Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheLordoftheNonsense
    To vypuštění Obsidianu mi přijde jako francise sebevražda. Asi už jsi jsou tak jistí v kramflecích, že z toho ve finále bude další CoD nebo Assasins creed... tlačíme, dokud kupují... no, snad mě po vydání hra vyvede z omylu. Moc si to přeji.
    • Chris Avellone nedavno z Obsidianu odisiel smrk.
    • Vidím to stejně.. Vzít to lidem co tyhle hry umí a dát břídilům.. nechápu..
      • Keyz
        Je to vůbec zajímavý styl myšlení.

        Borci udělali dobrou hru a dostali pokrčovaní, kde je ale vykopli a dali to někomu jinému. První díl mě bavil, pěkně to rozčeřilo vody.
        • PreidaQ
          A jak vlastně víš, že byli z procesu vykopnuti a že to neodmítli sami?
  • Ač byl South Park: The Stick of Truth geniální tak tohle si nechám ujít. Ty superhrdinské díly South Parku vůbec nemusim a hlavně .... Obsidian.
  • Mint-Berry Crunch je husteej *2*
  • JezboX
    Ještě před tím než dodělaj SP by mi mohli přidat prohlížení tabulatury s notama přímo do Rocksmithu. Klidně jako placený DLC bych si to koupil. Z tabulatury jsem schopnej se učit rychle z Riff Repeatru jsem pak snad ještě víc zmatenej *1* .

    A jinak, že SP nědělají Obsidian... No tak doufejme, že přidělený studio zanechá vše co fungovalo a přidaj novej příběh. Jen aby z toho byl ten SP cítit jak to pěkně vystihli Obsidian.
  • nebojte dělají to lidi co dělali Rocksmith, The Smurfs 2, nebo Rocksmith 2014....ehhh dobry ok jasná záruka kvality *8*
    • asi potrebujou odkrouhnout dalsi znacku, nebo nevim...
  • o 800, obsidian rozumi remeslu *5*
  • ked som zistil, ze to nerobia Obsidian, ocakavanie padlo o 80%

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit