Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vitekb
    To bude Coon táhnout s tím zbytkem týmu? Vždyť na rozdíl od něj nebo od Cthulhu jsou zlí. *4*
  • Jack1947
    Aby ne *4*
  • South Park: Stick of Truth byla jedna z nejlepších her, co jsem v posledních letech hrál, ale ne díky Obsidianu, ale díky původním tvůrcům South Parku. Ti se budou podílet i na dvojce a kdo navrhne RPG systém do hry na 15 hodin je podle mě celkem jedno.
  • VereWolf271
    To jsou mi hrdinové, když suprschopnost má z nich pouze jeden. ;-)
    • Krescz
      Princess Kenny...immortality *15*
  • Ať se radši soustředí na pillars of eternity 2 osud southparku je mi proti tomu u ....
  • Fakt by mě zajímalo, co za drogy bere manager, kterej si jednoho dne řek, že nejlepší volbou pro pokračování jednoho z nejpříjemnějších překvapení loňskýho roku bude banda, která má za pár hudebních her a jeden licencovanej odpad. Tipoval bych to na topinky s indulonou.
    • PreidaQ
      Tak třeba jim to nabídli a bylo jim řečeno, že Obsidiani mají sami dost práce s tvořením "vysoce kvalitní a originální" free-to-play tankové akce.
      • toš, zamestnancov musíš aj z niečoho zaplatiť. Obsidian je súkromné štúdio - žiadna akciovka s obrovským budgetom (EA, Blizzard, Square atď..), a ani nevlastnia najväčšiu digitálnu platformu na predaj pc hier (Valve). Oni proste berú všetko za čo dostanú prachy, nakoľko sami jednoducho nie sú schopní zafinancovať AAA titul. Ja osobne strašne strašne strašne dúfam že po fallout 4 sa s nimi Bethesda dohodne na side titule ako bol naposledy New Vegas. Úplne ideálna by bola samozrejme nová Star Wars hra ktorej geniálny koncept mal vraj Avelonne v hlave, ale to sa asi nestane. Už len preto lebo Avelonne niekam zdrhol (ak mi niekto povie kam presne - má u mna pivo).. A ad southpark - tak trochu podraz od Ubisoftu - ale evidetne aj to druhé štúdio musí z niečoho žiť.. A navyše tým ušetria kopec prachov.. Pokiaľ koncept ktorý vymysleli chalani z Obsidianu doslova okopírujú tak tam nemajú veľmi čo pokaziť.. Ale nejaké zásadné inovácia by som tam nečakal..
    • *za sebou
  • si te povodil prezident? sad story bro *5*
  • Inquisitor
    První díl mě bavil, ale nedohrál jsem, protože ty souboje už byly celkem ubíjející a sklouzlo to do stereotypu. To by mohli trochu změnit.
    • South Park sklouznul do stereotypu? Ty blaho no to je prekvapeni.
      • Zabli Kenyho. Vy bastardi!!!
  • hra byla fantastická a donutila mě koukat na všechny díly South Parku (jako malej jsem viděl asi první tři řady a pak už jsem přestal koukat)

    je poměrně jasný, že druhej díl bude slabší... ale kdo ví, třebas to bude stačit :)
  • No když na tom dělají tvůrci Šmoulů tak jsem hned klidnější. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit