Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snorgrind
    Na steamu bych to teda nekupoval, protoze se to pak stejne pusti prez uplay. Neni lepsi to koupit prez uplay a pouzit tu 20% slevu za body ?
  • Jack1947
    Tahle hra teda dává Ubisoftu zabrat, pchf nějaké druhořadé AC/FC ale SOuthpark je náročné ! Inu není divu když to chce tvořit příběh!
  • Je pravda, že první díl byl úžasný a od druhého očekávám přinejmenším to samé, ale 2100Kč za hru?
    Ať si Ubisoft nakašle.
  • XorxoxTalarius
    Chvili jsem premyslel ze bych si hru predobjednal, prece jenom predchozi dil jsem hral a byl jsem z nej nadsenej. Pak jsem se podival na Steam, ta hra bude stat 60 Euro? :D
    A k tomu bude nejspis tuna DLC, jelikoz k Gold verzi (ktera stoji 90 Euro WTF?) dostane clovek Season Pass. Takze Season Pass bude za 30 Euro???
    Tohle je silene a docela dost to ve mne vzbudilo vlnu skepticismu, jestli nahodou hru nedohraju az ve ctvrtem DLC.
    Jedine pozitivum v soucasnem preorderu vidim v tom, ze je k tomu "zdarma" pridan prvni dil (teda pokud ho nemate).
    Ale porad ... 60 Euro je pekne nekrestanska (nebal bych se rict haram) cena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit