Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je argument hodný inteligence mokrého hadru na podlahu.... Ono totiž na celým západě se v letech 48-89 nepostavil ani jeden činžovní dům, most, fabrika atd. že? *7*
  • Nemají žádné kamarády a jsou to nuly. Tak celý dny vysedávájí u intenretu a nadávají na svět. Chudáci!
  • jindra.veliky
    zvlastni, ja se pak citil nadrzene

    asi to na kazdyho pusobi jinak *15*
  • Sice nevim jakou ma spojitost muj plat v roce 1987 a to jestli ted vlastním byt, ale kazdopadne za komunistu pokud někdo mel radnej kadrovej profil tak byt proste dostal s tim ze platil par stovek mesicne najem nejakemu bytovemu druzstvu. Po revoluci tyhle byty presli ze pomerne smesny poplatek do osobního vlastnictví. Komunisti staveli paneláky jak na bezicim pasu :)
  • Ty si dobrej :D
  • S komoušema u kormidla to bylo 5 let *2*
  • "Já jsem spokojenej. Můžu napsat, že komančové jsou a vždy byli čůř*ci aniž by mi hned vzápětí pánové v baloňácích nevyráželi dveře s tím,že na 15 let zmizím někde v uranodolu a moje celá rodina až do 6 kolene má zakázáno studovat."

    Smutný, že ti tak málo stačí ke spokojenosti. Smutnější, že za 27 let vývoje "demokracie" v ČR jsme v Evropě pořád za opicema...
  • Magister_Peditum
    To jsou snad všichni, kdo nepatři do komunistické strany, ne? *15*
  • flash: Otázečka, jen ze zvědavosti. S těma tvýma docela dobrýma 1900 měsíčně. Zajímalo by mě, jestli máš svůj vlastní byt a pokud ano, tak kolik let ti trvalo, abys ho z tohoto platu vlastnil.
  • Hra stejně žalostná, jako představitelé politického antikomunismu.
  • Jinak nejlepší současná česká dieta je kouknout na Zemana a Babiše spolu na procházce. Týden jsem neměl chuť jíst.
  • proč že tu mají komunitsti více plusek než západně smyšlející jedinci? To už vám komoušům nestačí naklikávaní na novinkách.cz? Z Těchto lidských kreatur je mi zle...
  • MickeyMutant
    С Советским Союзом навсегда! Такая красивая страна, полная неограниченных возможностей.

    - strýček Google (дядя Гугл)
  • Ty si asi hodně omezený a stupidní děcko, co? Když už tak se podívej kdo tady postavil všechny tzv. králíkárny, aby fakani jako ty měli kde vůbec bydlet, kdo postavil továrny, mosty. A dám ti takovou malou nápovědu - Amerika to nebyla.
  • Tak já ti nevím, už je to nějaký pátek, co jsem mluvil rusky. Napiš sem jak se to píše správně. Aspoň se poučím. Víš co, kritizovat umí každý, ale řešení nevidím žádný.
  • MickeyMutant
    To je tak špatně, až je to skoro bulharsky.
  • Zaujímavé čítanie. Osobne by som v Rusku bývať nechcel a ani by som nemal radosť, keby sme tu žili tak, ako sa žije tam (mimo Moskvy). Boh nás opatruj pred takou biedou. Len mi príde vtipné (a aj smutné) čítať, aké je Rusko invazívne a agresívne. Oni snad rozbili Lýbiu, Irak, či Sýriu? Je to Rusko, kto sa všade snaží zasadiť demokraciu, bez ohľadu na následky, pôvodnú kultúru, zvyky a pod.? Je to Rusko, kto sa silou mocou snaží expandovať za oceány a na "demokrcaciou zachránených" krajinách budovať vlastné vojenské základne? Tam to vidím skôr na slepotu alebo extrémnu jednostrannú zaujatosť. Čo sa týka ich expanzie, neobávam sa toho, že by chceli anektovať, či už Fínsko, pobaltie, alebo Poľsko, SR, ČR. Áno, skôr Čínu by som videl na problém vo svete (ako už bolo písané). Osobne vnímam túto politickú frašku medzi "západom" a "východom" ako vracanie sa späť do histórie a brzdenie pokroku. Namiesto spolupráce (konečne v prospech nás všetkých), aby rástol obchod, životná uroveň a pod., tak sa situácia skôr hrotí. Ľudia sa polarizujú, nenávisť umelo rastie, vyvolávači a záujmové skupiny sa radujú, že zbrojársky priemysel rastie. Toto je fakt smutné... a že 21. storočie. Toto oživovanie konfliktov z minulosti je úbohé, kam sa až chcú politici vrátiť? Medzi opice? Len smelo, ale nech do toho neťahajú bežných ľudí. Nech sa prefackajú fyzicky na nejakom ostrove a nech je pokoj.
  • MickeyMutant
    XorxoxTalarius: Počkej, se socanským dluhem odbíháš od tématu. Píšeš, že kdyby česká vláda dělala to, co dělá Putin, tak by byla taky populární. Jeden z nejzásadnějších činů Kremlu poslední doby je anexe území, která v určité fázi historie byla součástí Ruska. Měla by se tedy naše vláda taky vydat podobným směrem a pokusit se připojit "naše" bývalé historické země?
  • Já jsem spokojenej. Můžu napsat, že komančové jsou a vždy byli čůř*ci aniž by mi hned vzápětí pánové v baloňácích nevyráželi dveře s tím,že na 15 let zmizím někde v uranodolu a moje celá rodina až do 6 kolene má zakázáno studovat.. A hlavně je prdel, jak každej nadává,jak je to teď nahovno, když nám vládnou lidi, kteří vyrůstali za komárů a v podstatě je vychoval komanč a jak je vidět, naučil je to dobře ;) ;) ;) Aneb kdo nekrade, okrádá rodinu. Je jasné, že když to tady ruďoši 40 zodpovědně rozesírali, tak to bude nějmín dalších 40 let trvat, než se o tady zase dá trochu do pořádku ;)
  • Je to ten isty stat, len v inej faze vyvoja. Teda v inej faze ceny surovin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit