Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš by tam už mohli hodit Walking Dead
  • sugyn
    Tak ze uz me to nebude prudit s cedulkou ze shop je dostupny pouze v AJ?
    • prudí to pořád, jen ta cedulka nebude modrá, ale bude černá :D
  • Caincz
    No podle toho, co čtu na zahraničních diskuzích, to není žádná výhra. Zpomalení se patrně dá přičítat porodním bolestem, ale aby stažení dema zabralo 5 kroků namísto současných dvou, to mi nepřijde jako krok kupředu. Jinak bych si hrozně přál, abychom v Čechách konečně dostali podporu Netflix...ale to asi pláču na špatným hrobě.
    • Netflix - připadá mi, že by se měly aktualizovat práva na filmy a seriály. V dnešní době mi přijde hodně zastaralé mít povolení distribuce jen pro jeden, dva regiony/státy. Ale toho se asi už nedožiju *2*
    • Thumbs up .... rozklikávací roleta je hrozná ...
  • Nelžele nic novyho neni, ted jsem se schvalne podival a furt starej
    • Proto pisu, ČR je teprve na rade... Do zitrka to ma byt (podle ofic twitteru)
  • Den zůčtování přichází ! Kajte se hříšníci !
  • Na storu si stahnu jednou za čas jen nějaký to demo, takže pokud tam bude latest demo položka, tak mám vše co potřebuju;).
    • ja mám playstation + takže tam leziem len ked je + upgrade a kúpil som si tam Far Cry 2 a Crisis tod vše jo a ešte kupujem Walking Dead
      • Taky tak, stahuju tam 3x mesicne nove hry, obcas nejakou tu betu a Walking Dead...jinak to zapnu tak maximalne kdyz cekam na neco a nudim se tak tam projizdim trailery :D Akorat ČR klasika zase bude buhvi kdy... Uz ted pisou ze regiony co to doposud nemaj to budou mit behem noci nebo az zitra... A ja to tedy jeste nemam
    • zdeeneek
      Jsem na to uplne stejne. Jedinou vyjimku jsem udelal kdyz jsem si tam koupil za cca 350,- Borderlands 1.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit