Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8. generace už zabila veškeré výhody konzolí oproti PC. Hraní z dvd je dávnou minulostí, cena nového PC a nové konzole je stále bližší, složit si vlastní PC je dneska lehčí než stavět z LEGA, exkluzivit je čím dál míň a teď aby si lidi po 3 letech kupovali upgradovanou konzoli, která snad přinese to, co bylo slíbeno u původní verze. Snad jediným kladem je možnost prodat staré hry (kterou se naštěstí Microsoftu nepodařilo eliminovat), ale vzhledem k slevám na Steamu a dost rozdílným cenám v kamenných obchodech (běžně 1799Kč na konzoli vs 1199Kč na PC) to nemá takový efekt, jako dřív.
    • 1799Kč :D Přitom i nové Uncharted stojí 1300 na originálkách. cz. Bože můj :D. Ceny PC a konzolových se za poslední roky dost přiblížily
      • To je primárně eshop s jednou malou pobočkou v Mostě. Taky nevím, proč zmiňuješ zrovna exkluzivitu pro PS4, u které nemůžeš porovnat cenu s jinou platformou. Já mluvím o řetězcích po celé republice jako JRC, XZone, Mironet atd.
        JRC: Doom: 1299 vs 1899, Dark Souls 3: 1399 vs 1899, Wolfenstein: The New Order: 599 vs 999
        XZone: Zaklínač 3: 699 vs 1199, Mirror's Edge Catalyst: 1199 vs 1699, Fallout 4: 699 vs 999
        Mironet: Rise of the Tomb Raider: 990 vs 1468, CoD Black Ops 3: 1090 vs 1574, Just Cause 3: 690 vs 1390
        • http://www.jrc.cz/hra_ps4_dark_souls_iii

          1899kč. Jo úplně. Fakt tady jak u dementů...
          • 1699 v eshopu, 1899 v kamenné prodejně. Příště si zkus stránku prohlídnout dýl než 5 sekund předtím než odepíšeš. *3*
        • samozřejmě nejlepší je vybrat úplně ty nejdražší a nejhorší shopy a pak to porovnávat. Tak já to pak můžu porovnávat se Steamem, kde novinky stojí přes 1500 kč úplně normálně *3*
          • Ne, nejlepší je vybrat jednu exkluzivní hru, u které se nedá srovnat cena *1*
      • trole fakt je ten ze PC hry jsou o 600,- levnější kdyby trapny Uncharted vyslo na PC stoji 700,- *3*
        • *1* *1*
        • Původní poster srovnává ceny her na PC a konzole a on uvede konzolovou exkluzivitu. No není to blb? *15*
          • kiddo já čekám na nějaký ten příspěvek, který není trollovací nebo jsi raději utekl z diskuze, abys mohl napsat další sraneček *4*
            • fail? Ona exkluzivita by měla být dražší než mutiplatformovka kiddo. Takže když ani ta exluzivita nestojí 1800, tak těžko může stát multiplatformovka. Jinak hezký pokus, ale jsi jen hloupé kiddo, které nemá argumenty a vše řeší kidragem, bohužel to na mě nestačí kiddo...
            • Už sem ho uvedl dole, takže mimo. Jo, Femto style. Když člověk začne ignorovat, tak jakože dostal nátěr a utekl z diskuze. Mimochodem, líbí se mi jak si zamluvil svůj vlastní fail o srovnání těch cen. Ale to přece není podstatné, ty můžeš psát bláboly, nepotřebuješ nic obhajovat. Řešíš jen ostatní, jako správný trollí fanatik, co miluje svoje vlastní exktrementy. *15*
      • Tvuj tata se priblizil...
        • to je pravda
          • takže kradeš nicky, jo? *15* Pěkný #kidrage#
            • Nejsi registrovanej, takže ti nikdo nic nekrade.
  • DeDy
    Moc dobře si vzpomínám na dobu 16bitových počítačů, když vyšla nějaká hra jen pro ten lepší (nejnovější) model. Většinová hráčská základna se starším strojem, si mohla jen povzdechnout a hru oželet. No a o vývojářích ani nemluvím. Řešit dilema, zda tu novou technologii opravdu použít či ne. Nezáviděníhodné.
    Herní konzoli mám, ale její využitelnost byla tak 2–3 roky. Aktuální PC mám 4 roky a zatím bez jediné investice do HW. Přitom např. Alien Isolation jsem si nedávno zahrál na full detaily a to mám v době pořízení lehce nadprůměrný HW. Jediné co letos na podzim udělám, že koupím kvůli Kingdom Come novou grafárnu za cca 5–6 K a rozšířím paměť na 16 GB.
    • Jeslti kvůli Kngdom Come, tak to máš ještě 4 roky na upgrade čas.
      • von potrebuje namaxovat tu betu TED HNED!!!! a hrat assasin unity chapes??? 8gb je MALO!!!!
    • 16gb ram je nesmysl na hry, pokud nemusis mit pri hrani otevrenejch 20 oken prohlížeče, pouštět si film v pozadí a nevim co. Zadna hra to zatim nevyuzije tak, aby to k necemu bylo. Vsichni maj 8gb a stači to. Samo, jednou se bude hodit víc, ale ted to neni. Kor když máš xGB Vram. GFX kartou nic nezkazíš, pokud ti to nebude následně vyset celý na CPU... jestli jsi na omezenym rozpočtu, tak doporučuju hodně zvážit tu ram a pripadne si klacek dva pridat do ty gfx karty a vysledek bude za stejny prachy lepsi. Neco si o tom zjisti, pouzij google, taky sem to resil a tohle je vysledek mojeho bádání, tzn muj nazor. Urco bude i jinej nazor, ze 8gb je uplne nah *11* vno atd, tak jako u vseho.
      • Veskoslav
        8 GB začíná být na hranici. Obzvlášť když si KC bere cca 4-5 GB z paměti a to nemluvím o ostatních hrách, které mnohdy překročí se systémem i 10 GB (hry od Ubisoftu zejména).
        • lol tak jasne ze totalne neoptimalizovaná beta a uplně rozbity hry od ubi maj problem, tak to pak jo samo, to dava smysl pak cely, esi je tohle (neoptimalizovany bety a BS hry) vase zábava, tak doporucuju 32gb vram minimalne, radsi vic, kdyz je to tak levny, no nekup to....
      • Draken69CZ
        Při dnešní ceně ram bych teda vůbec neváhal zvlášť když win se rádo roztahuje a těch 8 už je celkem na hraně.
        • chapes voe ze ten clovek chce koupit gfx kartu za 5k???? nebud prosimte mimo, je pro nej 10x lepsi mit 8gb ram a lepsi gfx kartu nez naopak, ale je to nad vase chapani evidentne, vuuuubec nejsem prekvapen
  • ted to budou vydavat kazdy rok. zjistili ze to vynaší.
  • Evidentne maj nekteri spoustu volneho casu ze se tu jen hadaj nj taky bych chtel byt decko nebo vedeny na pracaku to bych paril jak vsteklej a jeste mel cas se hadat o kravinach
  • Do PS neo dají pár % výkonu tak bude ''možná'' zvládat hry na full hd v 60 fps ale taková měla být původní verze ne ? takže co vlastně bude Sony prodávat ? původní nebo ''vylepšenou'' ? a ta co je na pultech dnes je PS4 nebo PS3 neo ? minulý měsíc jsem měl opravdu 10 litrů v kapse a říkám si koupit,nekoupit ? tak jsem si ji nejdřív půjčil od bratrance a docela hodně mně to překvapilo jak je graficky pozadu oproti mému starému pc a v něm je AMD fx 6300 , ram 8 giga a karta za 5 tisíc R9 270x, prostě to nešlo ani porovnávat, a oproti mému novému pc už vůbec ne...
    PS : nekoupil... vzal sem nový monitor od Eiza
  • Myslím si že výkonnější playstation bude dobrý pro ty co chtějí hrát sandboxové hry tipu ghost recon wildlands kde je velký výkon hardware potřeba. Hrál jsem na ps4 Just Cause 3 ta hra měla strašně dlouhé loudingy a hodně se sekala.
  • no jestli tam bude neco jako r9 290->polaris? tak na 4K asi ne ale 1440p by bejt mohlo i s 60FPS u dost her
    • Draken69CZ
      Ne bude tam 1080p/60fps
      • XorxoxTalarius
        Tak urcite :)
        • Draken69CZ
          Ale musíme jít tomu štěstíčku trochu naproti ty vole
    • Veskoslav
      R9 290 je více jak 3 roky stará karta.
      • no ja myslel jako vykonostni uroven R9 290X/R9 390X/Polaris... ne jako ze tam bude primo stara R9 290X to je snad jasny, ne??
        • Veskoslav
          R9 390X? Tak to tam rozhodně nebude na této úrovni:) Možná tak 380X
      • Veskoslav je mene jako 12 let stary troll
  • cas na to si udelat konecne me vysnene konzolistum vysmivaci triko, ve kterem budu chodit po praze a tlemit se.
  • Vy, kteri tu tenhle krok Sony prirovnavate k staremu/novemu mobilu nebo autu, tak bezte odevzdat obcanky.
    • w - občanku odevzdej ty, prototože přirovnání k mobilům je přesné a naprosto sedí ty blbe...
    • odevzdat obcanky by meli jit naivisti, kteri si mysleli ze se tohle nestane
  • corfer
    Stupeň debi*ity výrobců konzolí zřejmě nezná mezí. Může mi prosím někdo vysvětlit, komu tahle korunovaná demence prospěje?!
    • vlastik.plaminek
      Mě to celkem prospějě, protože kromě první PSX, kterou jsem jako dítě dostal pod stromeček si konzole kupuju až na sklonku životnosti s dost širokým portfoliem her, které na PC nevyšly. Zaplatím za to to pár peněz, doženu resty a to se vyplatí. A než tu LV začne onan*vat tak ano, PC je nadřazená platforma, ale já mám na koko*ě, hraju, co mě baví a neřeším FPS, protože moje oči se umí přizpůsobit i těm 30 FPS, i když to občas drhne jak an*l nasucho. BTW, redakce, an*l a onan*vat je ve slovníku, tak si tu cenzuru laskavě strčte do pi*e.
      • Draken69CZ
        Plamínek se rozohnil *15*
        • vlastik.plaminek
          To víš, trocha alkoholu a hned to pořádně hoří.
          • Draken69CZ
            V poho pořád tam je víc rozumu než ty LV 100+1 krát opakované pokusy o hate.
            • vlastik.plaminek
              Já to v pohodě beru. Prostě jako normálně uvažující človek beru PC jako hlavní platformu, co se týká výkonu, vzhledu a tak dál.Nechci dělat chytrého (i když dělám), ale mám cosi odehrané a vím, že vzhled a "plynulost" není vždycky všechno.
    • Mart9
      Bohužel všem kromě nás 40 mil. majitelů PS4
      • Draken69CZ
        Ale pro vás se nic nemění, hry budou 1:1.
        • MickeyMutant
          Kterou verzi her myslíš? Tu pro PS4, nebo tu pro PS4 Neo? Která bude 1:1 a k čemu?
          • Draken69CZ
            Hra na PS4 ku PS4 Neo budou 1:1 obsahem
            • MickeyMutant
              Budou se lišit graficky. "Spekulace, nepotvrzeno" by napsal bleskař, ale je to logické.
            • Draken69CZ
              A v čem budou jiné?

              /upravoval jsem to ještě než tu tvá reakce byla, jinak je jasné že graficky to bude lepší když bude mít lepší výkon, to by ztrácelo smysl.
            • MickeyMutant
              Nebudou.

              EDIT: Ten "obsah" jsi doplnil až po mojí reakci.
        • Mart9
          TEĎ ano. Počkej za rok.
    • ucho
      hráčům, vývojářům, Sony.
    • Draken69CZ
      Mě protože jsem nekoupil původní PS4 a teď dostanu za stejné peníze lepší HW a zahraji si hry plynule.
      • Still
        Plynule *1* *1* *1*
        Smíchy tady brečím na zemi
      • Kdyby sis ten článek přečetl, tak zjistíš, že za stejné peníze Neo určitě nedostaneš *7*
        • Draken69CZ
          Takže ta cena bude pevná na vždy? už se s ní nikdy nehne? oujé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit