Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herni pc stoji 3x vic nez konzole
    • Když kupuješ herní sestavu od alzy a podobně tak je to jasné. Poskládal jsem si kompa v roce 2011 za 18 tisíc a hraju dodnes bez problému. Stačí jen nebýt líný lempl.
      • Draken69CZ
        Tak to by mě ta tvá sestava fakt zajímala, jinak hrát bez problému znamená co?
        • Vždyť má naprostou pravdu, taky jsem v roce 2011 koupil PC za 19 000 a i dnes rozjedu hry nejhůř na střední detaily ve full hd. Mám mírně přetaktovanou GTX 560ti a AMD 1100t.
          Jediný co musím ubrat jsou textury kvůli 1GB.

          Nevím za co má teda mínuska. Chyba bude asi na vaší straně a to v nevědomosti.
          • Přesně! Taky mám komp z 2011. Už to není na high detaily, ale jenom na střední, ale v 320x240 mi to jede naprosto plynule nějakých 15-20 fps !
        • Vsak ma pravdu, uz v dobe vydani PS4 bylo nekolik technickych webu, kteri poskladali PC sestavu za stejnou cenu a se stejnymi komponentami. Ted je to jeste mnohem vykonejsi sestava. Jinak tech 20k je opravdu dost na to, abyste meli na dobu zivtnosti konzole vystarano.
          • Cože? *15*
        • Koupil komponenty za 200.000,- a za dalších 18 tis. ho poskládal. Vždyť to píše..
  • Treba lidi konecne pochopi, ze za cenu konzole se da poridit vykonejsi pc. Mys a klavesnice staci za par stovek a gamepad s televizi uz mate.
    • Tak tak, za 7 (XO) a 8,5 (PS4) litru to bude fakt pořádná mašina, se kterou má člověk vystaráno na dalších 20 let dopředu. *7*
      • Veskoslav
        Je zvláštní, že do toho nikdy hráči nezapočítávají cenu her a cenu MP na konzolích. Většina nových AAA her je cca o 400-500 dražší než na pc.
        • Draken69CZ
          Zas na konzolích tu hru můžeš prodat dál takže když už nic jiného se tenhle rozdíl maže.
          • Veskoslav
            No to mi nepřijde jako argument pro dražší hry:) Já jsem z Xka neprodal ani jednu a v mém okolí většina také ne, maximálně nakupují bazarovky. Když už si kupuji hru, tak čekám, že ji budu hrát, navíc při počtu her na PS4, když by člověk prodával po dohrání, tak pak nemá co hrát. A podle mě většina PS4 titulů nejsou jednorázovky, ale člověk se k tomu vrátí. To by chtělo udělat nějakou statistiku ohledně bazarových prodejů.
            • Draken69CZ
              Ne dražší hra je protože část dostává MS/SONY jakožto majitel platformy, jen jsem chtěl poukázat že máš možnost, na rozdíl od PC kde to nejde, tu hru prodat. Ok ty ji neprodáváš, ale zároveň nakupuješ v bazaru takže někdo ji prodávat musí *3* Ano když si něco kupuješ tak je celkem logický že to budeš chtít používat. Myslím že v USA je bazarovej prodej her celkem velkej business proto se taky MS snažilo u XOne prodej znemožnit. Jako je plno lidí co hrají všechno možný a raději budou hrát něco nového, třeba pro děcka to musí bejt fajn za hry co dostali k Vánocům které pak prodají dál a můžou si nakoupit další novou hru, stará FIFA a CoDko + babička přispěje a máš na novou.
          • to je ale divný argument, v životě jsem necítil potřebu prodat nějakou hru, film nebo knihu, proč by to člověk s normálním příjmem dělal
            • Psychotic
              Nejdřív argumentuješ levnějšími hrami a hned v dalším příspěvku naznačuješ, že pro člověka s normálním příjmem na tom nezáleží? Tak už se rozhodni :-D
            • Draken69CZ
              Tak jsou hry, filmy, knihy které tě ne úplně nadchnou a pak je celkem fajn že je můžeš prodat, nevím proč do toho zatahuješ peníze, ale to je jedno prostě ta možnost na konzolích je na PC není, vždycky je lepší když tu možnost máš než když ji nemáš.
      • jj, zbytek ušetříš na levnějších PC hrách a budeš celou dobu hrát v lepší kvalitě *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit