Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prekvapive to neni... Kdyby jste videli jak tahle EU particka okolo PSN pracuje, nedivili byste se. Jedine co delaji je, ze sedi v kancelarich a odepisuji na fora a doufaji ze se vse udela za ne. 3 mesice mela polovina lidi ikony v PSN + cerne ze neslo kliknout a stahnout tak hry zdarma... Trvalo 3 mesice nez vsechny tyhle ikony presunuli do jine slozky kde videt byly...
    Counter Strike: Global O. melo SVETOVY start 21 zari...EU PSN to doted nema a Valve se vyjadrilo ze to neni jejich chyba, ale nulova snaha ze strany tyhle "particky" (pry jim jeste ani nezavolali) a pokud na to nekdo poukaze na blogu/foru tak to okamzite smazou nebo napisou Pracujeme na tom (na cem omg? USA PSN to tam ma uz mesic).
    Velky vtip jsou take jejich informace o "budouci" aktualizaci obchodu. Ta je kazdou streda mezi 4 a 5 hodinou (u nas) a vetinou vypusti ten jejich Heads Up hodku predem, kdezto amici to maj den az dva (a to jeste vetsinou po uverejneni polovinu mazou pac zapomneli ze se na to vysrali a nedomluvili to)
  • Caincz
    No podle toho, co čtu na zahraničních diskuzích, to není žádná výhra. Zpomalení se patrně dá přičítat porodním bolestem, ale aby stažení dema zabralo 5 kroků namísto současných dvou, to mi nepřijde jako krok kupředu. Jinak bych si hrozně přál, abychom v Čechách konečně dostali podporu Netflix...ale to asi pláču na špatným hrobě.
    • Netflix - připadá mi, že by se měly aktualizovat práva na filmy a seriály. V dnešní době mi přijde hodně zastaralé mít povolení distribuce jen pro jeden, dva regiony/státy. Ale toho se asi už nedožiju *2*
    • Thumbs up .... rozklikávací roleta je hrozná ...
  • Na storu si stahnu jednou za čas jen nějaký to demo, takže pokud tam bude latest demo položka, tak mám vše co potřebuju;).
    • ja mám playstation + takže tam leziem len ked je + upgrade a kúpil som si tam Far Cry 2 a Crisis tod vše jo a ešte kupujem Walking Dead
      • Taky tak, stahuju tam 3x mesicne nove hry, obcas nejakou tu betu a Walking Dead...jinak to zapnu tak maximalne kdyz cekam na neco a nudim se tak tam projizdim trailery :D Akorat ČR klasika zase bude buhvi kdy... Uz ted pisou ze regiony co to doposud nemaj to budou mit behem noci nebo az zitra... A ja to tedy jeste nemam
    • zdeeneek
      Jsem na to uplne stejne. Jedinou vyjimku jsem udelal kdyz jsem si tam koupil za cca 350,- Borderlands 1.
  • spoock
    lepší přehled ve věcech, co jsem si koupil, to by bylo terno
    • Presne, potom aby nebyl bily text na bilem pozadi a zbytek mohou nechat jak je, vyhovuje mi.
  • Malleth
    Už to jede
  • sugyn
    Tak ze uz me to nebude prudit s cedulkou ze shop je dostupny pouze v AJ?
    • prudí to pořád, jen ta cedulka nebude modrá, ale bude černá :D
  • jo a hru si ze storu uz nikdy nekoupim.vzdy jen krabicovky.duvod?podal se mi ps3.mel jsem tam hry ze storu red ded redeption.atd.koupil jsem si novy ps3 prihlasim se na svuj ucet a zjistim ze nemuzu zadnou ze zakoupenych her stahnout.ponevadz jsem deaktivoval svou ps3.a jak jsem to mel udelat,kdyz byla rozbita z toho jejich slavnyho internet prohlizece.proto vzdy budou a jsou krabicovky.jednoho dne vypnou servery na ps3 a co me zbude vruce.absolutne nic.kamarad mi pres stor nemuze pujcit svoji hru a ja jemu taky ne.takze na nic.ps plus se vyplati ze si muzu za par korun zahrat hry,ktery bych si nekoupil.clovek myslel ze kdyz to je digitalni cestou ze ty hry budou levnejsi z duvodu nehmotneho vlastnictvi atd.aspon o 400kc.ale ono to je jeste drazsi nes krabicovky.v tomhle budoucnost nevidim.jestli ps4 nebude mit krabicovky tak ho nechci! *10* *16*
  • Mohli by skor spravit Slovensky PS Store...
    • aaa načo ti bude?
  • Den zůčtování přichází ! Kajte se hříšníci !
  • Nelžele nic novyho neni, ted jsem se schvalne podival a furt starej
    • Proto pisu, ČR je teprve na rade... Do zitrka to ma byt (podle ofic twitteru)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit