdobi bude tezko. Nova agentura pro kterou Sam bude pracovat se jmenuje Fourth Echelon a z nazvu blacklist to vypada, ze pujde po lidech, kteri byli zmineni v conviction
    • Snad alespoň soundtrack bude dělat opět Amon Tobin, který je pro Splinter Cell dokonalý skladatel
  • předchozí dílý jsem nehrál... ale ta hra mě překvapila bavila mě a podobu hraní sem se bavil bylo super občas to bylo až moc težký ale mužu doporučit.(y) :)
  • zaujimavy zvoleny nazov :D hlavne po aktualnych spravach o black liste OBAMU a BUSHa, ludi na zabitie, kde je aj 17 americke dievča :D take male PR ze by :D
  • montatatana
    Ublinknul jsem si.
  • Izmæl
    Sama už nedabuje Ironside. Zrovna ukazovali ukázku ze hry a stopro to nebyl Ironside.
  • Cože? Od kdy hraje Isaac Clarke z Dead Space ve Splinter Cell? To sem jedinej kdo tam vidí tu podobu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit