Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PanS
    K tomu, že se Frictional rozhodli dát hráčovi druhou šanci, než vás monstra zabijí - bylo to promyšlené rozhodnutí, četl jsem o tom interview. Frictional poukázali na to, že když dáte do hry instakill, hráči budou cítit v podstatě úlevu, když je něco zabije (Alien: Isolation, The Evil Within). Tohle vlastně dává smysl, protože strach, že vás něco dožene, vyvolává větší hrůzu než načítávací obrazovka.
    • Pravda, upřímně právě tohle mě na Amnesii sralo. Když člověk procházel ty místnosti poprvé a pak ho tam něco začalo honit tak to bylo doopravdy děsivé, ale když mě pak zabili, tak příště už jsem tu místnost procházel s myšlenkami typu: Tak pojď ty hajzle, vím, že tam jsi. A co mi jako uděláš? Zabiješ mě? Naser si mám respawn.
    • Když me v aAlien Isolation zabije Alien jednou ranou tak žádnou ulevu necítím :D
      • Jack1947
        Spadne z tebe to břemeno života , už se nemusíš bát! *4*
        • Aha to jsem nevěděl.
  • nový pořad ČT Soma doma?
  • KronosDeret
    Dohráno a jednoznačně nejsilnější herní zážitek letos. Utíkací horrory (v tomhle případě spíš terror) jinak vůbec nemusim, ale prostředí, příběh a zvuky mě u téhle noční můry udržely až do konce. Postupně mi to zadrnkalo snad na všechny fóbie co mám, okradlo o všechnu naději a vyplivlo jako použitou plechovku construct gelu. Jedním slovem geniální. Nejen jak moc se to podobá oblíbenému universu Eclipse Phase, otázky já-ství, forem lidské existence, humanitních hodnot obrácených na hlavu.
  • Ale hoši, vy vůbec nejste ze staré školy! Já si pamatuju hry, kdy jim trvalo třeba tři hodiny, než se to rozjelo na mou vlnu nálad a pak sem to druhej den miloval :D Ale jasný, každý věc názoru. Soma je pecka jako s....e! Je to jen jinak podaný, ale zkuste se do toho vžít a nehrát to postkomunistickou českou duší :)
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=zYP1GcYlsBo

    Kdyby někdo potřeboval vidět rozdíl v nastavení grafiky:)
  • Nejvíc děsivé jsou vaše příspěvky.
  • Aj vo svete to vyzerá veľmi dobre: http://www.metacritic.com/game/pc/soma
  • Nejhorší recenze.. co třeba upozornit na spoilery?
    • nikdy nečti recenze na hry předtím než je začneš hrát. Nechápu proč tohle někdo dělá. Kazíš si tím hru! Já nejdřív dohraju hru až potom kouknu na recenzi a velmi často se směju tomu co je v recenzi napsáno. Na této stránce jsou jedny z nejhorších recenzí co můžeš na internetu vůbec najít. Přesvědčil sem se o tom několikrát.
  • Je to takový hodně kvalitní postapo sci-fi thriller, který hrajete.
  • Jack1947
    Nebavila mně ani Amnesia ani druhý díl a Machine for the pigs jsem taky moc nemusel zato tohle jo, je to opravdu zábavné ani tak ne protože bych se snad bál ty "monstra" se dají přeci obejít. O to nejde atmosféra je zajímavá to bez debat grafika super... kdybych se nezasekl asi bych hrál dál. Takže 8 plně zatím chápu... stíle vás žene dopředu ta představa co bude dál... spíš scifi - mysteriozní než syrový horor neřikám že chvílema se nebojím ale zas tak strašidelné to není. Atmosféra podkreslena hudbou parádní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit